Audio

Publikováno 14. srpna 2022 | Redakce

0

EISA 2022–2023

Asociace EISA, která letos oslaví 40. výročí svého založení, každoročně vyhlašuje nejlepší produkty spotřební elektroniky v oblasti audia, videa a mobilní elektroniky. Časopis Stereo & Video je členem expertních skupin Domácí kino – Video, Hi-Fi a Mobilní elektronika. Medailonky laureátů těchto oborů, včetně výrobků ze skupiny Domáci kino – Audio, naleznete níže a také na stránkách S&V 9/22. O nejlepších foto výrobcích podrobněji informují kolegové na stránkách magazínu FotoVideo.

OBOR DOMÁCÍ KINO – VIDEO

EISA PRÉMIOVÝ MINI LED TELEVIZOR 2022–2023
TCL 65C835

TCL sebevědomě pokračuje ve vývoji své technologie Mini LED s multizónovým zadním podsvícením, což spolu se svůdnou cenovkou povyšuje 65C835 na post nepřehlédnutelného šampiona ve své kategorii. 4K model vychází z loni oceněného C825, nyní s rozšířeným pozorovacím úhlem a vylepšenou schopností snižovat světelné odlesky obrazovky, obrazový výkon firma dotáhla k přesvědčivé dokonalosti. Oslnivý jas a zobrazení barev kombinuje s famózní černou a detailními stíny ve formátech HDR, HDR10, HDR10+ a Dolby Vision IQ. K dispozici je plná kompatibilita s next-gen herními konzolemi, zážitek uživatele zvýrazňuje Google TV a zvukový systém Onkyo, jenž vás překvapí svou silou z tak překvapivě tenkého a zároveň přitažlivého designu. TCL se v modelu 65C835 podařilo vytvořit dalšího vytříbeného favorita.

EISA TELEVIZOR PRO DOMÁCÍ KINO 2022–2023
Philips 65OLED+937

Kvalita zvuku stále zůstává podstatnou položkou v seznamu sledovaných parametrů zájemce o koupi televizoru a Philips tento aspekt v případě modelu 65OLED+937 rozhodně nepodcenil. Vestavěná audio sestava zkonstruovaná audiofilskou veličinou Bowers & Wilkins propůjčuje tomuto televizoru přesvědčivý zvukový doprovod v nejširším rozsahu tak, jak si 65?/165cm 4K OLED obrazovka zasluhuje. 5.1.2kanálová souprava exceluje nově konstruovanými reproduktory vyzařujícími do stran, inovovaná jednotka Dolby Atmos rozšiřuje zvukové pole, titanový tweeter ve středu reprosoustavy doplňuje pregnantní detaily a srozumitelný dialog, přičemž woofer (100 × 65 mm) umístěný ve vlastní uzavřené ozvučnici se postará o rychlé a hluboké basy. Design a kvalita obrazu jsou pastvou pro oči.

EISA OLED TELEVIZOR S NEJLEPŠÍM POMĚREM VÝKON/CENA 2022–2023
Philips 55OLED807

OLED společnosti Philips nabízí výkon a parametry, které vysoce překračují jeho cenovou třídu. Obsahuje EX obrazovku poslední generace s vysokým jasem s nejnovější verzí osvědčeného a vyspělého firemního video procesoru P5, které doplňuje respektované osvětlení zadního panelu Ambilight a otočný podstavec. Osloví vás přesvědčivá úroveň černé barvy, překvapující intenzita HDR videa, řízná ostrost a přirozené, hodnověrné, zářivé barvy. Velkorysá nabídka přednastavených obrazových režimů je podpořena nastavením hloubky obrazu, které vyhoví i těm nejvyšším nárokům televizních narkomanů. Dvojice HDMI vstupů podporuje video se 120 Hz, stejně jako proměnný obnovovací kmitočet, proto jsou na párty zváni i video pařmeni.

EISA LCD TELEVIZOR S NEJLEPŠÍM POMĚREM VÝKON/CENA 2022–2023
TCL 55C735

Model obsahuje nemálo firemních prémiových technologií, a přesto zůstává v cenově dostupné hladině – a snad i proto se do něho brzy zamilujete, zvláště pokud poznáte, že se jedná o skvělou volbu pro filmy, hry, TV a sportovní přenosy. Kombinace obrazovky typu VA Quantum Dot s přímým podsvícením LED vás oslní výběrovými přírodními barvami, autentickým kontrastem a dynamickým mapováním barevných tónů. Dolby Vision a HDR10+ zajistí optimální kvalitu při přehrávání Ultra HD disků a streamovacích video služeb. Zpracování zvuku Dolby Atmos rozšíří zvukové pole repro aparatury navržené audio specialistou Onkyo, se svým OS Google TV se 55C735 stává špičkou chytré třídy televizorů.

EISA RODINNÝ TELEVIZOR 2022–2023
Philips 55PUS8807

Výrobce pojmenoval tento LCD TV s podsvícením diodami LED „The One“ a předpokládá, že vás osloví všestranně kvalitním zobrazením filmů, TV vysíláním i hráčskou zábavou, aniž byste museli vyloupit banku. Nejvýznamnějším vylepšením oproti předchůdci je herní konzole Game Bar s HDMI 2.1, zatímco chytrý OS Android TV 11 poslouží mj. jako filmová streamovací a music-on-demand platforma. Zobrazení v rozlišení 4K HDR (včetně HDR10+ a Dolby Vision) v této cenové třídě překvapí energickými, zářivými barvami a úrovní jasu, která bude dominovat dokonce i v hodně osvětleném prostředí. Široké pozorovací úhly obrazovky S-IPS umožní užít si show všem členům rodiny najednou.

EISA PRÉMIOVÝ LCD TELEVIZOR 2022–2023
Hisense 65U8HQ

Tento televizor si díky opravdu vyspělé technologii svou pozici vlajkové lodi skutečně zaslouží. Obrazovka 4K/120 Hz Mini LED/Quantum Dot s antireflexní úpravou je podsvícená ve 160 zónách, vestavěný světelný senzor přizpůsobuje jas jakýmkoli okolním světelným podmínkám a díky tomu sledujeme jedinečně jasné záběry, vrcholnou ostrost rychlých pohybů a velice široký pozorovací úhel. Působivá výbava zahrnuje technologie VRR, FreeSync Premium a ALLM herní vlastnosti, podporuje formáty HDR10+ Adaptive, Dolby Vision IQ a IMAX Enhanced a streamování přes Wi-Fi 6. Vlastní operační systém VIDAA U6 nabízí intuitivní ovládání, vytvoření profilů pro každého člena rodiny a bleskurychlou odezvu, audio z 2.1.2kanálové sestavy Dolby Atmos je působivé a přesvědčivé.

