Bleskovky no image

Publikováno 18. června 2012 | Redakce

0

Sharp bude nabízet ve svých televizích předinstalovanou VoD službu TopFun

Společnost Sharp rozšiřuje uživatelský komfort u svých televizí a nově umožní svým zákazníkům využívat předinstalovanou VoD službu (video on demand/video na vyžádání) společnosti Topfun. Majitelé chytrých televizí Sharp (Smart TV) si tak budou moci v pohodlí svého domova v SD a HD kvalitě vybírat z nejnovějších a nejúspěšnějších filmových titulů, dokumentů, hudebních a dětských pořadů ze seznamu tisíců video titulů.

Sharp používá ve svých chytrých televizích platformu AQUOS NET+, společně vyvíjenou se společností Philips. S její pomocí může divák využívat více než 50 různých aplikací, včetně YouTube nebo Skype, stejně jako otevřený přístup k internetu pomocí integrovaného prohlížeče Opera. Vše je na dosah pouhého stisknutí tlačítka na dálkovém ovladači. Nyní bude mít možnost využívat služby video na vyžádání společnosti Topfun.

Topfun je největší video on demand videopůjčovnou v regionu ČR a SK. V současnosti nabízí: TVOD (filmové novinky na bázi platby za jednotlivé filmové tituly), SVOD (předplatné – Topfun Nonstop) a Live Pay TV (placené TV stanice). Služby společnosti TopFun jsou dostupné na webové platformě www.topfun.tv, v zařízeních s operačním systémem Android, iOS a Windows Phone, dále na Smart televizích a satelitním přijímači Humax.

 

 

Tags:


O autoroviNapsat komentář

Zpět nahoru ↑