Video

Publikováno 10. dubna 2017 | Redakce

0

Loewe: Užitečný luxus bild 3 TV

Loewe bild 3 je název nové řady LCD televizorů Loewe s vestavěným soundbarem, již charakterizuje mimo jiné vysoké rozlišení a maximální konektivita. Tradičně luxusní design staví na moderním minimalismu, uživatel může volit barvu televizoru i (speciálně vyvinuté) akustické tkaniny soundbaru. Zachován zůstává výrazný prvek, typický pro všechny televizory Loewe – kolečko ve střední části pod displejem, které zároveň indikuje stav LED podsvícení (u 55″ varianty také přijímacího 3D IR portu). Nabízí se řada instalačních možností, zahrnujících stolní či podlahové podstavce či instalace na otočnou tyč do volného prostoru. Obrazovky o úhlopříčkách 40″ (102 cm), 48″ (122 cm) či 55″ (140 cm) podsvěcuje systém LED Edge. Všechny poskytnou rozlišení 4K Ultra HD (pouze u nejmenší z nich lze volitelně zakoupit i verzi s „pouze“ Full HD obrazovkou). Tomu odpovídá i konektorová výbava, u všech najdeme čtveřici HDMI UHD vstupů a nahrávky v ultra vysokém rozlišení lze přehrávat i z domácí sítě, USB disku či prostřednictvím DVB tuneru. Proto jsou také modely řady bild 3 obdařeny nastupujícími verzemi přijímačů TV vysílání všeho druhu, tedy DVB-T2 a zároveň DVB-S2, nechybí ale ani receivery pro kabelovou TV: množné číslo píšeme proto, že všechny tunery jsou duální. Volitelně lze televizor doplnit speciálním pevným diskem o kapacitě 1 TB, pro nějž je nachystané místo v útrobách přístroje a který doplní přednosti televizoru o rozhraní Bluetooth s širokou možností využití jak pro stream, tak i pro připojení bezdrátové klávesnice. Dalším dobrodiním HD disku jsou pak přídavné funkce Mobile Recording a Multi Recording: ta první dovolí spustit nahrávání na základě vzdáleného pokynu (prostřednictvím aplikace v chytrém mobilu či tabletu), druhá umožní současně nahrávat dva různé právě běžící pořady z různých tunerů a zároveň další (již třetí) program sledovat. Intuitivní ovládání a vykonávání chytrých povelů si bere na starost nový operační systém Loewe OS. Integrovaný soundbar s dvojicí 40W reproduktorů je zabudován pod pbrazovku. Modely řady bild 3, které jsou navíc označeny jako „DAL“, mají integrované dekodéry DD+ a DTS a umožňují připojit jeden či více subwooferů. Podle velikosti úhlopříčky a verze vybavenosti se televizory prodávají v cenovém rozpětí od 50 000 Kč do 82 000 Kč.


O autoroviNapsat komentář

Zpět nahoru ↑
 • Aktuální číslo

  Aktuální číslo

  • Seriál: HiFiStyl
  • Test: Gramofony s phono předzesilovačem do patnácti tisíc korun
  • Téma: IFA Berlín
  • Téma: Stereo & Video 25 let s Vámi
  • HIGH FIDELITY
  • Profily


  UPOZORNĚNÍ PRO PŘEDPLATITELE STEREA & VIDEA:

  Od čísla 8/2018 převzala distribuci našeho časopisu pro předplatitele v České republice společnost Send předplatné, Ve Žlíbku 77/1800, 193 00 Praha 9 – Horní Počernice, web  www.send.cz. Pro vás, předplatitele,  se tím kromě změny kontaktního místa nic jiného nemění. Časopis budete nadále dostávat poštou jako dosud.

  Logo a název STEREO & VIDEO jsou chráněny ochrannou známkou zapsanou Úřadem průmyslového vlastnictví pod ev. č. 359725.

 • Aktuální články

 • Rubriky

 • Užitečné odkazy

 • Heureka.cz

 • S&V je členem mezinárodní organizace EISA

  Co je EISA?

  The European Imaging and Sound Association, která v roce 2012 oslavila třicetileté výročí založení, je sdružení 50 šéfredaktorů specializovaných časopisů z 19 zemí Evropy. EISA každoročně volí nejlepší výrobky, EISA Awards, v oborech Video, Audio, Domácí kino, Mobilní přístroje, Foto a Elektronika do automobilu. Stereo & Video unikátně zastupuje Českou republiku v porotách prvních čtyř kategorií. Plnohodnotným členem EISA se náš časopis stal již v srpnu 1994.