EISA PRÉMIOVÝ OLED TELEVIZOR 2022–2023
Sony XR-65A95K

Dosud nejlepší OLED televizor Sony poskytne nejnovější QD-OLED obrazovkovou technologii založenou na diodách s modrým světlem a vrstvě Quantum Dot. Jedinečný obraz s hlubokými černými odstíny, intenzivními barvami a jasem překonává veškerá očekávání, o což se stará především vlastní jednotka Cognitive Processor XR. Filmy i televizní vysílání působí velkolepě a samozřejmě tento nejvyšší model uspokojí náročné hráče díky technologiím VRR, ALLM a 4K/120 Hz. Svůj status všestranného highendového OLED televizoru potvrzuje Sony průkopnickou audio aparaturou Acoustic Surface Audio+ s detailně věrnou širokospektrální reprodukcí formátu 2.2 s automatickou kalibrací. Chytré funkce zajišťuje Google TV včetně přístupu do videotéky BRAVIA CORE a funkce BRAVIA CAM pro videochatování v rozlišení Full HD.

EISA HERNÍ TELEVIZOR 2022–2023
LG OLED42C2

Pokud jde o televizory ideální pro video hráče, LG už má po mnohá léta před ostatními navrch. OLED42C2 pokračuje v této tradici a díky své menší 107cm obrazovce dokonale vyhoví každému hráčskému doupěti. Nejmodernější specifikace HDMI včetně proměnné obnovovací frekvence a rozlišení 4K/120 Hz pro každý vstup dokáže konkurovat i nejvýkonnějším herním konzolím či PC. Rozhraní Game Optimizer má mimořádně rychlou odezvu a okamžitě reaguje na úpravy obrazových parametrů. Firemní obrazovku Evo řídí procesor ?9 Gen5 s umělou inteligencí, což přispívá k dynamickému, živému a plynulému hernímu obrazovému zážitku. Inteligentní rozhraní WebOS, hlasové ovládání a elegantní stylový vzhled činí z tohoto přístroje neodolatelnou nabídku.

EISA HERNÍ PROJEKTOR 2022–2023
BenQ X3000i

EISA tleská herním schopnostem sympatické kostky BenQ se 4LED zdrojem světla schopné poskytnout jas 3000 lumenů z 4K DLP čipu s pixel-shifting technologií poslední generace. Hráči ocení přednastavený režim Fast Mode s odezvou pod 4 ms v rozlišení 1080p/240 Hz (a pod 17 ms pro 4K/60 Hz), spolu se třemi herními módy pro různé žánry. X3000i ale také dokáže zobrazit jasná a plynulá videa s výjimečnými barvami, především díky technologii CinematicColor zaručující 100 % rozsah barevného gamutu normy DCI-P3. Přiložený adaptér Android TV a vestavěná stereofonní reprosoustava činí z tohoto videoprojektoru dokonalý balíček zábavy.

EISA UST PROJEKTOR 2022–2023
XGIMI AURA

Se svým nápadně zaobleným vzhledem a cenou příznivou pro vaši peněženku si vás AURA získá ještě předtím, než ji uvidíte v akci. Kvalitu obrazu tohoto ultra-short-throw (UST) projektoru podtrhuje vysoká jasová úroveň z laserového zdroje, jenž bohatě vystačí na výtečný obraz i za denního světla při podmanivém zážitku s HDR obrazem. Zapůsobí na vás hloubka černé barvy ve 4K rozlišení doprovázená detailním zvukem vestavěného reprosystému Harman Kardon. Chytré funkce OS Android zahrnují aplikace video-on-demand a zrcadlení obrazu, AURA vám zaručuje nekompromisní domácí zábavu.

EISA PROJEKTOR PRO DOMÁCÍ KINO 2022–2023
Epson EH-LS12000B

V oceněném modelu představuje Epson pozoruhodné a významné vylepšení své technologie 4K Pro UHD pixel-shifting, která významně zvyšuje kvalitu mj. především díky vysoce výkonnému laserovému zdroji s jasem 2700 lumenů pro bílé i barevné spektrum, a zakázkovému obrazovému 3LCD panelu. Připočtěme bleskurychlé 32bitové zpracování obrazu, jež optimalizuje v reálném čase barvy, kontrast, HDR a interpolaci snímků, přičemž hraní her podporuje prodleva vstupu pod 20 milisekund a kompatibilita se zdroji 4K/120 Hz. Epson sestrojil projektor, jenž poskytne obdivuhodně plynulý a uhlazený velkoplošný filmový 4K zážitek s velice jednoduchou instalací díky vestavěnému systému posunu objektivu. Jedním slovem: impozantní.

EISA MULTIMEDIÁLNÍ PŘEHRÁVAČ 2022–2023
Zidoo NEO S

Ať už využijete Neo S jako zdroj médií, hudební přehrávač nebo sluchátkový zesilovač, každý komponent je detailně zpracovaný a poskytne vám optimální služby. Je to highendový komponent, oproti běžnému univerzálnímu přehrávači má šasi z hliníkové slitiny, velký OLED displej a bohaté pole přípojných míst, zejména digitálních vstupů, symetrický i nesymetrických audio vstupů a dvě zdířky pro sluchátka včetně symetrické 4,4mm. Po připojení k internetu Neo S přidá vaše soubory do své knihovny řízené aplikací, přehraje je přes HDMI do televizoru v rozlišení až 4K, včetně HDR10+ a Dolby Vision. Vaši hudbu dokáže reprodukovat v rozlišení až 768 kHz/32 bit PCM a DSD512 prostřednictvím Bluetooth v kodeku LDAC a aptX. Je to věrný a univerzální multimediální přehrávač na špičkové úrovni.

KOMBINOVANÝ OBOR DOMÁCÍ KINO – VIDEO A MOBILNÍ ELEKTRONIKA
EISA MOBILNÍ PROJEKTOR 2022–2023
Philips GoPix 1

Když ho poprvé uvidíte, možná vás nenapadne, že se jedná o videoprojektor, protože je to tenoučká a snadno přenosná krabička s 18mm vysokou základnou. DLP optika s LED zdrojem světla přitom dokáže vykouzlit obraz s téměř dvoumetrovou úhlopříčkou. Můžete připojit mobil, tablet nebo notebook bez ohledu na operační systém, vestavěný akumulátor je schopný promítat až dvouhodinový film doprovázený řízným zvukem z vestavěné repro aparatury. Obraz nastavíte také pomocí dotykového ovladače, oprava lichoběžníkového zkreslení je automatická, přiložená trojnožka usnadní instalaci do jakékoli pozice, v balení dostanete také dálkový ovladač, kabely HDMI a USB-C. GoPix 1 je znamenité řešení pro všechny, kdo potřebují velkoplošný obraz kdekoli, i na cestách.

