Video

Publikováno 2. července 2018 | Redakce

0

Nové diskusní fórum Samsung Community přináší rady a tipy nejen k vašim televizím

Samsung svým fanouškům nabízí vlastní platformu, kde mohou sdílet své rady, tipy a zkušenosti s užíváním produktů Samsung.

Koupili jste si nový televizor, ale číst manuál vás nudí? Samsung nabízí hned několik možností, jak se tomuto kroku vyhnout. Vedle interaktivní podpory Live Assistant Samsung na jaře letošního roku spustil i diskusní platformu Samsung Community.

V diskusních fórech můžete debatovat o nejrůznějších tématech se stejnými nadšenci, jako jste vy sami. Díky přehledným vláknům tak snadno získáte odpovědi na otázky, které už v minulosti řešili i ostatní, ať jde o již zmíněného průvodce nastavením QLED televizoru, rady jak zprovoznit Steam Link, naladit satelitní příjem nebo jak využít unikátní režim Ambient skutečně na 100 %.

Vedle stávající produktové podpory tak Samsung se svou platformou Community nabízí uživatelům a fanouškům další místo, kde se snadno dostanou k požadovaným informacím a radám.

Kromě sdílení svých zkušeností zde Samsung nabízí i informace o nejnovějších produktech včetně kategorie s videi, kde se můžete podívat na nové technologie a na nejrůznější videonávody.

Pro nejaktivnější členy Samsung Community je navíc připravena spousta výhod, kdy kromě slevy na produkty Samsung můžete dostat i dárky v podobě příslušenství a o nových produktech se dozvíte dříve než ostatní. Také se můžete zúčastnit nejrůznějších školení nebo se dokonce podívat na zahraniční veletrhy jako VIP host.

Do budoucna Samsung počítá s rozšířením o možnost psát si v rámci Samsung Community svůj vlastní blog.

Více informací si najdete na www.samsungcommunity.cz, nebo se rovnou zapojte do diskuze!


O autoroviNapsat komentář

Zpět nahoru ↑