Multimédia no image

Publikováno 21. listopadu 2014 | Redakce

0

Becherovka Original vyzkoušela futuristické Google Glass

Karlovarská Becherovka na svém profilu becherovkaoriginal na sociální síti  Instagram připravila pro milovníky bylinného likéru časosběrné video. Aplikaci  Hyperlapse od Instagramu použila mezi prvními a s její pomocí natočila  12x zrychlenou přípravu míchaného koktejlu Beton Bitter. „Řekli jsme si, že  vyzkoušíme něco nového, netradičního. Hyperlapse je unikátní v tom, že  dokáže vytvořit časosběrné video. Několikaminutovou přípravu koktejlu tak  zkrátí na pár vteřin, což v dnešní době, kdy čas běží jak šílený, ocení většina  uživatelů,“ říká Jaroslav Háž, Digital Manager Becherovky Original. „Naší  strategií je diverzifikovat kanály přizpůsobením komunikace i obsahu přesně  na tělo jednotlivým sociálním sítím a uživatelům,“ dodává Háž.

Další z řady digitálních inovací je zapojení Google Glass do komunikace  značky Becherovka Original. Značka oslovila barmana Davida Andrleho a ve  spolupráci s ním natočila pomocí Glass sérii tří klipů. Díky nejzajímavějším  brýlím na světě tak mají diváci možnost vidět míchání koktejlu Becher Butter  Sour přímo z pohledu barmana roku 2014. „Google Glass mohou být pro  někoho nepřirozené a divné. I přesto, že nenosím dioptrické brýle, jsem si na  Glass po prvním nasazení rychle zvyknul.“, hodnotí netradiční zážitek barman  David Andrle.

Becherovka je kromě Instagramu aktivní také na Facebooku a YouTube.  „Pro mnohé značky končí vztah s fanoušky získáním „lajku“ nebo zapojením  do soutěže. Nám se podařilo vybudovat komunitu brand lovers. Fanoušci  Becherovky jsou velmi aktivní a nemáme nouzi ani o user generated content,“ říká Marek Grabovský, Brand Manager Becherovky Original.

 

Tags:


O autoroviNapsat komentář

Zpět nahoru ↑