Bleskovky no image

Publikováno 4. října 2011 | Redakce

0

Projektor Benq W710ST – brilantní kvalita obrazu

 

Společnost BenQ, globální expert na technologii DLP®, exceluje jako nejvíce prodávaná značka na celosvětovém trhu projektorů s krátkou projekční vzdáleností – každý sedmý prodaný projektor s krátkou projekční vzdáleností nese značku BenQ. Tato nesporná pozice hlavního prodejce projektorů s krátkou projekční vzdáleností umožňuje nabízet vynikající kvalitu obrazu definovanou úžasným podáním barev a správně zaostřenou projekcí textu s využitím jedinečného designu objektivu.

 

Výhody projekce na krátkou vzdálenost

Žádné prostorové omezení
Jen si představte svobodu, kterou přináší stejná kvalita projekce při polovině požadované vzdálenosti! Budete mít větší svobodu při volbě místa pro projekci! Kouzlo projekce na krátkou vzdálenost

Žádné světlo oslňující zrak
Projekce na krátkou projekční vzdálenost zamezuje přímému zasažení vašich očí světlem projektoru, díky čemuž se můžete soustředit na své publikum.

Žádné vyrušování
Rozlučte se s obtěžujícími stíny. Při tak krátké projekční vzdálenosti se můžete svobodně pohybovat, aniž byste si museli dělat starosti s překážkami mezi projektorem a projekční plochou!

 

Kvalitní obraz s vysokým rozlišením 720p
W710ST je celosvětově první projektor s krátkou projekční vzdáleností, který nabízí vysoké rozlišení 720p pro domácí zábavu. Nyní si můžete vychutnávat ostrý, přesný a věrný HD obsah, ať už je to oblíbený HDTV program nebo PS3 videohra, z mnohem kratší vzdálenosti.

Vysoký jas 2 500 ANSI lumenů
Vychutnejte si věrný obraz s nádherně barevnými detaily. Vysoká úroveň jasu 2500 ANSI lumenů poskytuje optimální kvalitu obrazu i při nepříznivém okolním osvětlení.

Ultra vysoký kontrastní poměr 10 000:1
Ultra vysoký kontrastní poměr 10 000:1 vylepšuje každý snímek detaily ostrými jako břitva a znamenitě vykresleným ostrým obrazem – díky tomu nepřijdete o žádnou akci.

Jednoduché a snadné nastavení multimédií

Dvojnásobný 3D zážitek
Společnost BenQ transformuje vaši audiovizuální zábavu prostřednictvím špičkových průmyslových 3D technologií, DLP Link™ a NVIDIA 3D® Vision™, které přinášejí do vašeho domova kouzlo 3D filmů.

Dvojité rozhraní HDMI 1.3
HDMI je nejvyšší normou připojení pro obraz s vysokým rozlišením, přičemž nyní máte k dispozici dvojité rozhraní HDMI pro ještě větší komfort – pro sledování digitálního obsahu z druhého zdroje již nebudete muset pokaždé přepojovat kabel.

 

Velký vestavěný 10W reproduktor
BenQ kompletuje zážitky ze sledování domácího kina velkým vestavěným 10W reproduktorem. Pro vychutnávání velkého obrazu a skvělého zvuku stačí jen připojit a můžete přehrávat!

 

Nízké celkové náklady na vlastnictví (TCO)

Dlouhá životnost lampy – 6 000 hodin
Používaná speciální technologie chlazení zabraňuje přehřátí lampy a snižuje významně náklady na výměnu lampy. Životnost lampy je dále prodloužena na maximálně 9,6 let* při provozu v úsporném (Eco) režimu**.

 

*Vypočítané pro používání 4 hodiny/den, 8 hodin/víkend, 52 týdnů/rok

**Skutečná životnost lampy se může lišit v závislosti na odlišném okolním prostředí a způsobu používání.

Rychlé chlazení se spotřebou v pohotovostním režimu < 1 W
Tento DLP projektor BenQ je navržen tak, aby byla o více než 60 % snížena doba chlazení a spotřeba energie klesla na hodnotu < 1 W během doby, kdy je projektor neaktivní v pohotovostním režimu.

Žádné čištění nebo výměna filtru
Díky designu DLP, který nepoužívá filtry, ušetříte finanční prostředky a nemusíte se starat o údržbu a výměnu filtru – navíc získáte také lepší kvalitu projekce.

Prakticky žádné zhoršování barev
Tento DLP projektor je prakticky imunní vůči zhoršování barev a nabízí prodlouženou dobu spolehlivého podání barev, aniž by časem docházelo k zobrazení žlutého nebo zeleného odstínu.

Elegantní design
Sněhově bílý design s dokonale zpracovaným povrchem se stylovými obrysy činí W710ST ideálním doplňkem jakéhokoli moderního životního prostoru.

 

Pro zelenou planetu

Označení ecoFACTS
Označení ecoFACTS svědčí o tom, jak jsou produkty BenQ ekologické!

Společnost BenQ nechce jen pasivně plnit normy pro ekologické produkty, ale chce rovněž aktivně vyvíjet produkty šetrné k životnímu prostředí!

ecoFACTS prohlašuje, že BenQ vyvíjí maximální úsilí v oblastech náhrady nebezpečných látek, volby materiálu, designu obalů, energeticky úsporného designu a jiných aspektů svých produktů.

 

Tags:


O autoroviNapsat komentář

Zpět nahoru ↑