OBOR HI-FI

EISA PODLAHOVÉ REPROSOUSTAVY 2022–2023
Paradigm Founder 120H

Největší model řady Founder společnosti Paradigm se vyznačuje stejnými moderními designovými prvky, technologiemi reproduktorů a konstrukcí kabinetu jako jeho sourozenci, ale zatímco ostatní modely Founder jsou pasivní soustavy, model 120H je hybridní konstrukce. Aktivní basová sekce s trojicí 8,5? wooferů a 1000W zesílením se snoubí s pasivními středovými a výškovými jednotkami a tvoří tak dokonale integrovaný celek. Od ostatních se tyto podlahové reprosoustavy dále odlišují použitím technologie ARC Genesis, která přináší korekci prostoru i do velmi tradičních hi-fi sestav. Výsledkem je prémiová soustava, kterou lze optimalizovat pro vaši poslechovou místnost a zároveň oplývá silným, kontrolovaným a poutavým výkonem.

EISA BEZDRÁTOVÉ PODLAHOVÉ REPROSOUSTAVY 2022–2023
KEF LS60 Wireless

Štíhlé reprosoustavy KEF LS60 Wireless působí revolučně a ukazují světu, jak by mohla vypadat budoucnost hi-fi. S využitím řady vlastních inovací značky, včetně prostorově úsporné technologie basového měniče Uni-Core ze subwooferu KC62, reproduktoru Uni-Q 12. generace a konstrukce s jediným zdrojem z mohutného modelu Blade, nabízí tento aktivní podlahový model neuvěřitelné basy, hmatatelný výkon a dokonalý zvukový obraz. Díky začlenění softwarové platformy ze stojanového modelu KEF LS50 Wireless II navíc LS60 nabízí stejně vyčerpávající možnosti streamování, včetně AirPlay 2 a Roon, a uživatelsky přívětivé ovládání pomocí aplikace. Jednoduše řečeno, na trhu není nic srovnatelného – kupující si musí pouze vybrat barvu…

EISA BEZDRÁTOVÉ ZÁVĚSNÉ REPROSOUSTAVY 2022–2023
System Audio legend 7.2 silverback

Integrací zesilovače, DSP a bezdrátového modulu založeného na platformě WiSA s podporou vysokého rozlišení se pasivní reprosoustavy System Audio legend 7.2 proměnily v nepřehlédnutelný model řady silverback. Instalace na stěnu znamená, že tato štíhlá skříňka nezatíží poslechový prostor a zároveň poskytuje akustickou podporu dvojici 5? středobasových měničů. Možnost kabelového propojení zůstává zachována, ale po připojení soustav k firemní jednotce Stereo Hub lze snadno streamovat hudbu přes Apple AirPlay 2, Bluetooth, Chromecast nebo Spotify Connect. Tento kompaktní box nabízí také vestavěnou korekci prostoru pro zlepšení zvukového výkonu a množství vstupů pro externí zdroje – a to vše bez rušivých kabelů!

EISA ALL-IN-ONE REPROSYSTÉM 2022–2023
Sonus faber Omnia

Možná se na první pohled zamilujete do nápadného vzhledu modelu Omnia a jeho osvětleného dotykového ovládání, ale v paměti vám nejspíš zůstanete kvůli charakteristickému zvuku Sonus faber a rozsáhlé sadě funkcí. Díky kombinaci měničů, disponovaným zesilovačům a pokročilému zpracování signálu přináší tento all-in-one reprosystém šířku a prostor tradičních stereofonních reprosoustav v jediném kabinetu a prokáže stejný talent při přehrávání hudby nebo naplnění obývacího pokoje čistým a silným zvukem z televizoru. Omnia je také velmi komunikativní – mj. streamuje prostřednictvím platforem Apple AirPlay 2, Chromecast, Roon, Tidal Connect a Spotify Connect, členové „vinyl klubu“ uvítají Phono vstup a HDMI ARC pouze čeká na připojení spolupracujícího televizoru.

EISA HIGHENDOVÝ STEREO SYSTÉM 2022–2023
MOON Voice 22 a ACE

Model Voice 22, který doplňuje úspěšnou řadu hi-fi komponentů kanadské společnosti, je prvním počinem MOON v oblasti reprosoustav – a je vynikající. Precizně zpracované dvoupásmové stojanové soustavy využívají výhod bassreflexové ozvučnice a dosahují jemné rovnováhy mezi ostrými detaily a mohutným, místnost vyplňujícím výkonem, který vzhledem ke kompaktní konstrukci překvapí. Tento zvukový rukopis bude vyhovovat různým zesilovačům, ale kabinety Voice 22 jsou ideálním partnerem pro štíhlý, ale výkonný all-in-one model ACE. Ten v sobě kromě výkonného zesilovače zahrnuje všestrannou streamovací platformu MiND 2, intuitivní ovládání pomocí aplikace a řadu vstupů, což zaručuje, že si systém MOON Voice 22 + ACE oblíbí každý hudební nadšenec (nejen) v rodině.

EISA BEZDRÁTOVÉ REPROSOUSTAVY S NEJLEPŠÍM POMĚREM VÝKON/CENA 2022–2023
SVS Prime Wireless Pro Powered Speakers

Reprosoustavy Prime Wireless Pro Powered Speakers společnosti SVS, kombinující výhody aktivní konstrukce soustav s mnoha možnostmi streamování za dostupnou cenu, jsou ozdobou katalogu této americké značky – a možná v budoucnu i vaší poslechové místnosti. Dvoupásmové soustavy, poháněné vestavěným zesilovačem o výkonu 2× 100 W, mají rozměry typické pro stojanové modely, ale produkují velký, silný zvuk, který zaplní celou místnost. Výstup pro subwoofer umožňuje volitelné rozšíření; logickou volbou je oceněný model SVS 3000 Micro, který získal cenu EISA loni. Integrace s platformou DTS Play-Fi s podporou vysokého rozlišení otevírá svět zdrojů a SVS nešetřila ani na fyzických vstupech, včetně digitálního optického, analogového linkového a HDMI ARC. Jedná se o všestranné soustavy, které potěší milovníky hudby.

EISA SLUCHÁTKOVÝ SYSTÉM 2022–2023
EarMen CH-Amp, Tradutto a Staccato

Nabídkou „věže“ čtyř samostatných jednotek v precizně zpracovaných hliníkových pouzdrech, z nichž každá plní svou konkrétní roli, vytvořila společnost EarMen skvělé samostatné řešení pro příznivce streamování prostřednictvím sluchátek. Staccato je štíhlý streamer ovládaný uživatelsky přívětivou aplikací pro chytré telefony, který posílá zvuk ve vysokém rozlišení do plně symetrického převodníku Tradutto DAC. Předzesilovač/sluchátkový zesilovač CH-Amp pokračuje v „symetrickém“ duchu a svede „napájet“ i ta nejnáročnější sluchátka. Každý komponent EarMen lze používat samostatně, ale teprve když je spojíte dohromady a napájíte z velkoryse dimenzované napájecí jednotky dodávané s CH-Amp, získáte vysoce výkonný systém, který budí respekt.

