Hifi

Publikováno 15. srpna 2023 | Redakce

0

EISA 2023–2024

Časopis Stereo & Video je členem EISA již od roku 1994 a nyní vybírá nejlepší přístroje v expertních skupinách Domácí kino – Video, Hi-Fi a Mobilní elektronika. Medailonky laureátů těchto oborů, včetně výrobků ze skupiny Domáci kino – Audio, naleznete také v S&V 9/23. O nejlepších foto výrobcích podrobněji informují kolegové na stránkách magazínu FotoVideo. Globální novinářská asociace EISA (eisa.eu) je sdružení 56 předních časopisů a webů z 27 států Evropy, Severní Ameriky, Asie a Austrálie. Každoroční hodnocení nejlepších produktů spotřební elektroniky je nejdůvěryhodnější přehlídkou špičkových výrobků svých kategorií v oborech Domácí kino – Video, Domácí kino – Audio, Mobilní elektronika, Hi-Fi, Foto a Elektronika do auta. Logo EISA na výrobku je zárukou jeho nejvyšší kvality.

EXPERTNÍ SKUPINA DOMÁCÍ KINO – VIDEO

EISA MINI LED TV S NEJLEPŠÍM POMĚREM VÝKON/CENA 2023–2024

Hisense 65U7KQ

Startovní model firemní série 120Hz ULED kombinuje 4K obrazovku s Mini LED podsvícením v 384 stmívatelných zónách. Tato technologie společně s barevnou matricí Quantum Dot vám poskytne řízný obraz se znamenitým lokálním kontrastem a živými, svěžími barevnými tóny. Vyspělé formáty Dynamic Dolby Vision IQ, HDR10+ a HDR10+ Adaptive model U7KQ plně podporuje, senzor teploty barev a jasu precizně nastaví obrazové hodnoty díky měření světelných parametrů va vašem pokoji. Ve výbavě neschází nic podstatného, včetně vstupů HDMI 2.1 přijímajících signál až do rozlišení 4K/144 Hz, či podpora Apple AirPlay 2 a Chromecast plus Hisense operační systém VIDAA U7 zaručující spolehlivý přístup k mnoha aplikacím. 65U7KQ je mimořádná alternativa ve střední třídě, která vás přesvědčí svým výkonem, stylovými vlastnostmi a výbavou.

EISA OLED TV S NEJLEPŠÍM POMĚREM VÝKON/CENA 2023–2024

Philips 55OLED818


Skvělý obraz a hodně příznivá cena činí z tohoto OLED televizoru borce, který ve své střední třídě poráží soupeře. Staví na úspěchu firemních TV řady 8 a přichází s vylepšeními v řídicím procesoru Philips P5, systému Ambilight, v ovládacím menu atd. Je to nepřekonatelný rival v zobrazení obsahu s rozlišením 4K, těžící z mimořádné úrovně jasu a kontrastu plus přesvědčivého zobrazení barevných nuancí, zatímco obsah v nižším rozlišení HD je efektivně přepočítaný do vyšší kvality. Jak se od TV značky Philips očekává, máme k dispozici spoustu podrobných úprav obrazových parametrů, které doplňují dobře vyvážené předvolby pro snadné a rychlé nastavení. Inteligentní systém Google TV, konektivita HDMI 2.1 a energický audio systém završují úspěch tohoto vítězného televizoru.

EISA PROJEKTOR S NEJLEPŠÍM POMĚREM VÝKON/CENA 2023–2024

XGIMI HORIZON Ultra


Tento videoprojektor přivádí firemní řadu HORIZON k novým vrcholům. Poskytuje nativní rozlišení 4K, jeho jednotka Dual Light kombinuje jas a barevnou přesnost technologie LED s kontrastem a ostrým zobrazením laseru. Spolu se systémem Dolby Vision HDR a dynamickou clonou si pak prémiový obsah opravdu vychutnáte. Jasné, intenzivní až břitké video může doprovázet výkonný zvuk z vestavěné audio aparatury Harman/Kardon, přičemž Android TV umožňuje ovládání hlasem nebo chytrým mobilem spolu s obří nabídkou aplikací. Víceúčelové nastavení včetně automatického ostření a funkce auto-keystone zjednodušují instalaci, chytrý design a kompaktní rozměry pak dovolují umístit projektor kdekoli ve vaší domácnosti, aniž byste obětovali eleganci či výkon.

