Předplatné časopisu Stereo & Video s bezdrátovými sluchátky JBL Live 400BT

Nevažte se, odvažte se! S elegantními náhlavními skládacími bezdrátovými sluchátky JBL Live 400BT nebudete svázáni s reprodukčním zařízením žádnou pupeční šňůrou, která by vás omezovala v pohybu, takže se od něj můžete klidně vzdálit třeba i desítky metrů. Ideální jsou proto pro poslech nejen z mobilních přístrojů, ale také audiosystémů, televizorů či počítačů, při němž dovolují i operativně přecházet z jednoho zařízení na jiné. Proudí-li do nich například hudba z audioaparatury, může ji vystřídat třeba příchozí hovor z mobilního telefonu a po jeho skončení opět dostat slovo zvuk z audioaparatury. Neméně praktické jsou rovněž režimy Ambient Aware a TalkThru, z nichž prvý umožňuje kdykoli zesílit zvuk okolí a druhý snížit úroveň reprodukce. Díky nim lze zůstat v plném kontaktu i komunikaci s okolím, aniž by bylo třeba poslech přerušit či dokonce sluchátka sejmout. Neméně zajímavá je také možnost přivolat pouhým klepnutím na jejich povrch hlasové asistenty Google Assistant či Amazon Alexa. Pak lze bez jediného zavadění okem (natož pak prstem) o mobilní telefon třeba přímo přehrát konkrétní seznam skladeb, zjistit předpověď počasí či jiné informace. A nechybí samozřejmě ani integrovaný mikrofon, který je umožní využívat také jako praktické handsfree.

Na transport velice skladná a na nošení velmi lehká sluchátka s kovovým hlavovým mostem s příjemným textilním potahem a s až o 90° otočnými závěsy s měkkými pohodlnými náušníky s koženkovým potahem přitom zajišťují velmi  kvalitní reprodukci s výraznými basy i nekompromisními výškami v kmitočtovém rozsahu od 20 do 20 000 Hz, kterou si lze v aplikaci My JBL Headphones navíc i individuálně přizpůsobit svým preferencím. Na jedno nabití vydrží hrát nepřetržitě až čtyřiadvacet hodin. A pokud by jim snad došla energie, nebo se vám zastesklo po klasickém připojení, stačí do jejich konektoru jack 3,5 mm jen zasunout standardně přibalovaný 134 cm dlouhý kabel.

Technické parametry: měniče o průměru 4 cm, frekvenční rozsah 20 – 20 000 Hz, impedance 32 ohm, citlivost 106 dB/mW, akumulátor LiPo 3,7 V/700 mAh, nepřetržité přehrávání hudby až 24 hod, opětné plné dobití zdroje do dvou hodin, zkrácené na dvě hodiny za 15 min., Bluetooth V4.2, výkon vysílače 0-4 dbm, hmotnost 186 g, barva bílá.

Poohlížíte-li se po bezdrátových sluchátkách, pak si tuto příležitost určitě nenechte ujít. Spolu s ročním předplatným je získáte za pouhých 3390 Kč, takže v součtu ušetříte minimálně 790 Kč!

Objednávka ročního předplatného časopisu Stereo & Video se sluchátky JBL Live 400BT

Upozornění: Toto předplatné lze objednat pouze v rámci České republiky, na Slovensku je dostupné jen standardní předplatné za 43,80 Eur.

Způsob platby


Požaduji daňový doklad

Údaje o plátciPředplatné časopisu Stereo & Video se sluchátky JBL Live 400BT si můžete objednat také:

  • telefonicky na číslech 225 985 225 nebo 777 333 370 (v pracovní dny od 8 do 18 hod.)
  • e-mailem na adrese send@send.cz
  • odesláním písemné objednávky poštou na adresu Send, Ve Žlíbku 77/1800, 193 00 Praha 9 – Horní Počernice
  • zasláním písemné objednávky faxem na číslo 235 341 425

Není možné vkládat příspěvky.

Zpět nahoru ↑