Bleskovky no image

Publikováno 20. února 2011 | Redakce

0

3D plazmové panely Panasonic: výjimečná technologie pro profesionály i luxusní domácí kina

Společnost Panasonic představuje novou řadu 3D plazmových panelů VX, určených pro různé typy profesionálních aplikací a pro domácí využití. Řadu VX představují Full HD 3D plazmové panely s nadstandardními velikostmi úhlopříček – 85" (215,90 cm), 103" (261,62 cm) a 152" (386,08 cm). Právě díky těmto rozměrům a výjimečným parametrům 3D zobrazení se tyto panely, určené především pro profesionální využití v reklamních, architektonických a designových studiích, také výborně hodí pro luxusní domácí kina a pro milovníky virtuálních her.

Řada VX je vybavená novou revoluční plazmovou technologií, díky které potřebují panely od zapnutí do dosažení maximálního výkonu přibližně čtvrtinu času, než běžné HD panely. Tato technologie umožňuje dosáhnout výjimečnou kvalitu Full Hd 3D zobrazení  s rozlišením 4K x 2K (4096 x 2160 pixelů) na 152-palcovém panelu a 1080p na 103- a 85-palcových modelech. Další předností je účinná eliminace cross-talku (obrazové interference).

„Naším cílem je ještě více rozšířit možnosti využití 3D zobrazení pro širokou škálu profesionálních aplikací i domácnosti. Poptávka po 3D panelech bude růst souběžně s narůstající dostupností 3D obsahu a inovace zobrazovacích technologií bude umožňovat další nové možnosti 3D aplikací," říká David Martin, obchodní a marketingový ředitel divize Panasonic Display. „Panasonic je jedním z mála výrobců, kteří nabízejí kompletní sadu panelů Full HD, díky kterým je 3D zobrazení atraktivnější a dostupnější pro použití v domácnostech i v obchodních prostorách."

Zobrazení 3D obsahu na velkoplošných panelech tak může být vynikající pomůckou při produktových prezentacích, předváděních nových aut nebo v oblasti realit. Stejně tak hraní virtuálních her v 3D poskytuje hráčům možnost intenzivnějšího zážitku ze hry.

Lang AG, jeden z největších evropských distributorů a pronajímatelů AV techniky, je první společností v Evropě, která zakoupila 152-palcový 3D plazmový panel Panasonic. K této objednávce se vyjádřil výkonný ředitel společnosti LANG AG Tobias Lang: „Jsme přesvědčeni, že tento segment trhu je velmi perspektivní a poptávka po zobrazovacích panelech o těchto rozměrech bude v Evropě růst. Proto se již nyní těšíme, až budeme moci našim zákazníkům nové výhody, které přináší nový formát panelů."

Doporučená prodejní cena TH-103VX200E je 1.599.995,- Kč bez DPH.

 

 

Tags:


O autoroviNapsat komentář

Zpět nahoru ↑