EISA STREAMER/ZESILOVAČ 2022–2023
Roksan Attessa Streaming Amplifier

Díky elegantnímu tvaru, který je poctou klasickému designu společnosti Roksan a zároveň osvěžujícím pojetím zesilovače typu „stačí přidat reprosoustavy“, byste mohli nabýt dojmu, že u streamovacího zesilovače Attessa jde především o formu, nikoli o funkci. Tento výkonný zesilovač třídy AB se však zaměřuje na plnění vašich hudebních potřeb, a to jak prostřednictvím kabelových vstupů, včetně vynikajícího Phono (MM), tak i vynikající streamovací platformy BluOS. K těmto digitálním a analogovým vstupům se přidává ovládání pomocí aplikace a funkce multiroom. Také výkon je příkladný – model Attessa Streaming Amplifier má dospělý zvuk, poháněný nevyčerpatelným zdrojem energie, který budete rádi poslouchat celé hodiny.

EISA SMART ZESILOVAČ 2022–2023
Marantz model 40n

Bohatá historie společnosti Marantz zahrnuje mnoho přelomových zesilovačů a model 40n na její dědictví dokonale navazuje. Ano, je nádherný na pohled ať už v černém nebo stříbrozlatém provedení, ale ještě přitažlivější je, jak spojuje étos značky zaměřený na výkon se závratnou škálou funkcí. Streamujte digitální hudbu přes platformu HEOS, připojte gramofon k MM Phono vstupu nebo připojte televizor přes HDMI ARC – model 40n si poradí s přehráváním analogové i digitální hudební sbírky stejně dobře jako s televizní a filmovou zábavou na nové úrovni. Každý, kdo hledá moderní integrovaný zesilovač s vynikajícím zvukem, možná právě objevil kýžený model.

EISA STEREO SYSTÉM S NEJLEPŠÍM POMĚREM VÝKON/CENA 2022–2023
Denon PMA-900HNE a DCD-900NE

Denon PMA-900HNE je ideální volbou pro milovníky hudby, kteří budují cenově dostupný systém s širokou funkční výbavou a výkonným zvukem. Osvědčená firemní technologie Advanced High Current se stará o servis spolupracujícím reprosoustavám a – poprvé u integrovaného zesilovače Denon – bezdrátové streamování HEOS a aplikace rozšiřují nabídku připojení, která zahrnuje také Bluetooth a sluchátkový výstup. PMA-900HNE lze používat také s gramofonem nebo televizorem, přičemž druhý jmenovaný se dokáže naučit příkazy dálkového ovladače. Pokud si jej pořídíte se stejně cenově dostupným CD přehrávačem Denon DCD-900NE, získáte skvělý systém ve dvou šasi, který pokryje všechny možnosti.

EISA STEREO SYSTÉM 2022–2023
Rotel RA-6000 a DT-6000

Součástí řady Diamond, která představuje to nejlepší od společnosti Rotel a byla uvedena na trh u příležitosti oslav šedesátého výročí založení japonské značky, jsou integrovaný zesilovač a CD transport s D/A převodníkem. První z nich, model RA-6000, využívá technologie špičkových modelů Rotel Michi a nabízí vzrušující kombinaci výkonu, suverenity a čistoty. Odpovídající model DT-6000 mezitím nepřináší jen vytříbené přehrávání CD – ne nadarmo se mu říká DAC Transport a s přehledem zvládá 384 kHz/32 bitů, které lze velmi efektivně použít i ve spolupráci s jinými digitálními zdroji. Dohromady tvoří firemní tandem řady Diamond nepřeslechnutelný dynamický hudební systém, který nadchne a potěší.

EISA GRAMOFONOVÝ SYSTÉM 2022–2023
Pro-Ject X2 B a Phono Box S3 B

Vinyloví nadšenci, kteří chtějí postoupit ze základní gramofonové třídy do vyšší úrovně, nemusí hledat nic jiného než Pro-Ject X2 B. Tento nový vyvážený upgrade osvědčeného modelu X2, vybavený vynikající přenoskou Ortofon Quintet Red MC osazené na tlumeném uhlíkovo-hliníkovém raménku, nabízí pronikavý a nádherný zvuk. Jeho dvoukilový akrylátový talíř a tuhé masivní šasi, dostupné ve čtyřech honosných povrchových úpravách, zajišťují konzistentní přehrávání bez rezonancí. Předzesilovač Pro-Ject Phono Box S3 B je pak ideálním partnerem pro X2 B – tato univerzální malá krabička zachovává výhody optimalizovaného připojení po celé cestě od přenosky k zesilovači a spolu jim to zní skvěle.

EISA GRAMOFON 2022–2023
Thorens TD 1500

Gramofon Thorens TD 1500, který pochází z královské rodiny vinylových přístrojů, využívá klasický princip zavěšeného subšasi (i designový styl) svého předchůdce TD 150 a přizpůsobuje jej pro moderní dobu. Díky na míru konstruovanému raménku a dodávané přenosce Ortofon 2M Bronze tento gramofon z drážek LP desek vytáhne velkolepé, silné basy, svěží střední pásmo a čisté výšky. Nastavení a ovládání je také hračka, TD 1500 těží z maximálně přesného nastavení úrovně zavěšení a výšky raménka i ze svižné elektronické regulace rychlosti. Ačkoliv konstrukce, vzhled a cena jsou neodolatelné, je to právě kvalita zvuku TD 1500, která vás zaujme nejvíce. Jedná se o pozoruhodný gramofon, který je umnou kombinací „starého“ a „nového“.

EISA GRAMOFON S NEJLEPŠÍM POMĚREM VÝKON/CENA 2022–2023
Argon Audio TT-4

Ačkoli je Argon Audio poměrně mladá značka, stala se jedním z největších výrobců gramofonů ve Skandinávii a její vlajková, ale stále cenově dostupná loď TT-4 ukazuje proč. Tento gramofon především naplňuje představy o dokonalém a přesném přehrávání hudby, čemuž napomáhá talíř vážící 1,5 kg, těžká základna z MDF panelů a nohy tlumící vibrace – dokonce i 8,9? raménko z uhlíkových vláken je vybaveno systémem ATS (Anisotropic Torsion Stabiliser), který minimalizuje rezonance. Snadnému používání napomáhá integrovaný, vysoce kvalitní RIAA gramofonový předzesilovač TT-4, elektronická regulace rychlosti a přednastavená přenoska Ortofon 2M Red. A díky nadčasové kombinaci dřevěné dýhy, černé a bílé variantě šasi je tento nadstandardně výkonný gramofon také docela pohledný…

EISA D/A PŘEVODNÍK 2022–2023
Musical Fidelity M6x DAC

M6x DAC společnosti Musical Fidelity, průkopnice v kategorii D/A převodníků, je důstojným nástupcem modelu Digilog, kterým to v roce 1988 všechno začalo. V útrobách jeho nenápadného, ale precizně zpracovaného hliníkového šasi se toho ukrývá opravdu hodně, včetně na míru navrženého řešení taktování a dvojice nejnovějších čipů ESS DAC pracujících v diferenciálním zapojení, podporujících signály s vysokým rozlišením až 768 kHz/32 bitů a DSD512. Po zapojení do audio řetězce nabídne vyvážený, filigránsky detailní zvuk, přičemž je k dispozici osm křivek digitálního filtru, kterými si můžete zvuk vyladit podle svého vkusu. Vstupy, včetně USB-B a AES/EBU, pokryjí téměř každý digitální zdroj. Nedosti na tom, kromě toho, že D/A převodník M6x je vynikajícím společníkem i náročnějších reprosoustav, zahrnuje i kvalitní sluchátkový zesilovač