EISA PROJEKTOR PRO DOMÁCÍ KINO 2023–2024

BenQ W4000i


V rozsáhlé stáji BenQ najdete mnoho univerzálních modelů, avšak W4000i se zaměřuje na nejnáročnější úkoly domácího kina. Skvělá čistota, jas, ostrost a barvy spolu s čipem 4K DLP, světelný zdroj 4LED vám servírují jas 3200 ANSI lm, přičemž exkluzivní firemní technologie CinematicColor dosahuje 100% pokrytí barevného gamutu DCI-P3. Systém HDR-PRO s obvodem Local Contrast Enhancer optimalizuje dynamický kontrast podle HDR10 a je kompatibilní se standardem HLG. A přestože je W4000i určený pro seriózní kinofily, disponuje navíc chytrými funkcemi, díky Wi-Fi donglu máme k dispozici Android TV se všemi aplikacemi včetně Netflixu. Snadná obsluha, univerzální nastavení a vysoká obrazová kvalita činí z tohoto modelu parádní volbu pro váš domácí biograf za férovou cenu.

EISA MINI LED TV 2023–2024

Hisense 65U8KQ


65U8KQ je nabitý nejnovějšími vylepšeními technologie Mini LED a díky obrazovce Quantum Dot vám zprostředkuje ohromující obrazový výkon. Podsvícení Mini LED je rozdělené do 1008 zón, má vysoce přesné lokální stmívání, což umožňuje zvýraznit kontrast hlubokou černou barvou a zářivou bílou, jež jsou doplněny bohatou barevnou škálou. Televizor podporuje technologie Dolby Vision IQ, HDR10+ a HDR10+ Adaptive, stejně jako funkci Filmmaker Mode pro přehrávání filmů tak, jak zamýšlel jejich režisér. Vestavěný zvukový systém Dolby Atmos 2.1.2 podtrhuje špičkovou kvalitu obrazu. 65U8KQ nadchne také videohráče, chytré ovládání díky systémem VIDAA U7 a elegantní vzhled z něj činí televizor se skutečným půvabem a přitažlivostí.

EISA MINI LED TV PRO DOMÁCÍ KINO 2023–2024

TCL 65C845


Také TCL pokračuje ve zdokonalování technologie Mini LED, série C845 dokonce zdvojnásobuje počet podsvětlených zón, inovuje kvalitu LED a spolu s dalšími vylepšeními konkurují OLED displejům a v některých klíčových parametrech je dokonce předčí. K nim patří úroveň jasu, jež může dosáhnout úrovně až 2000 nitů během přehrávání v rozsahu HDR, zatímco v systému HDR10, HDR10+ a Dolby Vision IQ umožní 800 nitů plné bílé barvy. Výkon tohoto modelu uchvátí fanoušky filmů stejně jako hráče (TV je plně kompatibilní s posledními generací konzolí) a přidává vyčerpávající seznam vlastností včetně Google TV, reprosestavu konstruovanou značkou Onkyo a také ceněnou certifikaci IMAX Enhanced. C845 s hodně lákavou cenou je dalším kvalitním všestranně nadaným šampionem ze stáje TCL.

EISA HERNÍ TELEVIZOR 2023–2024

TCL 55C745


Vysoce kvalitní displej musí vyždímat z poslední generace herních konzolí a PC to nejlepší a 55C745 je schopná tuto výzvu splnit bezezbytku. Nabídne vám interface s herní lištou a QLED panel schopný zobrazit video v rozlišení 4K/144 Hz VRR plus Full HD s bleskovými 240 Hz. Máme k dispozici klíčové funkce jako ALLM, Dolby Vision gaming a FreeSync Premium Pro, proto se nemusíte obávat jakéhokoli trhání a zadrhávání i toho nejrychlejšího videa. Užijí si nejen pařmeni, její zobrazení barev, jasu, HDR a Full Array lokální stmívání se rázně proměňuje v dynamické filmové vystoupení, přičemž rozhraní Google TV přináší streamovací aplikace a hlasové ovládání. Ať už tento televizor využijete jakkoli, 55C745 je za ty peníze výtečná volba!

EISA RODINNÝ TELEVIZOR 2023–2024

Philips 55PUS8818


Tento LCD TV vybavený funkcí Ambilight bude určitě úspěšný díky své obrazovce S-IPS, jež vyniká širokými pozorovacími úhly a ostrým, zářivým obrazem, který nevyvede z míry ani okolní jasné světlo. Výrobce jej označil jako univerzální model pro domácí zábavu a 55PUS8808 poslušně plní úkol svým skvělým audio systémem 2× 40 wattů, kompatibilitou s multiformátovým HDR rozsahem, herními vlohami a platformou Google TV. Díky integraci technologie DTS Play-Fi se TV stává součástí multiroomové zvukové sestavy, případně převezme úlohu dialogového kanálu vaší surroundové aparatury. Zdvižený palec si tento Philips zaslouží také za vytříbený design a sympatická cenovka to jen strvrzuje.

