Skotský expert na Audio,  firma RHA z Glasgowa, se na IF..." /> První bezdrátová magneto-planární sluchátka – Stereo&Video

Bleskovky

Publikováno 23. srpna 2018 | Václav Bidlo

0

První bezdrátová magneto-planární sluchátka

Skotský expert na Audio,  firma RHA z Glasgowa, se na IFA 2018 v Berlíně (od 31. srpna) vytasí se světovou premiérou magneto-planárních bezdrátových sluchátek CL2 Planar.

Chlubí se dosud nejkompaktnějším (10mm) měničem, s jakým jsme se u této technologie mohli setkat, v RHA jej vyvíjeli čtyři roky.  

Tvoří jej planární cívka s 16µm membránou v dokonalém uchycení nad dvěma magnetickými poli. 

Sluchátka navazují designem na luxusně vyhlížející model CL1, vyznačují se luxusními materiály a za využití výrobních metod inspirovaných leteckým průmyslem a výrobou šperků. Takřka neporušitelné skořápky tvoří oxid zirkonia, jehož jednolitá molekulární struktura se využívá též k ochraně proudových motorů a výrobě syntetických diamantů. Bezkyslíkatá měď kabelů s vysoce čistými jádry ručí za prakticky nulové zkreslení, jejich opouzdření zaručuje, že klouby a ohyby neinterferují s analogovým signálem. Kompatibilita s novou modifikovanou verzí RHA Bluetooth (4.1) Secure Flex (kompatibilní s AAC a aptX) zaručuje bezdrátový přenos ve vysoké kvalitě a umožní přístup k hlasovým asistentům a jejich službám pouze pomocí tří ovladačů na sluchátkách. Akumulátor ručí za 12hodinovou výdrž na jedno nabití (nabíjení zabere 1,5 h). Sluchátka váží 9 gramů, poskytnou rozsah 16 Hz až 45 kHz. Již od 23. 8. lze on-linově objednat předprodej ve vybraných e-shopech, cena činí 799,95 eur (cca 20 600 Kč).

Tags:


O autoroviNapsat komentář

Zpět nahoru ↑