Novinky no image

Publikováno 2. listopadu 2016 | Redakce

0

Nova na svých stanicích spustila HbbTV

„Spustili jsme HbbTV v testovacím provozu a postupně ji zavádíme na všechny naše kanály. Divákům chceme umožnit se jednoduchou cestou skrze své televizní obrazovky dostat k dalšímu obsahu,“ uvádí Petr Horák, zástupce ředitele sekce nových médií a diverzifikace skupiny Nova.
 
V aplikaci hybridní televize skupiny Nova budou mít diváci v první fázi přístup k televiznímu programu, domácímu i mezinárodnímu zpravodajství TV Nova, včetně sportovního. Najdou zde takéukázky ze svých oblíbených seriálů a další obsah. V testovacím provozu bude aplikace dostupná zatím jen některým domácnostem.
 
HbbTV je i z obchodního hlediska atraktivním doplňkem portfolia služeb skupiny Nova. „HbbTV reklamu plánujeme představit teď na podzim a vnímáme ji jako další krok k tomu, jak klientům ukázat možné komunikační synergie,“ doplňuje Jan Vlček, jednatel a obchodní ředitel skupiny Nova.
 
Aplikaci hybridní televize připravila skupina Nova ve spolupráci se společností Mautilus. Informace o HbbTV skupiny Nova najdete na webové stránce:http://tv.nova.cz/hbbtv.

Tags:


O autoroviNapsat komentář

Zpět nahoru ↑