Bleskovky no image

Publikováno 27. června 2016 | Redakce

0

Samsung spouští soutěž o 100 UHD televizorů

V šesti týdenních kolech se bude bojovat o 14 televizorů, v posledním sedmém týdnu pak dokonce o 16 UHD TV Samsung UE55KU6652UXXH.  Ve hře jsou tak ceny za čtyři miliony korun a nabídka potrvá od 27. června do 14. srpna 2016.
 
Zákazník, který zakoupí Samsung Galaxy S7 nebo Samsung Galaxy S7 edge, se zaregistruje na www.samsung-bonus.eu a po přihlášení může odpovídat na aktuální otázky týdne. Pokud nemá štěstí v daném týdnu, může se přihlásit zase další pondělí a soutěží znovu.  Kompletní pravidla jsou k dispozici na www.samsung-bonus.eu
 
„Samsung Galaxy S7 a S7 edge svým uživatelům přinášejí dokonalý zážitek z focení a pořizovaní videí, a to i v UHD kvalitě. Kombinace s našimi UHD televizory umožňuje sdílení zážitků na velké obrazovce v té nejlepší kvalitě. Věříme, že touto akcí přilákáme i ty zákazníky, kteří koupi nejlepšího smartphonu současnosti stále zvažují,“ vysvětluje Roman Šebek, ředitel divize mobilních zařízení ve společnosti Samsung Eletronics Czech and Slovak.  
 
Samsung Galaxy S7 a S7 edge jsou na českém trhu od března a získávají si stále více příznivců díky špičkovému fotoaparátu, který umožňuje zachytit dokonalé fotografie i za zhoršených světelných podmínek. Ergonomický design ze skla a kovu, výkonný procesor, který umožňuje plynulé hraní i graficky náročných her, odolnost vůči prachu i vodě (certifikace IP68) a schopnost úplného dobití baterie za 95 minut jsou další přednosti, které S7 a S7 edge činí výjimečnými. Jejich majitelé si mohou vybrat z široké řady příslušenství včetně brýlí pro virtuální realitu Gear VR, anebo zcela nového fitness náramku Gear Fit2, který se stane stylovým osobním trenérem.
 
Samsung UHD TV 
UHD televizory Samsung UE55KU6652UXXH se vyznačují rozlišením 4K, které přináší 4x více detailů než běžné Full HD televizory. Využívají technologii UHD Crystal Colour s novým způsobem podsvícení, jež dokáže zobrazit širší paletu přirozených barev. Díky jemnému zakřivení obrazovky vás televizor vtáhne přímo do děje, přičemž veškerý sledovaný obsah bude vypadat jako ve skutečnosti. Tomu napomáhá rovněž technologie HDR, která dokáže na panelu zobrazit nejmenší detaily, ať už se jedná o tmavé stíny nebo nejsvětlejší části obrazu. 
 

Tags:


O autoroviNapsat komentář

Zpět nahoru ↑
 • Aktuální číslo

  Aktuální číslo

  • Seriál: HiFiStyl
  • Test: Gramofony s phono předzesilovačem do patnácti tisíc korun
  • Téma: IFA Berlín
  • Téma: Stereo & Video 25 let s Vámi
  • HIGH FIDELITY
  • Profily


  UPOZORNĚNÍ PRO PŘEDPLATITELE STEREA & VIDEA:

  Od čísla 8/2018 převzala distribuci našeho časopisu pro předplatitele v České republice společnost Send předplatné, Ve Žlíbku 77/1800, 193 00 Praha 9 – Horní Počernice, web  www.send.cz. Pro vás, předplatitele,  se tím kromě změny kontaktního místa nic jiného nemění. Časopis budete nadále dostávat poštou jako dosud.

  Logo a název STEREO & VIDEO jsou chráněny ochrannou známkou zapsanou Úřadem průmyslového vlastnictví pod ev. č. 359725.

 • Aktuální články

 • Rubriky

 • Užitečné odkazy

 • Heureka.cz

 • S&V je členem mezinárodní organizace EISA

  Co je EISA?

  The European Imaging and Sound Association, která v roce 2012 oslavila třicetileté výročí založení, je sdružení 50 šéfredaktorů specializovaných časopisů z 19 zemí Evropy. EISA každoročně volí nejlepší výrobky, EISA Awards, v oborech Video, Audio, Domácí kino, Mobilní přístroje, Foto a Elektronika do automobilu. Stereo & Video unikátně zastupuje Českou republiku v porotách prvních čtyř kategorií. Plnohodnotným členem EISA se náš časopis stal již v srpnu 1994.