Online Videopůjčovna Topfun, kterou mohou exkluzivně využí..." /> Samsung rozšiřuje videotéku ve SMART TV o stovky nových filmů včetně 3D – Stereo&Video

Bleskovky no image

Publikováno 12. prosince 2011 | Redakce

0

Samsung rozšiřuje videotéku ve SMART TV o stovky nových filmů včetně 3D

Online Videopůjčovna Topfun, kterou mohou exkluzivně využívat majitelé Samsung SMART TV, rozšiřuje svou nabídku filmů díky nové spolupráci s SPI International Polska.

Samsung Electronics Co. Ltd., přední výrobce na trhu spotřební elektroniky a světová jednička v oblasti informačních technologií, rozšiřuje nabídku VOD (Video on Demand) služby Topfun o nové filmy. K rozšíření videotéky došlo v důsledku nového partnerství společnosti Topfun Media a.s. se společností SPI International Polska. Majitelé SMART TV se tak mohou těšit na filmy jako je Coco Channel, Alexander Veliký, Adaptace, Zastav a nepřežiješ, 88 minut, Cesta kolem světa za 80 dní, Asterix či Olympijské hry.

Nyní on-line videopůjčovna Topfun nabízí více než 1 000 českých a zahraničních filmů všech žánrových kategorií. Kromě toho nabízí také několik nových 3D filmů, například Svět podle Prota, Asterix a Olympijské hry, Zastav se a nepřežiješ 1 a 2, Kurýr 3 nebo Sammyho dobrodružství. Začátkem roku je pak plánován poslední díl Harryho Pottera. Cena těchto filmů činí 89,- Kč.

"Věříme, že rozšířením nabídky filmů potěšíme naše zákazníky, kteří službu Topfun aktivně využívají. Snažíme se být progresivní, reagovat na aktuální poptávku a nabízet našim zákazníkům vše, co přispívá k jejich pohodlí," říká Ondřej Lukáč, Marketing Manager AV divize společnosti Samsung.

Jak videopůjčovna funguje?

V nabídce Menu si pomocí dálkového ovladače zvolíte službu TopFun a vyberete si vámi požadovaný film. Součástí nabídky filmu je i trailer, který si můžete bezplatně prohlédnout a až následně provést výběr. Zapůjčení filmů přes aplikaci on-line videopůjčovna Topfun je zpoplatněno, přičemž cena jednoho titulu, resp. 24 hodinový přístup k němu, se pohybuje podle typu filmu od 45 nebo do 53 Kč. Platba za půjčení filmu se strhává z předem nabitého účtu uživatele.

Jsme velice potěšeni, že jsme se dohodli na této spolupráci. Služby VOD nabývají na významu a i Česká republika začíná být pro poskytovatele filmů v tomto ohledu velmi zajímavým regionem. Proto spolupráci s SPI vítáme a jsme rádi, že našim divákům přineseme bohaté rozšíření filmové nabídky včetně HD a 3D filmů," uvedl Radek Přikryl, obchodní ředitel Topfun Media a.s..

Tags:


O autoroviNapsat komentář

Zpět nahoru ↑