Audio

Publikováno 10. března 2013 | Redakce

0

Voděodolný MP3 přehrávač Sony NWZ-W273

Sony Walkman® NWZ-W273 byl vyvíjen pro sportovce a aktivní lidi. Voděodolná sluchátka zabraňují vniknutí potu, deště nebo vody do uší. Zároveň se nijak nepoškodí v hloubce až dva metry pod hladinou. Fixace sluchátek je natolik důmyslná, že nevypadnou ani při pohybově náročnějších sportech jako běhání nebo veslování. Výdrž baterie je osm hodin při plném nabití, přehrávač lze nabíjet i nárazově mezi pauzami v tréninku. Už po třech minutách v síti se výdrž baterie prodlouží o celou hodinu. 

Hmotnost přehrávače je pouze 29 gramů, disponuje kapacitou paměti 4 GB a se sluchátky je spojen bezdrátově. Rychlou volbu vhodné skladby umožňuje funkce ZAPPIN™, která přehrává úryvky refrénů. Se snadno ovladatelnou páčkou pro přeskakování skladeb není výběr vhodné muziky nijak náročný ani při rychlém běhu. 
 
Khim Lynn Tan, European Product Manager společnosti Sony, tvrdí: „Poslech hudby vede k tomu, že lidé získají více z každého tréninku, a proto uvidí přínos a výsledky svého nového životního režimu mnohem dříve – povzbuzuje je to, aby vytrvali v nových rutinních cvičeních i v novém roce. Nový, plně vodotěsný Walkman® NWZ-W273 od Sony se může používat v posilovně, bazénu či při mnoha jiných sportovních aktivitách. V jednom kompaktním zařízení vám poskytne komplexní zvukovou kvalitu, jakou byste právem od společnosti Sony očekávali. To znamená, že bez ohledu na realizované sportovní činnosti si můžete užívat výhod podpůrné hudební reprodukce, které vám pomohou udržet motivaci a vydržet o trochu déle.“
 
Walkman® NWZ-W273 je dodáván s 13,5mm sluchátky řady EX. Zvukový rozsah 20 – 20 000 Hz zajišťuje detailní zvuk bez ohledu na hlasitost. Sluchátka se dodávají se dvěma různě velkými koncovkami a nastavitelným páskem, takže dokonale padnou většině sportovců.
 
Nový voděodolný walkman W273 bude k dostání od 2 099 Kč v černé, bílé a modré barvě. 
 
• Poslech hudby i 2 metry pod hladinou
• Výdrž baterie až 8 hodin při plném nabití
• Hmotnost pouhých 29 gramů
• Kapacita paměti 4 GB
• Funkce ZAPPIN™ – rychlá volba pro přehrání úryvků skladeb
 
Více informací je k dispozici na www.sony.cz, video je ke zhlédnutí zde: http://youtu.be/bvMMimcJfV8
 
Tisková zpráva

Tags:


O autoroviNapsat komentář

Zpět nahoru ↑