EISA STREAMER 2022–2023
Primare NP5 Prisma MK2

NP5 Prisma MK2 společnosti Primare umožňuje snadno začlenit streamovací funkce do jakéhokoli externího převodníku nebo integrovaného zesilovače s digitálním vstupem/DAC. Cenově výhodné zařízení je vybudováno na platformě multiroomového audia, kterou švédská značka používá i ve svých nejdražších hi-fi komponentech, což znamená, že je k dispozici elegantní ovládání prostřednictvím speciální aplikace Prisma, přehrávání z lokálního USB a síťového úložiště a streamování přes Spotify Connect, Bluetooth, Chromecast a Roon. NP5 Prisma MK2 je díky ovládacímu portu RS232 také vhodným upgradem pro starší zařízení Primare, podporuje DoP a MQA, různé výstupní vzorkovací frekvence a soubory v hi-res rozlišení až 192 kHz/24 bitů a DSD128. Tento streamer je možná kompaktní, ale určitě je dostatečně mohutný, co se možností týká.

EISA SLUCHÁTKOVÝ ZESILOVAČ 2022–2023
Ferrum Audio OOR

Po programovatelném napájecím zdroji Hypsos, který získal ocenění EISA Hi-Fi příslušenství 2021–2022, zaměřila společnost Ferrum své odborné znalosti na návrh čistě analogového sluchátkového zesilovače. OOR (nizozemsky „ucho“) nabízí velkorysý frekvenční rozsah a dostatečný výkon pro napájení i těch „nejhladovějších“ highendových sluchátek, ať už použijete jakýkoli model – v symetrické či nesymetrickém zapojení – zdá se, že disponuje dávkou výkonu navíc. Tyto vynikající parametry podporuje kompaktní design, vhodný pro stolní počítače, který klade důraz na snadné používání a esteticky ladí s napájecím zdrojem Ferrum Hypsos – ten lze samozřejmě použít formou upgradu. Symetrické a single-ended vstupy a sluchátkové výstupy uspokojí každý poslechový režim.

EISA HIGHENDOVÁ SLUCHÁTKA 2022–2023
Meze Audio Elite

Model Elite značky Meze sází na úchvatný design dřívějších sluchátek Empyrean a vylepšuje je novými měniči s nízkým zkreslením, které opět zajišťuje ukrajinská společnost Rinaro Isodynamics. Tyto lehké ultratenké měniče se dvěma cívkami – seznamte se s evolucí v magnetoplanární technologii – zajišťují, že otevřená sluchátka Elite zaujmou detailním podáním basů a realistickým zvukovým přednesem, a na rozdíl od mnoha jiných vlajkových lodí jsou tato sluchátka také snadno ovladatelná, což usnadňuje výběr zesilovače. Pozoruhodný highendový produkt Meze doplňuje vynikající kvalita provedení (včetně odolného hliníkového pouzdra na přenášení) a důraz na pohodlí při poslechu. Jakmile si tato sluchátka nasadíte, už je nebudete chtít sundat…

KOMBINOVANÝ OBOR HI-FI A DOMÁCÍ KINO – AUDIO
EISA VÝKONOVÝ ZESILOVAČ 2022–2023
Primare A35.8

Vlajkový hi-fi zesilovač Primare řady 35, nabízí osm kanálů výkonného a dynamického zesilovače Hypex Ncore a pak nechává na uživateli, co s nimi udělá. V režimu domácího kina může A35.8 rozprostřít svůj výkon na prostorovou reprosestavu nebo jej použít k bi-ampingu předních soustav (LCR); ve dvoukanálovém systému přináší páry v můstkovém zapojení fenomenální výkon a „tah na branku“ a všech osm zesilovačů lze použít na reproduktory s dělenou výhybkou. Jedná se o flexibilní, inovativní a majestátně znějící zesilovač ve stylovém, decentním šasi, tolik typickém pro tuto značku.


OBOR MOBILNÍ ELEKTRONIKA

EISA POKROČILÝ SMARTPHONE 2022–2023
OPPO Find X5 Pro

Působivý smartphone OPPO Find X5 Pro je vybaven vynikajícím fotoaparátem s pokročilou technologií stabilizace, disponuje úžasnou kapacitu baterie a prémiovou konstrukci – svými vlastnostmi definuje současný stav techniky. Uvnitř šasi se skleněným povrchem (v bílé nebo černé keramické úpravě) se ukrývá 4nm osmijádrový procesor Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1 a až 512GB paměti či 12GB RAM. V kombinaci s 6,7?/17 cm displejem LTPO 2.0 AMOLED se 120Hz dynamickou obnovovací frekvencí nabízí Find X5 Pro bezkonkurenční úroveň obrazové specifikace – a díky výkonnému 50Mpix hlavnímu fotoaparátu, doplněnému 50Mpix ultraširokoúhlým objektivem a 13Mpix teleobjektivem s OIS, jej lze označit za aktuálně nejvyspělejší smartphone na světě.

EISA SMARTPHONE S NEJLEPŠÍM POMĚREM VÝKON/CENA 2022–2023
Honor 70

Honor 70 poskytne svému majiteli zcela přesně to, co potřebuje, a to za kamarádskou cenu. Věnuje mu nějakou tu raritu typickou pro prémiovou třídu smartphonů, a přitom zůstává „best buy“ modelem sezóny. Nabízí fotoaparát se třemi objektivy se širokoúhlým i ultraširokoúhlým záběrem doplněný snímačem hloubky ostrosti, a díky tomu dosahuje nejlepší foto kvality ve své třídě. Android pohání procesor Qualcomm SM7325-AE Snapdragon napájený 4800mAh akumulátorem s rychlým nabíjením, ovládání řešíte na znamenitém OLED 120Hz displeji (6,67?/16,9 cm). Útlý design s jemnými křivkami také překonává tuto cenovou třídu, Honor 70 je mimořádně úspěšný a pozoruhodný počin.

EISA MULTIMEDIÁLNÍ SMARTPHONE 2022–2023
Sony Xperia 1 IV

Všestranně disponovaný smartphone společnosti Sony zaujme od samého počátku svým moderním elegantním designem a robustní skleněnou povrchovou úpravou zadního panelu – ale ještě atraktivnější je vnitřní výbava. Xperia 1 IV je osazena vůbec prvním systémem fotoaparátu s kontinuálním optickým zoomem ve smartphonu s teleobjektivem (85–125 mm) a pokročilými snímači na všech čočkách zvládajících až 120 obr./s. V kombinaci s 24mm širokoúhlým objektivem, 16mm ultraširokoúhlým objektivem a 3D iTOF stanovuje společnost Sony nový standard pro profesionální snímání obrazu, ať už jde o fotografování, nebo nahrávání videa v rozlišení 4K HDR 120 obr./s. Výkonný procesor Qualcomm Snapdragon a baterie s kapacitou 5000 mAh doplňují další špičkové parametry, které z modelu Xperia 1 IV činí skutečného multimediálního krále mezi smartphony.

