Nový způsob jak si užít jednu z nejpopulárnějších her ..." /> Samsung spouští první pohybem ovládanou aplikaci Angry Birds ve svých Smart TV – Stereo&Video

Bleskovky no image

Publikováno 22. července 2012 | Redakce

0

Samsung spouští první pohybem ovládanou aplikaci Angry Birds ve svých Smart TV

Nový způsob jak si užít jednu z nejpopulárnějších her současnosti, Angry Birds, přináší společnost Samsung. To vše díky technologii Motion Control, podporovanou televizemi Samsung SMART TV.

Společnost Samsung oznámila celosvětové spuštění aplikace Angry Birds v televizorech Samsung SMART TV. Uživatelé si tak mohou úplně poprvé zahrát Angry Birds na velké televizní obrazovce a okusit tak maximálně pohlcující a interaktivní zážitek ze hry s využitím ovládání hry vlastními gesty. Hráči mohou pohybem ruky ovládat hru včetně natahování praku a aktivování unikátních schopností každého opeřence.

"Samsung Smart TV se stane první televizí svého druhu, která uživatelům poskytne světově nejpopulárnější hru ve zcela novém rozměru. Tímto krokem se zároveň snažíme nastolit nový směr, kterým se budou SMART televize Samsung ubírat," uvedl Kyungsik Kevin Lee, viceprezident, oddělení Visual Display Business v Samsung Electronics.

Díky zábavným a pestrým herním postavám si Angry Birds zamilovali fanoušci po celém světě. Od uvedení v listopadu 2009 má aplikace na svém kontě více než miliardu stažení.

Na první hře pro SMART TV, která využívá technologii Motion Control, Samsung v posledních letech velmi úzce spolupracoval se společností Rovio. Cílem bylo co nejlepší využití pokročilé technologie společnosti Samsung
pro aplikaci Angry Birds v televizorech SMART TV.

V Evropě se hra na Samsung SMART TV spouští 20. července. Dostupná bude na modelech televizorů z roku 2012 (ES7000 a ES8000), které jsou vybaveny funkcí Smart Interaction, a po jejich updatu na nejnovější verzi firmwaru.

 

Tags:


O autoroviNapsat komentář

Zpět nahoru ↑