Předplatné časopisu Stereo & Video s bezdrátovými sluchátky JBL

Nevažte se, odvažte se! S bezdrátovými sluchátky JBL E40BT Synchros už nebudete svázáni s reprodukčním zařízením žádnou pupeční šňůrou, která by vás omezovala v pohybu. Bez jakýchkoli problémů se lze vzdálit i na desítky metrů od zdroje zvuku. Jsou proto ideální nejen pro poslech zvuku z mobilních přístrojů, ale i audiosystému, televizoru či počítače, které ho přenášejí přes Bluetooth. Sluchátka podporují technologii ShareMe, tj. sdílení obsahu s dalšími stejně vybavenými kolegyněmi, i plynulý přechod z poslechu do telefonního hovoru přes vestavěný mikrofon, takže se uplatní i jako handsfree. Na nošení velice lehká a pohodlná sluchátka s kovovým hlavovým mostem, hliníkovými až o 90° otočnými závěsy a plastovými náušníky s koženkovým potahem zajistí kvalitní reprodukci s výraznými basy i nekompromisními výškami v kmitočtovém rozsahu od 20 do 22 000 Hz, a to až šestnáct hodin na jedno nabití. A pokud by se vám snad zastesklo po klasickém připojení, stačí do jejich konektoru jack zasunout standardně přibalovaný kabel.

Poohlížíte-li se po bezdrátových sluchátkách, pak si tuto příležitost určitě nenechte ujít. Spolu s ročním předplatným je získáte pouze za 2990 Kč!

Technické parametry: měniče o průměru 40 cm s PureBass, frekvenční rozsah 20 – 22 000 Hz, impedance 32 ohm, napájení akumulátor LiPo 3,7 V/610 mAh, přehrávání hudby až 16 hod, hovor až 24 hod., hmotnost 205 g, barva světle šedá.

Stačí jen přesně vyplnit a odeslat tuto elektronickou objednávku:

Způsob platby


Požaduji daňový doklad

Údaje o plátciPředplatné časopisu Stereo & Video si však můžete objednat také:

  • telefonicky na čísle 840 306 090
  • odesláním SMS ve tvaru

    OBJ SAV JMENO PRIJMENI ULICE ČISLODOMU MESTO PSC

    na číslo 900 11 06 (Za SMS v maximální délce 160 znaků zaplatíte 6 Kč včetně DPH.)

  • odesláním e-mailu na adresu predplatne@predplatne.cz
  • odesláním písemné objednávky poštou na adresu A. L. L. Production, Ve Žlíbku 77/1800, 193 00 Praha 9 – Horní Počernice
  • zasláním písemné objednávky faxem na číslo 234 092 813

Není možné vkládat příspěvky.

Zpět nahoru ↑