Multimédia no image

Publikováno 21. listopadu 2014 | Redakce

0

Becherovka Original vyzkoušela futuristické Google Glass

Karlovarská Becherovka na svém profilu becherovkaoriginal na sociální síti  Instagram připravila pro milovníky bylinného likéru časosběrné video. Aplikaci  Hyperlapse od Instagramu použila mezi prvními a s její pomocí natočila  12x zrychlenou přípravu míchaného koktejlu Beton Bitter. „Řekli jsme si, že  vyzkoušíme něco nového, netradičního. Hyperlapse je unikátní v tom, že  dokáže vytvořit časosběrné video. Několikaminutovou přípravu koktejlu tak  zkrátí na pár vteřin, což v dnešní době, kdy čas běží jak šílený, ocení většina  uživatelů,“ říká Jaroslav Háž, Digital Manager Becherovky Original. „Naší  strategií je diverzifikovat kanály přizpůsobením komunikace i obsahu přesně  na tělo jednotlivým sociálním sítím a uživatelům,“ dodává Háž.

Další z řady digitálních inovací je zapojení Google Glass do komunikace  značky Becherovka Original. Značka oslovila barmana Davida Andrleho a ve  spolupráci s ním natočila pomocí Glass sérii tří klipů. Díky nejzajímavějším  brýlím na světě tak mají diváci možnost vidět míchání koktejlu Becher Butter  Sour přímo z pohledu barmana roku 2014. „Google Glass mohou být pro  někoho nepřirozené a divné. I přesto, že nenosím dioptrické brýle, jsem si na  Glass po prvním nasazení rychle zvyknul.“, hodnotí netradiční zážitek barman  David Andrle.

Becherovka je kromě Instagramu aktivní také na Facebooku a YouTube.  „Pro mnohé značky končí vztah s fanoušky získáním „lajku“ nebo zapojením  do soutěže. Nám se podařilo vybudovat komunitu brand lovers. Fanoušci  Becherovky jsou velmi aktivní a nemáme nouzi ani o user generated content,“ říká Marek Grabovský, Brand Manager Becherovky Original.

 

Tags:


O autoroviNapsat komentář

Zpět nahoru ↑
 • Aktuální číslo

  Aktuální číslo

  • Seriál:Denon Store
  • Test: Letošní řada televizorů Samsung
  • Téma: EISA 2018–2019, vyhlášení výrobků z oboru audio, video, Hi-Fi a mobilní elektronika
  • HIGH FIDELITY
  • Profily


  UPOZORNĚNÍ PRO PŘEDPLATITELE STEREA & VIDEA:

  Od čísla 8/2018 převzala distribuci našeho časopisu pro předplatitele v České republice společnost Send předplatné, Ve Žlíbku 77/1800, 193 00 Praha 9 – Horní Počernice, web  www.send.cz. Pro vás, předplatitele,  se tím kromě změny kontaktního místa nic jiného nemění. Časopis budete nadále dostávat poštou jako dosud.

  Logo a název STEREO & VIDEO jsou chráněny ochrannou známkou zapsanou Úřadem průmyslového vlastnictví pod ev. č. 359725.

 • Aktuální články

 • Rubriky

 • Užitečné odkazy

 • Heureka.cz

 • S&V je členem mezinárodní organizace EISA

  Co je EISA?

  The European Imaging and Sound Association, která v roce 2012 oslavila třicetileté výročí založení, je sdružení 50 šéfredaktorů specializovaných časopisů z 19 zemí Evropy. EISA každoročně volí nejlepší výrobky, EISA Awards, v oborech Video, Audio, Domácí kino, Mobilní přístroje, Foto a Elektronika do automobilu. Stereo & Video unikátně zastupuje Českou republiku v porotách prvních čtyř kategorií. Plnohodnotným členem EISA se náš časopis stal již v srpnu 1996.