Předplatné

Zde si můžete objednat roční předplatné časopisu Stereo & Video a obdarovat tak sami sebe nebo své blízké.

Záujemcov zo Slovenskej republiky prosíme, aby si časopis neobjednávali na tejto stránke, ale na adrese www.press.sk.

Vybírat lze z více variant předplatného:

VÝHODNÁ NABÍDKA: Standardní předplatné časopisu Stereo & Video za zvýhodněnou cenu 696 Kč
Ušetříte hned dvakrát. Za každý výtisk zaplatíte o 21 Kč méně než při nákupu ve volném prodeji a zároveň vám odpadne jeho shánění, neboť přistane rovnou do vaší poštovní schránky.

OBJ STBEZ JMENO PRIJMENI ULICE CISLO DOMU OBEC PSC

S bezdrátovým reproduktorem JBL GO za neodolatelnou cenu 1 199 Kč
Malý reproduktor, nejprodávanější ve své kategorii, nezprostředkuje pouze kvalitní hlasitou reprodukci ze smartphonů, tabletů a dalších zařízení, a to kdekoli, ale díky zabudovanému mikrofonu poslouží rovněž jako praktické handsfree.

ČASOVĚ OMEZENÁ NABÍDKA

OBJ STJBLGO JMENO PRIJMENI ULICE CISLO DOMU OBEC PSC

S outdoorovou kamerou Lamax Action X7 Mira za neodolatelnou cenu 2 790 Kč
Akční kameru Lamax můžete umístit na selfie tyč, přilbu, řídítka, křídlo… Anebo se s ní ponořit až do třicetimetrové hloubky. Pokaždé zaznamená i ta nejbláznivější dobrodružství ve Full HD kvalitě. Model Action X7 Mira je vybaven LCD displejem a bohatým příslušenstvím. Poslouží i jako plnohodnotná kamera do auta.

OBJ STLAM JMENO PRIJMENI ULICE CISLO DOMU OBEC PSC

S bezdrátovými sluchátky JBL E40BT za lákavou cenu 2 990 Kč
Lehká a pohodlná sluchátka s kovovým hlavovým mostem, otočnými hliníkovými závěsy a měniči s koženkovými náušníky, do nichž lze přivádět zvuk nejen přes Bluetooth, ale také tradičně kabelem, podporují funkci ShareMe, tj. sdílení obsahu s dalšími stejně vybavenými kolegyněmi, i handsfree komunikaci přes integrovaný mikrofon.

ČASOVĚ OMEZENÁ NABÍDKA

OBJ STJBLE4 JMENO PRIJMENI ULICE CISLO DOMU OBEC PSC

 

Na Slovensku objednávky vybavuje a distribúciu časopisu zabezpečuje Magnet Press Slovakia, Šustekova 8, P. O. Box 169, 830 00 Bratislava, tel. 267 201 931-3, fax 267 201 910, www.press.sk a Mediaprint- Kapa Pressegrosso a.s., Stará Vajnorská 9, P. O .Box 183, 830 00 Bratislava 3, tel. 800 188 826, e-mail  objednavky@ipredplatne.sk www.ipredplatne.sk

 

Objednávka starších čísel časopisu
Unikl vám nějaký zajímavý test či článek v časopise Stereo & Video? Pak není ještě nic ztraceno. Na níže uvedených adresách si můžete objednat starší výtisky z roku 2013-2017.

Jednotlivé starší výtisky ročníků 2013 a 2014 stojí 69 Kč a ročníků 2015–2017 stojí 79 Kč + poštovné za doporučenou zásilku.

Při koupi kompletního ročníku, tj. čísel 1–12, stejná cena jako v předplatném, tj. 696 Kč + poštovné za doporučený balík.

Výtisky objednávejte:
telefonicky na čísle 840 306 090
e-mailem na adrese stereo@tlp.cz

Na dobírku časopisy nezasíláme a z provozních důvodů není možný ani osobní odběr s platbou v hotovosti.


Není možné vkládat příspěvky.

Zpět nahoru ↑