Bleskovky no image

Publikováno 18. dubna 2011 | Redakce

0

Samsung uvádí na trh aktualizaci firmware pro fotoaparáty řady NX

<>–>

Díky aktualizovanému firmwaru nabízejí přístroje NX100 a NX10 průvodce nastavením objektivu           i-Function prostřednictvím displeje fotoaparátu, stejně jako tomu je u nedávno představeného modelu NX11. Tato funkce pomáhá uživatelům snadněji pořizovat impozantní snímky, neboť jim poskytuje vysvětlení různých funkcí objektivu i-Function.

Hyunho Chung, výkonný viceprezident a ředitel divize Digital Imaging společnosti Samsung Electronics, k tomu dodává: „Neustále hledáme cesty, jak zlepšit zážitek z fotografování, aby bylo zábavnější a přinášelo našim zákazníkům přidanou hodnotu. Dokladem toho je i naše nejnovější aktualizace. Uživatelé systému NX již s výhodami využívají klíčové funkce, mezi něž patří např. kompaktní přenosnost zařízení, a inovace jako objektiv i-Function. Doufáme, že díky nepřetržitému vývoji nabídneme ještě více funkcí, které umožní fotografům na všech úrovních dosáhnout vždy těch nejlepších výsledků a profesionálně vyhlížejících snímků. Těšíme se, že v budoucnu budeme moci oznámit celou řadu dalších inovací, které ovládání fotoaparátů ještě více usnadní."

Aktualizace bude pro všechny majitele přístrojů NX100 a NX10 k dispozici pro stažení od 18. dubna 2011 na internetových stránkách www.samsung.com.

 

Tags:


O autoroviNapsat komentář

Zpět nahoru ↑