Výstava CES v Las Vegas skončila – Stereo&Video

Audio

Publikováno 11. ledna 2011 | Redakce

0

Výstava CES v Las Vegas skončila

Panasonic je firmou, která světu představila první amatérskou kameru pro natáčení 3D obrazu. Věřme, že její označení „komerční“ bude znamenat i příznivou cenu.

 

Pokud chcete přehrávat video v nejvyšší kvalitě i ve vašem autě, máme pro vás Blu-ray přehrávač Audiovox.

 

U Kodaku nás zaujal fotorámeček s bezdrátovým připojením k internetu. Má vlastní e-mailovou adresu a v okamžiku, kdy vám přijde mail s fotopřílohou, rámeček ji okamžitě zobrazí.

 

Digitální kamera Kodak natáčí video v rozlišení Full HD, k tomu umí fotit snímky s rozlišením pět megapixelů a přitom je vodotěsná do více než tří metrů, odolná proti prachu a špíně.

 

Televizory jsou stále častěji připojeny k internetu. Jak ale zadávat adresu a vůbec se na stránkách pohybovat? Ke snadnější obsluze vám pomůže univerzální dálkový ovladač s vysunovatelnou klávesnicí.

 

Domácí telefon firmy Changhong má namísto běžných tlačítek displeje LCD, které mimo jiné zobrazují tváře volajících a dále tváře těch, které máte uložené v adresáři. Pro jejich vyfocení použijete fotoaparát vestavěný do sluchátka telefonu.

 

Audiovizuální domácí server Moneural je vybavený SSD paměťovým diskem, LCD obrazovkou a mnohým dalším. Schovávat ho nemusíte, protože je osázený křišťály. Cena? 30 000 dolarů, tedy téměř 600 000 korun.

 

obecný záběr

 

 

Luboš Horčic, Las Vegas

Tags:


O autoroviNapsat komentář

Zpět nahoru ↑