Novinky

Publikováno 2. listopadu 2014 | Redakce

0

Samsung nabízí zpětný bonus až 15 000 Kč při koupi UHD televizorů

„UHD televizory Samsung přinášejí všem již dnes technologii budoucnosti. Špičkovou kvalitu obrazu si naši zákazníci mohou vychutnat také díky UHD filmům dostupným v aplikaci Topfun exkluzivně a zdarma pouze pro uživatele UHD televizorů značky Samsung,“ říká Petr Kheil, ředitel divizí spotřební elektroniky, IT a Business Enterprise společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak, a dodává: „Navíc naše televizory jsou připraveny na další vývoj TV standardů díky funkci Future Ready.“
 
Obraz nejvyšší kvality
Akce se vztahuje na 12 modelů UHD televizorů, z nichž každý nabídne divákům jedinečný zážitek a nejvyšší možné rozlišení obrazu. Navíc technologie Upscaling převádí obsah s nižším rozlišením na úroveň ostrosti, která je téměř stejná jako při rozlišení Ultra High Definition. I staré oblíbené filmy si tak diváci mohou vychutnat v nejlepší kvalitě.
 
Prémiový obsah
Samsung se již delší dobu soustředí na poskytování UHD obsahu. Proto je ve všech letošních modelech UHD televizorů k dispozici v aplikaci Topfun speciální sekce UHD Free. Zákazníci získávají zdarma osm krátkých dokumentárních filmů v unikátním rozlišení 4K. Průběžně v aplikaci přibývá další obsah a to z oblastí, jako je cestování, fauna, flora či vaření. Stačí se prostřednictvím UHD televizoru (modely 2014) připojit k internetu a v aplikaci Topfun přehrát požadované video. Doporučená rychlost internetového připojení je 25 Mbit/s.
 
Nekonečná flexibilita
Nejnovější aplikace Smart View 2.0 umožní prohlížení jakéhokoli obsahu tak, jak to divákovi nejvíce vyhovuje. Pomocí domácí sítě je možné přenášet živé televizní vysílání do inteligentního telefonu či tabletu a používat mobilní zařízení jako dálkový ovladač televizoru. Pomocí multimediálního panelu služby Smart Hub lze v inteligentním telefonu nebo počítači získat přístup k obsahu na televizoru Smart TV.  
 
 
 
Podrobná pravidla bonusové akce naleznete na www.samsung-bonus.eu nebo lze kontaktovat soutěžní infolinku telefonicky na +420 606 276 122 nebo e-mailem info@samsung-bonus.eu
 
-TZ-
 
 
 
 

Tags:


O autoroviNapsat komentář

Zpět nahoru ↑