Nepřehlédněte

Publikováno 10. dubna 2020 | Redakce

0

Nechte Stereo & Video přijít za vámi!

Limitovaný volný pohyb, zavřené prodejny… Také máte omezené možnosti nákupu aktuálního dubnového vydání Sterea & Videa 4/20, případně vám jeho březnové číslo 3/20 zcela uniklo? Zvolte místo nákupu časopisu ve volném prodeji jeho předplatné! Odpadnou vám tím starosti se sháněním jednotlivých čísel, která přijdou rovnou až do vaší poštovní schránky, případně P. O. Boxu. A navíc ještě ušetříte, neboť v předplatném vyjde jedno číslo jen na 66 Kč, tedy o 13 Kč levněji než v obchodech. A pokud jste propásli některé jeho letošní vydání, stačí jen v objednávce napsat do poznámky, že požadujete předplatné zpětně třeba už od čísla 3/20 či 1/20.

Standardní předplatné, které lze věnovat i jako dárek, například osobám, které by v současné době neměly příliš vycházet, si můžete objednat zde

Ale volit lze i z pěti variant cenově vesměs velice výhodného předplatného s výrobky spotřební elektroniky, konkrétně s:

Z nich je třeba zvlášť upozornit na předplatné s internetovým a FM stereofonním přijímačem Gogen IR167 BTB. Zatímco v e-shopech i kamenných prodejnách stojí toto rádio 2990 Kč (v e-shopu plus případné náklady na dopravu), komplet ročního předplatného s tímto přijímačem i jeho dopravou přijde jen na 2890 Kč, tedy ještě o sto korun levněji než samotné rádio ve volném prodeji. A protože obdobně výhodné jsou i varianty předplatného se sluchátky či bezdrátovou reproduktorovou soustavou, můžete si dobu omezeného pohybu a zavřených obchodů zpestřit nejen četbou Sterea & Videa, ale i poslechem svých oblíbených nahrávek.

Pokud vám uniklo jen některé číslo, například 3/20 či 4/20, můžete si objednat  jednotlivé výtisky samostatně zde. Žel v tomto případě se připočítává i poštovné.

Nezůstávejte bez Sterea & Videa ani v době zavřených prodejen a omezeného pohybu (a teoreticky tedy i více času nejen na čtení)!

Tags: , , ,


O autoroviNapsat komentář

Zpět nahoru ↑