EISA CHYTRÉ HODINKY 2022–2023
Huawei Watch GT 3 Pro

Watch GT 3 Pro jsou dosud nejvybroušenější a nejdokonalejší chytré hodinky společnosti Huawei. Zaměřují se na náročné uživatele a jejich pokročilý operační systém nabízí nepřeberné množství aplikací a funkcí, včetně řady sportovních činností, navíc sledují hladinu kyslíku v krvi a provádějí zátěžové testy. Díky vodotěsnosti do hloubky až 30 metrů je nebudete muset nikdy sundávat, zatímco výjimečná výdrž baterie až dva týdny (podporovaná bezdrátovým nabíjením) činí z GT 3 Pro praktické „klasické“ hodinky. To vše podtrhuje luxusní design, který tvoří titanové pouzdro, keramická zadní strana a safírové sklo chránící přesný barevný displej AMOLED společnosti Huawei.

EISA BEZDRÁTOVÁ SLUCHÁTKA 2022–2023
Sony WH-1000XM5

Sluchátka WH-1000XM5, která si budete chtít vzít vždy s sebou, jsou modelem, v němž společnost Sony skvěle vyladila svou vlajkovou loď v oblasti bezdrátového aktivního potlačení hluku. Získala nový vzhled, ale lehké mušle jsou opět vybaveny pohodlnými, polstrovanými náušníky, které zabraňují nežádoucím zvukům, aniž by vyvíjely příliš velký tlak. Uvnitř jsou 30mm měniče navržené s ohledem na potlačení šumu a poskytují vytříbený zvuk s pozoruhodnými detaily ve středních a vyšších pásmech – z kodeků si můžete vybrat LDAC, AAC a SBC. Čtyři mikrofony zajišťují čisté hlasové hovory a další čtveřice má na starost rozpoznávání a redukci vnějšího hluku, takže sluchátka obstojí i v tom nejrušnějším prostředí. Aplikace pro chytré telefony společnosti Sony využívá širokou škálu funkcí, díky nimž se sluchátka WH-1000XM5 stávají dokonalým každodenním pracovním nástrojem.

EISA MOBILNÍ REPROSYSTÉM 2022–2023
JBL Flip 6

Šestá generace modelu JBL Flip nabízí řadu vylepšení a jeho autoři se postarali o brilantní upgrade jednoho z historicky nejoblíbenějších bluetoothových reprosystémů. Je podobně navržený jako Flip 5, ale disponuje vylepšenou kvalitou konstrukce včetně silikonových gumových koncovek. Je vybaven dvěma měniči – středobasovým reproduktorem a novým tweeterem, plus dvěma pasivními zářiči pro hluboké basy. „Výtlak“ reprosystému činí 30 W a dobíjecí 4800mAh baterie zajistí až 12 hodin přehrávání hudby. Specifikace Bluetooth byla zvýšena na verzi 5.1 a ochrana proti vodě a prachu splňuje normu IP67. Přidejte plnou kontrolu nad zvukovými parametry Flipu 6 prostřednictvím speciální aplikace JBL a napadá vás ještě něco dalšího, co byste si od cenově dostupného přenosného bluetoothového reprosystému mohli přát?

EISA SLUCHÁTKA DO UŠÍ 2022–2023
OPPO Enco X2

Klíčem k atraktivitě skutečně bezdrátových sluchátek OPPO Enco X2 je spolupráce se zvukovým specialistou Dynaudio, ale pravděpodobně nejdůležitější funkcí je schopnost přenášet binaurální stereofonní zvuk Dolby, což je pro mnohé aktuální nahrávky nezbytná funkce. Enco X2 je odvážným vylepšením svého předchozího modelu a je vybaven novým obousměrným koaxiálním uspořádáním reproduktorů, v němž spolupracuje ultralehký a ultratenký dynamický basový reproduktor se čtyřmagnetovou planární jednotkou, která zvládá vysoké frekvence až do jmenovité hodnoty 40 kHz. S hardwarovými inovacemi souvisí pokročilé zpracování – včetně aktivního potlačení šumu – a vysoce kvalitní D/A převodník podporující vzorkovací frekvenci 96 kHz. Sluchátka OPPO jsou vybavena speciálními antibakteriálními koncovkami a vzdorují prachu a vodě. Jedná se o špičková bezdrátová sluchátka do uší kombinující bohaté funkce s mimořádně dobrou reprodukcí zvuku.

EISA TABLETOVÁ INOVACE 2022–2023
TCL NXTPAPER 10s

Na první pohled by mohl leckdo soudit, že TCL NXTPAPER 10s je jen další tablet s Androidem. Když jej však spustíte, všimnete si jeho zcela odlišné kvality obrazu, kterou má na svědomí displej až podezřele věrně „připomínající papír“. Společnost TCL vytvořila 10vrstvou obrazovku LCD s rozptylovým efektem, která pomáhá chránit oči při dlouhodobém používání a omezuje odlesky na obrazovce, přičemž si stále zachovává přesnost barev – což oceníte při používání dodávaného pera pro kreslení a psaní. K „bezstresovému“ používání přispívá baterie s dlouhou výdrží 8000 mAh a hmotnost 490 g, která je na zařízení s 10,1?/25,6 cm obrazovkou překvapivě nízká. A díky dostupné ceně tabletu NXTPAPER 10s se společnosti TCL podařilo vyrobit ideální tablet pro všechny generace.

KOMBINOVANÝ OBOR MOBILNÍ ELEKTRONIKA A DOMÁCÍ KINO – VIDEO
EISA MOBILNÍ D/A PŘEVODNÍK 2022–2023
iFi Audio xDSD Gryphon

Kategorie přenosných D/A převodníků je vysoce konkurenční prostředí, ale xDSD Gryphon vyčnívá z davu díky pronikavému zvuku, rozsáhlé sadě funkcí a široké konektivitě. Nástupce převodníku xDSD DAC, laureáta ceny EISA 2018–2019, je vybaven novým OLED displejem iFi Audio, který vás informuje o volbě vstupů, datových tocích a dalších informacích, a také přepracovaným, uživatelsky přívětivým ovládáním. Uvnitř se nachází nejnovější čip Qualcomm QCC5100 Bluetooth, který podporuje téměř všechny audiofilské kodeky, zatímco nadšenci do hi-res mohou přehrávat své sbírky přes USB nebo S/PDIF připojení. Když k tomu připočteme působivě dlouhou výdrž baterie, atraktivní, dobře navržené pouzdro a podporu jednocestných i symetrických sluchátek, je xDSD Gryphon špičkou ve své třídě.

