Hifi

Publikováno 20. července 2018 | Redakce

0

REL Acoustics: Nová série subwooferů HT 

Britská společnost, jež je ve světě highendu neodmyslitelně spojena s produkcí subwooferů, přichází po delší době s novou řadou nazvanou HT. Je navržena speciálně tak, aby odpovídala dnešním požadavkům, které milovník kvalitního domácího kina může na subwoofer mít, na prvním místě samozřejmě zůstávají maximálně dynamický a čistý projev. Dvoučlenná série HT se opírá o lehké a moderní firemní měniče CarbonGlas, k mimořádné dynamice je žene výkonný zesilovač třídy D. Díky speciálně upraveným vstupním filtrům domácího kina produkují subwoofery extrémně výrazné basy už od hladiny 20 Hz.
Menší z řady, model REL HT/1003 s 25,4cm (10″) měničem Carbon- Glas a 300W zesilovačem, je určen především pro vysoce výkonné aplikace domácího kina a propracované herní sestavy, skvěle hraje s aktivními reproduktory. Charakterizují jej dvě vlastnosti: Zmenšený design a zvýšený výkon. Prodává se za 15 990 Kč. Větším sourozencem je subwoofer domácího kina HT/1205. Přináší zbrusu nový zesilovač o výkonu 500 W, který spolu s 30,5cm (12″) měničem s velkým vychýlením přináší extrémně vysoký výkon v atraktivním designu. Pořídíte jej za 23 990 Kč.
REL Acoustics je znám svými skvělými systémy bezdrátového přenosu zvuku. Přestože je modul HT-Air cenově velice kamarádský (4 990 Kč), zachovává nulovou kompresi a maximální dynamiku. Podle slov výrobce je navržen tak, aby „ponechal staromódní systémy založené na technologii Bluetooth v prachu“: Reaguje s rychlostí 16–20 milisekund, což umožňuje majitelům umístit svůj model HT tam, kde nejlépe funguje, aniž by se uchýlili k nevzhledným kabelům, které jsou rozptýleny po celém pokoji. Řada HT dokáže vytvořit z domácího kina výjimečnou událost či excelentní herní zážitek.


O autoroviNapsat komentář

Zpět nahoru ↑