Švédský výrobce Primare přichází se zesilovači řady Prisma, je..." /> Primare: Nekompromisní Prisma pro náročné – Stereo&Video

Audio

Publikováno 25. srpna 2018 | Redakce

0

Primare: Nekompromisní Prisma pro náročné

Švédský výrobce Primare přichází se zesilovači řady Prisma, jejichž název avizuje zařazení nejnovější technologie Prisma. Tiskové zprávy ji poeticky srovnávají se schopností hranolu (prisma) rozložit světelný paprsek: „Tak jako prisma dává plné barevné spektrum z jednoho světelného paprsku, dává i Prisma kompletní spektrum možností řízení systému z jednoho ovládacího bodu.“ Posláním technologie je spravovat propojení v režimech multiroom či multizone a pomocí mobilní aplikace zpřístupnit všechny ovládací funkce pro přehrávání z libovolného zdroje signálu, ať už přichází kabelem či bezdrátově. Prisma podporuje Bluetooth, AirPlay i Spotify Connect a má zabudovaný Chromecast. Technologie je součástí kompletně nových komponentů Primare. Aktuálně se jedná o dvojici integrovaných zesilovačů a CD přehrávač.
Integrovaný zesilovač I15 Prisma (doporučená cena činí 44 990 Kč) je kompaktní, plnohodnotné centrum pro ovládání systému a poskytování výkonu. Zajišťuje výkon 65 W na kanál, nabízí pokročilé mechanismy převodu digitálního signálu na analogový a také plný přístup k digitálním médiím. Tříčtvrteční skříní pokračuje ve firemní tradici poskytnout ohromující zvuk z kompaktních a elegantních přístrojů.
Integrovaný zesilovač Primare I35 Prisma (124 990 Kč) a CD přehrávač CD35 Prisma (89 990 Kč) jsme již představili v S&V 7/18 v rubrice High Fidelity. Všechny komponenty Primare generace Prisma jsou dodávány s infračerveným dálkovým ovladačem C25, který oplývá zcela novými ovládacími kódy pro rychlejší odezvu a snížené rušení.

-ID-


O autoroviNapsat komentář

Zpět nahoru ↑
 • Aktuální číslo

  Aktuální číslo

  • Test: Přehrávače 4K Ultra HD Blu-ray
  • Test: Dvou(apůl)pásmové podlahové reprosoustavy do 35 000 Kč
  • HIGH FIDELITY
  • Profily


  UPOZORNĚNÍ PRO PŘEDPLATITELE STEREA & VIDEA:

  Od čísla 8/2018 převzala distribuci našeho časopisu pro předplatitele v České republice společnost Send předplatné, Ve Žlíbku 77/1800, 193 00 Praha 9 – Horní Počernice, web  www.send.cz. Pro vás, předplatitele,  se tím kromě změny kontaktního místa nic jiného nemění. Časopis budete nadále dostávat poštou jako dosud.

  Logo a název STEREO & VIDEO jsou chráněny ochrannou známkou zapsanou Úřadem průmyslového vlastnictví pod ev. č. 359725.

 • Aktuální články

 • Rubriky

 • Užitečné odkazy

 • Heureka.cz

 • S&V je členem mezinárodní organizace EISA

  Co je EISA?

  The European Imaging and Sound Association, která v roce 2012 oslavila třicetileté výročí založení, je sdružení 50 šéfredaktorů specializovaných časopisů z 19 zemí Evropy. EISA každoročně volí nejlepší výrobky, EISA Awards, v oborech Video, Audio, Domácí kino, Mobilní přístroje, Foto a Elektronika do automobilu. Stereo & Video unikátně zastupuje Českou republiku v porotách prvních čtyř kategorií. Plnohodnotným členem EISA se náš časopis stal již v srpnu 1994.