OBOR DOMÁCÍ KINO – AUDIO

EISA KOMPAKTNÍ SOUNDBAR 2022–2023
Polk Audio MagniFi Mini AX

Účelem kompaktního soundbaru je vytvořit hudební scénu, která působí daleko rozměrněji a prostorověji, než byste očekávali. To vám soundbar společnosti Polk Audio splní s přehledem. Hlavní jednotku širokou pouhých 30 cm snadno a nenápadně umístíte kdekoli, partnerský subwoofer doplní zvukové pole úctyhodným výkonem, firemní funkce Stereo Dimensional Array (SDA) precizně usadí veškeré efekty do prostoru. Každodenní obsluha je hračkou, konektivita zahrnuje HDMI eARC, wifi a Bluetooth, uživatel si snadno nastaví řadu parametrů včetně např. zvýšení srozumitelnosti středového kanálu. Pokud máte doma omezený prostor, MagniFi Mini AX bude figurovat na horních pozicích vašeho seznamu.

EISA HIGHENDOVÝ SOUNDBAR 2022–2023
Devialet Dione

Díky svému „debutovému“ soundbaru vám Devialet připraví autentický koncert i high-fidelity domácí kino, to vše z noblesního kabinetu, v němž se ukrývá celá řada inovací. Jim vévodí firemní zesilovací řešení ADH spolu s aktivním přiřazováním výkonu reproduktorů (SAM), které vás snadno přesvědčí svou hmatatelnou fyzickou silou z celkem osmi nezávislých vestavěných basových jednotek. K nim přidejme širokopásmové měniče vyzařující do stran a nahoru v surroundovém režimu Dolby Atmos plus osobitou centrální rotační jednotku Orb, kterou si nastavíte do ideální polohy podle typu montáže soundbaru. Dione udiví svou vyvážeností a zároveň rázností ve spodním spektru, prostorovou atmosférou, navíc jemností a hebkostí detailů. Jakmile tento soundbar uslyšíte, chcete ho mít.

EISA SOUNDBAR S NEJLEPŠÍM POMĚREM VÝKON/CENA 2022–2023
TCL C935U

Právě v okamžiku, kdy jste si mysleli, že talent tohoto soundbaru dosáhl svého vrcholu, odhalíte, že dokáže ještě více. Provází ho bezdrátový subwoofer, reprodukce odpovídá formátům Dolby Atmos a DTS:X, audio prostor rozšiřuje originální TCL technologie akustické čočky Ray-Danz. Basy přesvědčují svou vahou, dialog je robustní a efekty vnímáte přímo hmatatelně. V konektorovém přípojném poli vám nebude nic chybět, HDMI eARC a specializované vstupy pro další zdroje odpovídají úrovni 4K Dolby Vision. Ke streamování tu máme AirPlay, Chromecast a DTS Play-Fi, autokalibraci, ekvalizaci a zvukové předvolby provedeme pomocí aplikace, základní parametry zvládnete pomocí netradičního dálkového ovladače s LCD displejem.

EISA SESTAVA PRO DOMÁCÍ KINO 2022–2023
Loewe klang system

Včele chytrého audio hardwaru Loewe dominují klang bar5 mr a sub5, prémiové modely s Dolby Atmos a DTS:X, které jsou konstruované na doplnění firemních televizorů s úhlopříčkou od 140 cm výše. Sestava reproduktorů zaplní vaši místnost přirozenou a přesvědčivou reprodukcí formátu 5.1.2, který s pomocí jakékoli reprosoustavy z multiroom/streamingové série klang mr snadno rozšíříte na sestavu 7.1.2. Poctivá konstrukce a unikátní styl napříč celou řadou je prvotřídní, zvuková produkce je hutná a mimořádně bohatá na detaily. Přístup Loewe k nastavení sestavy také sklízí úspěchy, po wifi si přehrajeme DTS Play-Fi, Apple AirPlay a Google Home, které do vašeho domácího kina přivedou také hudební produkci.

EISA VYSPĚLÝ SOUNDBAR 2022–2023
Philips Fidelio FB1

Klenot na koruně firemní řady Fidelio je FB1, bohatě vybavený soundbar, jenž vás dostane fantastickou produkcí z jediné ozvučnice. Hloubky dominantně vládnou z dvojitého vestavěného subwooferu s výkonem, který běžně slyšíte z externí basové jednotky, sada oddělených měničů pro ostatní kanály vás osloví excelentními dialogy a přesvědčivými efektovými kouzly. 3D audio – ať už Dolby Atmos, DTS:X nebo virtuální – vytvářejí důmyslně osvětlené reproduktory vyzařující nahoru. Celkový dojem z FB1 je úchvatný, tento soundbar vyplní každé vaše přání při sledování filmů i poslechu hudby.

EISA SOUNDBAR PRO DOMÁCÍ KINO 2022–2023
Hisense U5120GW

Poskytněte tomuto soundbaru z vrcholné firemní řady nahrávku ve formátu Dolby Atmos nebo DTS:X a ihned objevíte jeho nadání. V konfiguraci reprodukce 5.1.2 dominují ve štíhlé ozvučnici dvoupásmové reprosoustavy pro levý střední a pravý kanál, které spolu s bezdrátovým subwooferem s 20cm měničem spolehlivě zprostředkují razantní a dynamický zvuk plný přirozených detailů. Zvukový charakter snadno upravíte pomocí přednastavených posluchačských křivek a ekvalizéru, oceníte komplexní sadu přípojek včetně HDMI vstupů 4K HDR pro přehrávače disků nebo herní konzole, HDMi eARC pro televizor a Bluetooth pro streamování hudby.

EISA AV PROCESOR PRO DOMÁCÍ KINO 2022–2023
Anthem AVM 90

V tomto vrcholném procesoru pro domácí kino Anthem prolnul nejmodernější konektivitu s hloubkovou kalibrací a přesvědčivou, důraznou a zvukově skvěle vyváženou reprodukcí. Má ve výbavě celkem 19 výstupů (včetně čtyř nezávislých LFE) na symetrických XLR konektorech, připravených spolupracovat s firemními výkonovými zesilovači série MCA – jsou zcela nově konstruované s vyšším výkonem a zvládnou napájet i vysoký počet reprosoustav rozsáhlých domácích kin. Díky HDMI 2.1 vstupům/výstupům podporujících 4K/120Hz video a dynamické HDR připojíte moderní zdroje signálu a s pomocí firemní platformy Anthem ARC Genesis pro nastavení reprodukce podle parametrů poslechové místnosti celou sestavu jemně vyladíte.

EISA ZESILOVAČ PRO DOMÁCÍ KINO 2022–2023
Trinnov Amplitude16

Vyspělé zvukové formáty domácího kina vyžadují vyšší počet reprosoustav, větší prostory chtějí vyšší zesílení. Amplitude16 vyslyšela žádosti, přišla se 16 kanály, každý s 200 watty na osm ohmů, v kovové skříni rozměrů běžného komponentu v designu korespondujícím s procesorem Altitude16. Obě osmikanálové jednotky jsou sestrojené společně s ICEpower, specialistou na třídu D, a napájí je nezávislý zdroj poskytující překvapivě dynamický výkon. Zesilovač nabídne kontrolovaný nejhlubší bas s vysokou energií a čistotu všech tónů, je to highendová elektrárna, která vytáhne z jakékoli reprosoustavy to nejlepší, co v ní je.

