Novinky

Publikováno 2. října 2014 | Redakce

0

Prohnutý monitor Samsung S27D590C

Prohnutí obrazovky navíc vytváří širší zorné pole a lepší vnímání hloubky. Divák si tak může vychutnat panoramatický pohled s efektem podobným 3D. Tento efekt je zvláště patrný u her z pohledu první osoby, jako jsou závodní a letecké simulátory či adventury a střílečky. 
 
Díky ultra širokému pozorovacímu úhlu 178 stupňů horizontálně i vertikálně optimalizuje panel vertikálního zarovnání (VA) zážitek ze sledování z jakékoliv pozice a současně minimalizuje zkreslení obrazu. Kromě toho technologie Mega Dynamic Contrast Ratio poskytuje vysoký kontrastní poměr 3000:1 a jas 350 cd/m2. Monitor Samsung S27D590C tak produkuje přirozený obraz s hlubšími odstíny černé, dokonalou bílou a jasnějšími barvami.
 
„Monitor S27D590C dává sledování filmů a hraní her zcela nový rozměr. Vyznačuje se unikátní prohnutou obrazovkou, komplexními zábavními funkcemi, vysokou kvalitou obrazu a působivým elegantním designem. Je ukázkou našeho úsilí, jak zákazníkům přinášet skutečně nezapomenutelný zážitek ze zábavy,“ řekl Seoggi Kim, senior viceprezident divize Visual Display Business společnosti Samsung Electronics.
 
Optimalizován pro zábavu 
Monitor Samsung S27D590C je vybavený vestavěnými 5wattovými duálními reproduktory, které poskytují vysoce kvalitní stereo zvuk. Součástí je také režim pro hraní her, který se aktivuje jednoduchým stisknutím tlačítka. Herní režim rozpozná změny na obrazovce a opravuje rozmazání obrazu, vylepšuje barvy a mění kontrast pro lepší viditelnost akce. 
 
Samsung S27D590C má čistý a minimalistický vzhled, který zajišťuje vylepšený zážitek ze sledování prohnuté obrazovky. Jeho propracovaný design působí, jakoby se obrazovka zdánlivě vznášela ve vzduchu. Uživatelé mohou snadno nastavit ideální úhel nakloněním obrazovky, a tak minimalizovat odlesky a odrazy. Monitor je také kompatibilní s držáky 100×100 mm VESA pro upevnění na zeď nebo na stůl.
 
Monitor Samsung S27D590C bude v prodeji na českém trhu od listopadu za 12 490 Kč.
 
Technické parametry
 
TZ
 

Tags:


O autoroviNapsat komentář

Zpět nahoru ↑