Video

Publikováno 10. února 2016 | Redakce

0

Philips: Ještě chytřejší televizory

Platforma Philips Smart TV pak umožní v rámci předplatného TransGaming Gametree TV Gold získat nejoblíbenější hry proslulých dodavatelů. Speciální dynamický herní režim využívá firemní technologie Ambilight k věrohodnějšímu vtažení uživatele do herního prostředí. Společnost TP Vision, jež stojí za televizory Philips, také shrnula celkovou nabídku televizorů uváděných na trh v prvním čtvrtletí. Do poloviny ledna zpřístupní široké veřejnosti dosud omezenou nabídku špičkových modelů 8601 s odnímatelným zvukovým systémem a 8901 Ambi- Lux s novým Ambilightem (oba modely na obrázku). Dále uvede nové modelové série 6000 UHD a 7000 UHD, které se budou moci pochlubit nadčasovým designem, kvalitním zpracováváním, novými špičkovými panely, operačním systém Android TV s rozšířenou úložnou kapacitou i třístranným systémem Ambilight. Projekční technologie Ambilight tak bude součástí všech modelů řady 7000 i většiny televizorů řady 6000, které také nabídnou prvotřídní zvuk opírající se o systém dvou- a tříprstencových reproduktorů. Řada 7000 bude navíc novou základní úrovní nabízející dostatečný výkon pro využití technologie vysokého dynamického rozsahu HDR.
Televizory modelové řady 5000 s rozlišením Full HD se dočkají vylepšení kvality obrazu i zvuku, ale také vyššího výkonu operačního systému Android TV. Vůbec poprvé budou zástupci této modelové řady k dispozici v provedení s tenkými hliníkovými rámečky a stojany. Již v prvním čtvrtletí se tato řada rozšíří o nový multifunkční model 5211, integrující nejzajímavější technologie obrazovek, obvodů televizoru a vysoce kvalitních reproduktorů do univerzálního modelu vhodného do každého prostředí bytu, ať jde o obývák, pokoj, kuchyň či ložnici. Během prvního čtvrtletí 2016 budou k dispozici i nové Full HD modely řady 4000 s rozmanitým výběrem úhlopříček.

Tags:


O autoroviNapsat komentář

Zpět nahoru ↑
 • Aktuální číslo

  Aktuální číslo

  • Test: True Wireless sluchátka do šesti tisíc korun
  • Kdo s koho: 4K Ultra HD Blu-ray přehrávače Panasonic DP-UB450EG-K vs. Sony UBP-X700
  • HIGH FIDELITY
  • Profily

   

  Název a logo STEREO & VIDEO jsou chráněny ochrannou známkou zapsanou Úřadem průmyslového vlastnictví pod ev. č. 359725.

 • Aktuální články

 • Rubriky

 • Užitečné odkazy

 • Heureka.cz

 • S&V je členem mezinárodní organizace EISA

  Co je EISA?

  The European Imaging and Sound Association, která v roce 2012 oslavila třicetileté výročí založení, je sdružení 50 šéfredaktorů specializovaných časopisů z 19 zemí Evropy. EISA každoročně volí nejlepší výrobky, EISA Awards, v oborech Video, Audio, Domácí kino, Mobilní přístroje, Foto a Elektronika do automobilu. Stereo & Video unikátně zastupuje Českou republiku v porotách prvních čtyř kategorií. Plnohodnotným členem EISA se náš časopis stal již v srpnu 1994.