EISA AV RECEIVER 2022–2023
Denon AVR-X1700H

Sedmikanálový AV receiver vybavený Dolby Atmos a DTS:X si vysloužil pozici nejlepšího ve své třídě především pro svou nejmodernější konektivitu, snadnou obsluhou a, samozřejmě, díky zvukové věrnosti. Cenově dostupný aparát vám naservíruje multikanálové nahrávky s jadrnou energií a dynamikou, zdroje připojíte přes trojici HDMI 2.1 vstupů, které si rozumějí také s nejpokrokovějšími video formáty videoherních konzolí. Technologie HEOS multiroom nastaví požadované parametry, k dispozici je Bluetooth i streamování ze sítě včetně formátů s vysokým rozlišením, hlasoví asistenti vám poradí s ovládáním.

EISA SUBWOOFER PRO DOMÁCÍ KINO 2022–2023
Perlisten D215s

Tento vlajkový subwoofer byl navržený pro výkon na referenční úrovni i v těch největších kinosálech, chlubí se unikátní certifikací THX Dominus a hraje stejně cílevědomě a sugestivně, jak vypadá. Dva zakázkově vyrobené basáky s 38cm membránou sytí 3000wattový zesilovač, takže se není čemu divit, že slyšíte i ty nejhlubší zvuky. Ještě mimořádnější je díky vyspělému DSP procesoru přesné řízení basů a jejich preciznost, a to jak u kina, tak u hudebních nahrávek. Parametrický ekvalizér ovládaný aplikací, zevrubná konektivita a chytrá barevná dotyková obrazovka jsou další důvody, proč tuto prémiovou basovou jednotku obdivovat.

KOMBINOVANÝ OBOR DOMÁCÍ KINO – AUDIO A HI-FI
EISA SÉRIE REPROSOUSTAV 2022–2023
Perlisten S Series

Highendová řada S Series zahrnuje celkem pět modelů, které zvukově excelují díky technologii Directivity Pattern Control (DPC). Beryliový výškový reproduktor a uhlíková membrána středobasového měniče bezvadně zvládají kontrolovaný rozptyl reprodukce a zvukový obraz s jasnou identifikací veškerých detailů. Všechny modely série – od v řadě nejvyšších sloupů S7t, přes středovou reprosoustavu, regálovky až po surroundové modely – přesvědčují nevšední úrovní detailů a jemných zvukových odstínů ve filmech i v muzice, podporované detonujícímí basy z basových měničů vyráběných na zakázku.


OBOR FOTO
EISA FOTOAPARÁT ROKU 2022–2023
Nikon Z 9


EISA MICRO 4/3 FOTOAPARÁT 2022–2023
OM System OM-1


EISA APS-C FOTOAPARÁT 2022–2023
Canon EOS R7


EISA FULL-FRAME FOTOAPARÁT 2022–2023
Sony Alpha 7 IV


EISA FOTOAPARÁT S NEJLEPŠÍM POMĚREM VÝKON/CENA 2022–2023
Fujifilm X-T30 II


EISA PROFESIONÁLNÍ FOTOAPARÁT 2022–2023
Canon EOS R3


EISA VLOGOVACÍ FOTOAPARÁT 2022–2023
Sony ZV-E10


EISA FOTO/VIDEO FOTOAPARÁT 2022–2023
Panasonic Lumix DC-GH6


EISA OBJEKTIV ROKU 2022–2023
Sony FE 24-70mm F2.8 GM II


EISA MACRO OBJEKTIV 2022–2023
Nikon NIKKOR Z MC 105mm F2.8 VR S


EISA MANUÁLNÍ OBJEKTIV 2022–2023
Laowa 90mm F2.8 2x Ultra Macro APO


EISA FOTO/VIDEO ŠIROKOÚHLÝ ZOOMOVÝ OBJEKTIV 2022–2023
Sony FE PZ 16-35mm F4 G


EISA FOTO/VIDEO ZOOMOVÝ OBJEKTIV 2022–2023
Panasonic Leica DG Vario-Summilux 25-50mm F1.7 ASPH


EISA PROFESIONÁLNÍ TELEOBJEKTIV 2022–2023
Nikon NIKKOR Z 400mm F2.8 TC VR S


EISA STANDARDNÍ OBJEKTIV 2022–2023
Fujifilm FUJINON XF33mm F1.4 R LM WR


EISA STANDARDNÍ ZOOMOVÝ OBJEKTIV 2022–2023
Tamron 28-75mm F/2.8 Di III VXD G2


EISA SUPER ZOOMOVÝ OBJEKTIV 2022–2023
SIGMA 150-600mm F5-6.3 DG DN OS | Sports


EISA TELEOBJEKTIV 2022–2023
Nikon NIKKOR Z 800mm F6.3 VR S


EISA ZOOMOVÝ TELEOBJEKTIV 2022–2023
Sony FE 70-200mm F2.8 GM OSS II


EISA CESTOVNÍ ZOOMOVÝ OBJEKTIV 2022–2023
Tamron 18-300mm F/3.5-6.3 Di III-A VC VXD


EISA ŠIROKOÚHLÝ OBJEKTIV 2022–2023
SIGMA 20mm F2 DG DN | Contemporary


EISA ZOOMOVÝ OBJEKTIV 2022–2023
Tamron 35-150mm F/2-2.8 Di III VXD


OBOR ELRKTRONIKA DO AUTA
EISA ZESILOVAČ DO AUTA 2022–2023
HELIX P SIX DSP ULTIMATE


EISA ZVUKOVÝ PROCESOR DO AUTA 2022–2023
ESX QL812SP


EISA INOVACE DO AUTA 2022–2023
Audison AF M12.14 bit


EISA DSP SOFTWARE DO AUTA 2022–2023
DSP PC-Tool 5 by Audiotec Fischer


EISA REPROSYSTÉM DO AUTA 2022–2023
Ground Zero GZ ULTRA T-30 + GZ ULTRA K-165


EISA SUBWOOFER DO AUTA 2022–2023
Hertz MPS 250 S2/S4


EISA HIGHENDOVÉ KOMPONENTY DO AUTA 2022–2023
Ground Zero GZ ULTRA A-2


EISA KAMERA DO AUTA 2022–2023
Nextbase 622GW


EISA OEM PREMIOVÝ AUDIO SYSTÉM DO AUTA 2022–2023
Maserati Grecale with Sonus faber High Premium Audio System


EISA KOMPONENTY DO KARAVANŮ 2022–2023
Eton UG FIAT SUB 6A


O autoroviNapsat komentář

Zpět nahoru ↑