To j..." /> Černá Dahlia a Zdravý nemocný Vlastimilený Brodský – Stereo&Video

Bleskovky no image

Publikováno 22. září 2011 | Redakce

0

Černá Dahlia a Zdravý nemocný Vlastimilený Brodský

To jsou jen dva z osmi atraktivních titulů na DVD, které si mohou vybrat tento měsíc ti, kdo si předplatili časopis Stereo & Video s DVD. A můžete mezi nimi být i vy. Stačí si jen rychle objednat toto předplatné, při němž ušetříte na každém čísle proti jeho nákupu ve volném prodeji 12 Kč a ještě navíc dostanete zdarma každý měsíc jako dárek jedno DVD podle vlastního výběru. Víc viz rubrika Předplatné.

Černá Dahlia

Mladá a krásná Elizabeth Short (Mia Kirshner) "Černá Dahlia" přišla do Hollywoodu, aby se stala slavnou herečkou. Nebyl to však její herecký talent, který ji přinesl slávu, ale její brutální vražda. Detektivové Lee Blanchard (Aaron Eckhart) a Bucky Bleichert (Josh Hartnett) usilovně hledají jejího vraha. Překvapující thriller byl natočen podle skutečného příběhu nikdy nevyřešené vraždy hollywoodské herečky Elizabeth Short. Ta byla zavražděna tak brutálně, že se fotografie z místa činu nesměly nikdy objevit v tisku.

Zdravý nemocný Vlastimilený Brodský

Setkání s klasikem českého filmu Vlastimilem Brodským, jeho rolemi, ale i vlídnou moudrostí a úsměvnou filozofií. Přátelská sezení, při nichž Vlastimil Brodský (držitel Stříbrného medvěda z Berlinale, Zlaté Nymfy z Monte Carla) rekapituluje svůj život a vzpomíná na umělecké začátky a na nejbližší spolupracovníky. Herecký komentář je protkáván ukázkami ze čtyřicítky jeho rolí.

Tags:


O autoroviNapsat komentář

Zpět nahoru ↑