Multimédia

Publikováno 23. května 2023 | Redakce

0

SanDisk Extreme Pro Portable

SanDisk Extreme Pro Portable SSD V2 je externí disk do náročných podmínek a patří mezi nejprodávanější externí SSD disky již více než dva roky.
Profesionální fotografové, filmaři a počítačoví nadšenci zachycují a uchovávají ty nejlepší okamžiky a nápady a potřebují spolehlivé řešení, které poskytne vysoký výkon a ohromující rychlost, kdekoli je třeba. Externí disk SanDisk Extreme Pro Portable SSD V2 (navazuje na předchozí model) šetří čas při ukládání a přenosu dat pomocí vysoce výkonné technologie NVMe s rychlostí přenosu dat až 2 000 MB/s a s kapacitou až 4 TB. Disk je postaven na celokovovém hliníkovém šasi pro zajištění náročného provozu bez přehřívání a je doplněn odolným silikonový rámem, který odolá náročným podmínkám včetně vody, pádu, nárazům či prachu. Disk splňuje normy IP55 a zvládne jakékoli dobrodružství.
Externí disky SanDisk Extreme PRO byly navrženy s ohledem na profesionály, kteří je budou využívat tak, aby spolehlivě zvládli většinu náročných úkolů, ať už doma, ve studiu, kanceláři nebo na venkovních lokacích.


O autoroviNapsat komentář

Zpět nahoru ↑