Bleskovky no image

Publikováno 27. června 2012 | Redakce

0

Chcete být v prestižním kalendáři Nikon?

Pro velký zájem vyhlašuje Nikon i letos již čtvrtý ročník soutěže pro profesionální i amatérské fotografy. Základní podmínky účasti jsou de facto jen tři: fotit Nikonem, odeslat snímky do konce letošního srpna (přesně do 31. 8. minutu před půlnocí) a snažit se vystihnout zadání, jež zní „Nestárnoucí okamžiky“; podrobnější informace najdete na www.nikon-kalendar.cz, kde se objeví též galerie všech soutěžních snímků.

Odborná porota (v čele s  prof. Mgr. Miroslavem Vojtěchovským) z nich vybere padesát semifinalistů, jejich opusy se dočkají začátkem roku 2013 samostatné výstavy Czech Photo Gallery. Dvanáct z nich se navíc stane součástí prestižního neprodejného kalendáře „Nikon kalendář 2013 – moje srdeční záležitost“ vyráběného v limitované sérii 111 ks. Jedna fotografie pak bude vyhlášena jako absolutní vítěz a její autor získá poukaz na odběr zboží Nikon v hodnotě 50 000 Kč.

V souvislosti s  kalendářem proběhne ještě jedna, tentokrát tipovací, soutěž pro veřejnost, a to hned od 1. září, po odevzdání soutěžních snímků a jejich umístění v galerii. Zájemci mohou tipovat fotografie, které odborná porota vybere do kalendáře. I v tomto případě najdete podrobná pravidla na již uvedené internetové adrese. Výherce tipovací soutěže obdrží poukaz na nákup techniky Nikon v hodnotě 10 000 Kč.

 

Tags:


O autoroviNapsat komentář

Zpět nahoru ↑