Společnost Epson vsadila na své zkušenosti podložené dlouhodobým ..." /> Epson představuje první projektor HD-Ready 3LCD s dokovacím konektorem pro iPod – Stereo&Video

Bleskovky no image

Publikováno 29. října 2011 | Redakce

0

Epson představuje první projektor HD-Ready 3LCD s dokovacím konektorem pro iPod

Společnost Epson vsadila na své zkušenosti podložené dlouhodobým prvenstvím na trhu s projektory a vytvořila první HD-Ready 3LCD projektor pro domácí kino vybavený dokovacím konektorem pro zařízení iPod. Uživatelé nemusí stahovat žádné aplikace ani připojovat další příslušenství, pouze jednoduše připojí zařízení iPod, iPhone nebo iPad k dokovacímu konektoru.

Model MG-850HD je vybaven integrovanými 10W stereo reproduktory a dokáže zobrazovat fotografie, přehrávat hudbu a videa, televizní programy i celovečerní filmy stažené prostřednictvím aplikace iTunes. To vše ve velkém filmovém formátu o úhlopříčce až 300 palců. Široké možnosti připojení rovněž znamenají, že projektor je schopen zobrazit obsah z tradičních přehrávačů disků Blu-ray a DVD, počítačů, televizních přijímačů a herních zařízení.

Tento projektor využívá nejnovější technologie z vývojářské dílny společnosti Epson. Stejně vysoký bílý a barevný světelný výstup o hodnotě 2 800 lumenů a vysoký kontrastní poměr 3 000:1 zaručují vysokou kvalitu projekce i za denního světla. Technologie Epson 3LCD je zárukou čistého a jasného obrazu, který nezatěžuje oči.

Funkce „plug and play" umožňují uživatelům rychlé nastavení a snadné ovládání projektoru. Bez ohledu na úhel náklonu daného projektoru mohou uživatelé projekci snadno upravit pomocí jednoduchého ovládání funkce horizontální korekce lichoběžníkového zkreslení, která zaručuje vyrovnaný a přesný obraz.

„Pokud jde o posouvání hranic inovativního myšlení v oblasti domácí zábavy, je model     MG-850HD dokonalým příkladem plného nasazení vývojářů společnosti Epson," uvádí Madlyne Colson, produktová manažerka společnosti Epson Europe. „Například uživatelsky přívětivá nabídka byla navržena tak, aby zákazníkům umožnila snadné ovládání, zatímco dálkový ovladač s jedinečným designem se může pochlubit stylovým rozložením tlačítek a podsvícením, které usnadňuje manipulaci během projekce v zatemněné místnosti."

Projektor MG-850HD bude možné zakoupit od listopadu 2011.

Vlastnosti

Velkoplošný zážitek v  rozlišení HD-Ready 720p

První HD-Ready 3LCD projektor pro domácí kino2 vybavený dokovacím konektorem pro zařízení iPod3

Výjimečná kvalita obrazu díky technologii Epson 3LCD

Projektor lze pomocí několika různých vstupů připojit k přehrávačům disků DVD/Blu-ray, set-top boxům a herním konzolím

Kontrastní poměr 3 000:1 zaručuje hlubší odstíny černé

Stejný bílý a barevný světelný výstup v hodnotě 2 800 lumenů umožňuje projekci i za denního světla

Manuální horizontální posun a automatická vertikální korekce lichoběžníkového zkreslení usnadňují vyrovnání obrazu

Rukojeť pro snadné přenášení

Uživatelsky přívětivá nabídka pro snadnou navigaci

2 integrované 10W stereoreproduktory

Lampa s životností 5 000 hodin umožňuje delší dobu projekce

5 barevných režimů (automatický, dynamicky, obývací pokoj, kino, hry) a 4 režimy zvuku (standardní, vokální, hudební, filmový)

Vstup pro mikrofon (mono)

1,2násobný manuální zoom / zaostření objektivu

 

 

 

Tags:


O autoroviNapsat komentář

Zpět nahoru ↑