Bleskovky

Publikováno 16. října 2017 | Redakce

0

Samsung poskytuje k novém soundbaru službu TIDAL na tři měsíce zdarma

Společnost Samsung Electronics Czech and Slovak poskytuje od 16. října 2017 ke každému soundbaru Samsung na 3 měsíce zdarma službu TIDAL Hi-Fi v hodnotě 990 Kč. Noví majitelé soundbarů Samsung si tak užijí zvuk ve studiové kvalitě.
Soundbar řady Sound+ s označením HW-MSxxx poskytuje podporu High-Res Audio (96 KHz / 24 bit) a plejádu moderních funkcí jako Distortion cancelling pro detailní basy a Wide range tweeter pro širší pokrytí prostoru. Streamovací služba TIDAL zase nabízí více než 46 milionů písní, 190 000 videí a najdete v ní i exkluzivní nahrávky. To vše bez reklam. TIDAL poskytuje bezdrátovou kvalitu nahrávek v CD kvalitě, nejnovější formát MQA (24 bit / 96 Khz), off-line mód či import již existujících playlistů.
V rámci služby TIDAL si můžete zapnout Streaming Quality Hi-Fi / Master a hledat alba s označením Master nebo se jen tak zaposlouchat do jednoho z mnoha playlistů sestavených přímo na míru.
Akce platí jen pro nové zákazníky služby TIDAL a platí od 16. 10. 2017 do 31. 1. 2018. Další informace a podmínky akce jsou k dispozici na www.samsung.cz.


O autoroviNapsat komentář

Zpět nahoru ↑