Bleskovky no image

Publikováno 29. ledna 2012 | Redakce

0

Společnost TechniSat slaví 25 let

Jméno společnosti TechniSat znamená ve světě zábavní elektroniky kvalitu a inovaci již 25 let. Progresivní společnost z Německa je prukopníkem v oblasti satelitního příjmu a dnes přesvědčuje svou rostoucí, inovativní a rozmanitou nabídkou výrobku na trhu.

Společnost TechniSat Digital GmbH byla založena před 25 lety v Eifelu/Německo a rychle se stala společností působící na mezinárodní úrovni. S více než 2 500 zaměstnanci a několika výrobními závody v Německu a Evropě nabízí společnost TechniSat jak vývoj, tak výrobu i servis. 2012 – Společnost TechniSat má za sebou úspěšné čtvrt století a v letošním roce slaví výročí se vzrušujícími akcemi pro obchodní partnery i spotřebitele.

Zákaznická soutež o ceny k výročí společnosti
Až do konce roku nalezne zainteresovaný zákazník soutež o ceny na úvodní stránce společnosti TechniSat. Stačí krátká registrace a můžete se zúčastnit! Každý, kdo správně zodpoví danou otázku, má šanci každý měsíc vyhrát atraktivní cenu – např. televizor společnosti TechniSat.

Jubilejní akce pro specializovaný obchod
Za své úspěchy vděcí společnost TechniSat i svým obchodním partnerům. Také pro ně jsou v letošním roce připraveny zajímavé prodejní a marketingové akce. Každého 25. dne v měsíci má specializovaný prodejce možnost objednat jubilejní nabídku za zvláštních podmínek. Nabídka je časově omezena a k dispozici je připravený pouze omezený počet kusů. Rok 2012 ve znamení výročí

Rok 2012 je pro společnost TechniSat zcela ve znamení 25. výročí
Specializovaní prodejci i spotřebitelé se mohou těšit na mnoho dalších atraktivních marketingových akcí. Nicméně společnost TechniSat nechce prozradit vše, pouze toto – rok 2012 bude rokem vzrušujícím. Návštěva úvodní stránky společnosti TechniSat se vždy vyplatí! www.technisat.cz

V rámci oslav tohoto jubilea je na technisat.cz pripravena soutěž pro spotřebitele, kteří budou moci každý měsic vyhrát zajímavou cenu.

Tento měsíc je ve hře televizor TechniVision 26 HD2

Tags:


O autoroviNapsat komentář

Zpět nahoru ↑