Bleskovky no image

Publikováno 26. srpna 2012 | Redakce

0

Logitech představuje omyvatelnou, ultra odolnou klávesnici

Společnost Logitech představila novinku ve své řadě klávesnic pro PC: omyvatelnou klávesnici Logitech® Washable Keyboard K310. Můžete jen lehce setřít prach, ale také jí dopřát důkladné opláchnutí v kuchyňském dřezu – tato klávesnice se prostě snadno čistí i vysychá. Současně je navržena pro pohodlné psaní díky obvyklému rozložení kláves a štíhlému tenkému profilu.

Omyvatelnou klávesnici Logitech Washable Keyboard K310 je možné mýt ručně, kdykoli budete chtít, a lze ji ponořit vody (s výjimkou USB kabelu) o hloubce až 30 cm. Praktické výtokové otvory v zadní části klávesnice umožňují snadné vysychání, zatímco popisky kláves jsou tištěny laserem a mají UV potah, takže je tak jistější, že písmenka mytím nevyblednou. Klávesy navíc vydrží až pět milionů úhozů, což znamená, že tato klávesnice snese jak mytí, tak úporné psaní.

„Všichni jsme zažili onen okamžik zděšení – následovaný panikou – kdy se nám na celou klávesnici vylije šálek kávy nebo minerálka," říká Sophie Le Guen, hlavní ředitelka divize myší a klávesnic ve společnosti Logitech. „A protože život je takový a jeho legrácky se budou dít dále bez ohledu na to, jak jste opatrní, společnost Logitech vytvořila omyvatelnou klávesnici Logitech Washable Keyboard K310, která bude vypadat i fungovat jako nová – i po dlouhé době."

Odolná a přitom pohodlná – moderní design této nové klávesnice s tlačítky v plné velikosti bude ladit jak s vaším počítačem, tak pracovním prostorem. Je vybavena funkčními klávesami a numerickým blokem a je kompatibilní s operačními systémy Windows® XP, Windows Vista® a Windows® 7. Díky dvanácti „hot" klávesám pro okamžitý přístup k internetu, e-mailu, přehrávači, hlasitosti a dalším funkcím máte možnost snadno a rychle otevírat aplikace, které nejčastěji používáte, stiskem jediného tlačítka. A aby byl život ještě snadnější, tato klávesnice nepotřebuje pro nastavení žádný software – stačí ji vybalit z krabice, připojit a začít psát.

Cena a dostupnost

Očekává se, že omyvatelná klávesnice Logitech Washable Keyboard K310 bude v Evropě k dostání v říjnu 2012 za doporučenou maloobchodní cenu 1249 Kč. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.logitech.com nebo nablogu společnosti Logitech.

 

 

 

Tags:


O autoroviNapsat komentář

Zpět nahoru ↑