Předplatné

Zde si můžete objednat roční předplatné časopisu Stereo & Video a obdarovat tak sami sebe nebo své blízké.

Záujemcov zo Slovenskej republiky prosíme, aby si časopis neobjednávali na tejto stránke, ale na adrese www.press.sk.

Vybírat lze z více variant předplatného:

Standardní předplatné časopisu Stereo & Video
Předplatné za 696 Kč vám zajistí roční přísun časopisu až do schránky za zvýhodněnou cenu jen 58 Kč za jednotlivý výtisk, tedy o 21 Kč levněji než ve volném prodeji!

NOVINKA: Předplatné časopisu Stereo & Video s bezdrátovým reproduktorem JBL GO2

ČASOVĚ LIMITOVANÁ NABÍDKA: Malý vodotěsný reproduktor JBL GO2 s velkým výkonem, jenž si můžete vzít bez obav i k bazénu či do vany, zprostředkuje nejen velmi kvalitní hlasitou reprodukci ze smartphonů, tabletů a dalších zařízení, a to až po dobu pěti hodin na jedno nabití akumulátoru, ale díky integrovanému mikrofonu poslouží i jako praktické handsfree. V součtu s ročním předplatným časopisu ho  obdržíte za pouhých 1390 Kč.

Předplatné časopisu Stereo & Video s bezdrátovými sluchátky Optoma Sport3

ČASOVĚ LIMITOVANÁ NABÍDKA: Lehká, pouze 15 gramů vážící bezdrátová sluchátka Optoma NuForce BE Sport 3 zprostředkují kvalitní reprodukci nejen v pohodlí domova, ale také v tělocvičně a posilovně stejně jako na cestách či při nejrůznějších outdoorových aktivitách, kde přijde vhod mj. i jejich vysoké krytí IP 55 vůči nepříznivým vlivům okolí.  A protože nepostrádají ani mikrofon, uplatní se také jako praktické handsfree. Sluchátka pořídíte spolu s ročním předplatným časopisu jen za bezkonkurenčních 1990 Kč.

NOVINKA: Předplatné časopisu Stereo & Video s párty reprosoustavou Gogen BPS 626

ČASOVĚ LIMITOVANÁ NABÍDKA: Vysoce výkonný 40W bezdrátový  reprosystém Gogen BPS 626 se zabudovaným digitálním FM rádiem a vstupy pro přibalený mikrofon, kytaru i USB paměti poslouží nejen pro běžný domácí poslech či jako kytarový nebo karaoke zesilovač, ale spolehlivě ozvučí také nejrůznější společenské akce od zahradní párty, přes kondiční cvičení, prezentace až po menší mítinky. V rámci ročního předplatného časopisu ho pořídíte za senzačních 2790 Kč, tedy ještě o něco levněji než ve volném prodeji!

Předplatné časopisu Stereo & Video s přijímačem Gogen IR167 BTB

ČASOVĚ LIMITOVANÁ NABÍDKA: Stolní stereofonní přístroj Gogen IR167 BTB, kombinující klasický digitální FM přijímač, internetové rádio a budík, zprostředkuje nejen rozhlasové stanice z celého světa, ale přes wifi a Bluettoth také nahrávky z domácích úložišť a mobilních telefonů, z nichž se může i ovládat. Tohoto ideálního audiospolečníka můžete získat spolu s ročním předplatným časopisu za mimořádně výhodnou cenu 2890 Kč.

Předplatné časopisu Stereo & Video s bezdrátovými sluchátky JBL E45BT 
ČASOVĚ LIMITOVANÁ NABÍDKA: Objednáte-li si za 2 990 Kč roční předplatné s osvědčenými bezdrátovými sluchátky JBL E45BT, podporujícími i handsfree komunikaci přes integrovaný mikrofon, ušetříte v součtu minimálně 696 Kč!

Objednávka starších čísel časopisu

Unikl vám nějaký zajímavý test, profil či článek v časopise Stereo & Video? Pak není ještě nic ztraceno. Zde si můžete  objednat dostupné starší výtisky. 

Předplatné: V ČR objednávky vyřizuje a distribuci časopisu zajišťuje Send, Ve Žlíbku 77/1800, 193 00 Praha 9 – Horní Počernice, tel. 225 985 225,  777 333 370,  fax 235 341 425,  e-mail send@send.cz, web www.send.cz

Na Slovensku objednávky vybavuje a distribúciu časopisu zabezpečuje Magnet Press Slovakia, Šustekova 8, P. O. Box 169, 830 00 Bratislava, tel. 267 201 931-3, fax 267 201 910, www.press.sk a Mediaprint- Kapa Pressegrosso a.s., Stará Vajnorská 9, P. O .Box 183, 830 00 Bratislava 3, tel. 800 188 826, e-mail  objednavky@ipredplatne.sk, www.ipredplatne.sk


Není možné vkládat příspěvky.

Zpět nahoru ↑
 • Aktuální číslo

  Aktuální číslo

  • Test: Přehrávače 4K Ultra HD Blu-ray
  • Test: Dvou(apůl)pásmové podlahové reprosoustavy do 35 000 Kč
  • HIGH FIDELITY
  • Profily


  UPOZORNĚNÍ PRO PŘEDPLATITELE STEREA & VIDEA:

  Od čísla 8/2018 převzala distribuci našeho časopisu pro předplatitele v České republice společnost Send předplatné, Ve Žlíbku 77/1800, 193 00 Praha 9 – Horní Počernice, web  www.send.cz. Pro vás, předplatitele,  se tím kromě změny kontaktního místa nic jiného nemění. Časopis budete nadále dostávat poštou jako dosud.

  Logo a název STEREO & VIDEO jsou chráněny ochrannou známkou zapsanou Úřadem průmyslového vlastnictví pod ev. č. 359725.

 • Aktuální články

 • Rubriky

 • Užitečné odkazy

 • Heureka.cz

 • S&V je členem mezinárodní organizace EISA

  Co je EISA?

  The European Imaging and Sound Association, která v roce 2012 oslavila třicetileté výročí založení, je sdružení 50 šéfredaktorů specializovaných časopisů z 19 zemí Evropy. EISA každoročně volí nejlepší výrobky, EISA Awards, v oborech Video, Audio, Domácí kino, Mobilní přístroje, Foto a Elektronika do automobilu. Stereo & Video unikátně zastupuje Českou republiku v porotách prvních čtyř kategorií. Plnohodnotným členem EISA se náš časopis stal již v srpnu 1994.