Dopřejte si naprosto pohodlný poslec..." /> Nova sluchátka řady MA od Sony – Stereo&Video

Bleskovky no image

Publikováno 18. dubna 2012 | Redakce

0

Nova sluchátka řady MA od Sony

Dopřejte si naprosto pohodlný poslech s novými sluchátky řady MA od Sony

  • Nová řada otevřených sluchátek pro televizi, hudbu a hry
  • Velké, 70mm budicí jednotky a technologie „Acoustic Bass Lens" pro kvalitní bohatý zvuk (MDR-MA900)
  • Plně otevřená sluchátka pohodlné odlehčené konstrukce s použitím hliníku a magnézia (MDR-MA900)
  • Mechanismus pro pohodlné nošení (MDR-MA500, MDR-MA300)

Dopřejte si prostorovější a uvolněnější poslech s novou řadou otevřených sluchátek od Sony. Řada MA, vyznačující se krásným designem a pohodlným nošením, je jako stvořená pro kvalitní domácí poslech: sledování televize, poslouchání hudby z vašeho hi-fi systému, hraní her nebo prohlížení videí na počítači nebo tabletu.

Vlajkovou lodí je plně otevřený model MDR-MA900 nabízející extrémně přirozený a široký prostorový zvuk. Díky své lehké, elegantní a vysoce komfortní konstrukci z prvotřídních materiálů se tato sluchátka maximálně přibližují pocitu, jako byste poslouchali bez sluchátek.

Extra velké, 70mm budicí jednotky u modelu MA900 zajišťují dostatečně detailní prostorový zvuk s výjimečně širokým dynamickým rozsahem
a rozšířeným frekvenčním rozsahem. Unikátní technologie Acoustic Bass Lens zdůrazňuje hluboké frekvence s cílem poskytovat hutné, úderné basy, s nimiž obyčejná otevřená sluchátka vždycky trochu bojují. Dalším zdokonalením je kompenzátor odporu, který udržuje rovnoměrnou basovou odezvu. Ta u jiných typů sluchátek může působit problém, pokud je připojujete k různým zdrojům zvuku.

Čistý moderní design sluchátek MA900 podtrhují komponenty z lehkého hliníku a magnézia. Pro ještě větší komfort při poslechu je tenký náhlavní pásek vybaven pružným polštářkem, který se přirozeně přizpůsobí tvaru hlavy.

Nejdůležitějším prvkem všech sluchátek řady MA je pohodlí. Model MDR-MA500 nabízí mechanismus
pro flexibilní uchycení na uchu, který zajišťuje dokonale pohodlné používání při dlouhém sledování filmů, poslechu hudby nebo hraní her. Výkonné neodymiové magnety (300 kJ/m3) se starají o hutné basy a čisté středové frekvence. Model MDR-MA300 je vybaven stejným flexibilním mechanismem jako MA500.

Sluchátka MDR-MA100 obsahují měkké látkové ušníky, se kterými
bez problémů vydržíte poslouchat celé hodiny. Model MDR-MA102TV nabízí stejné vlastnosti a parametry jako MA100, navíc má extra dlouhou 5m šňůru s integrovaným ovladačem hlasitosti. To ocení zejména ti, kdo se dívají na televizi a nechtějí svými oblíbenými pořady rušit druhé.

 

 

 

Nová řada otevřených sluchátek Sony MA bude v Evropě k dostání od 1. května 2012.

Doporučená cena modelů:

MDR-MA100: 720 Kč

MDR-MA300: 1 200 Kč

MDR-MA900: 7 200 Kč

 

Tags:


O autoroviNapsat komentář

Zpět nahoru ↑