EISA PRÉMIOVÝ OLED TELEVIZOR 2023–2024

Samsung 77S95C


Prémiové postavení tohoto modelu jistí hluboké úrovně černé, živé, rozsáhlé zobrazení barev a vysoký jas formátu HDR, který vede ve své třídě. Technologie Quantum Dot OLED s novým softwarem a vylepšenými světelnými parametry v druhé generaci předvádí bezchybný obraz. Vše řídí inovovaný čip Neural Quantum Processor 4K, jenž zlepšuje zejména jemnost pohybů, ostrost a čistotu barev. Série měničů rozmístěných kolem obrazovky vás okouzlí svou věrnou reprodukcí filmů, TV vysílání i her. Díky externímu boxu One Connect televizor jednoduše připojíte bez otravných všudypřítomných kabelů. Hledáte dokonalý OLED TV? Zde ho máte…

EISA OBŘÍ TELEVIZOR 2023–2024

TCL 98C735


Pro ty, kdo by si rádi přeměnili obývák v domácí kino s nadživotní velikostí obrazů, je 98C735 tím pravým řešením. Obrazovka Quantum Dot s 2,5metrovou úhlopříčkou má zadní podsvícení Direct LED se stane stěnou vašeho pokoje, který naplní obrazem s hlubokou černí, excelentními detaily v temných částech, s působivým špičkovým jasem a lokálním stmíváním. Videa ve formátu HDR, HDR10, HDR10+ a Dolby Vision IQ vás ohromí svými barvami, velice širokým pozorovacím úhlem a znamenitou odolností vůči odleskům okolního světla. Na takto gigantické obrazovce jste si ještě určitě nezahráli, nyní máte bezvadnou šanci. Přidejme ještě Google TV a také fakt, že cenovka váš účet nezruinuje.

EXPERTNÍ SKUPINA DOMÁCÍ KINO – VIDEO A DOMÁCÍ KINO – AUDIO

EISA UNIVERZÁLNÍ PŘEHRÁVAČ PRO DOMÁCÍ KINO 2023–2024

Magnetar UDP800


K tomu, abyste si užili audiovizuální zážitek naplno, není stále k dispozici nic lepšího než disky formátu Ultra HD Blu-ray, zejména pokud je vložíte do prémiového přehrávače. UDP800 mezi takovými kraluje, dokáže nakrmit váš biograf všemi formáty DVD, Blu-ray a Ultra HD Blu-ray, včetně CD, DVD-A a SACD. Komplexní ovládací menu a konektivita se k vám zachová kamarádsky, poctivá konstrukce splňující highendové nároky patří k cenovce. Přehrávač si rozumí s disky 4K (včetně Dolby Vision nebo HDR10+), z nichž si dokonale vychutnáte „žiletkové“ detaily a jemnou barevnou gradaci přes rozhraní HDMI a říznou muziku prostřednictvím analogových výstupů RCA nebo XLR. UDP800 je dlouho očekávaným králem AV disků.

EXPERTNÍ SKUPINA DOMÁCÍ KINO – VIDEO A MOBILNÍ ELEKTRONIKA

EISA PŘENOSNÝ PROJEKTOR 2023–2024

XGIMI MoGo 2 Pro


Drobný, až miniaturní Full HD DLP projektor triumfuje jak chytrým ovládáním, tak vysokým jasem 400 ISO lm, který dokonce dokáže překonat okolní denní světlo. Bohatý obraz může mít úhlopříčku až přes tři metry, dosahuje barevné teploty normy D65 a 90 % gamutu DCI-P3. Výtečná firemní technologie Intelligent Screen Alignment zahrnuje 10 000 obrazových bodů, aby automaticky vyrovnala a zaostřila obraz, a to dokonce z pozice mimo přímou osu promítání. Zdroje připojíte prostřednictvím HDMI a USB, aplikace Android TV 11.0 vám nabídne tisíce aplikací, včetně třeba Google Assistant a Chromecast. Vestavěná stereofonní reprosoustava dokáže být dostatečně důrazná, a proto si svůj zdroj zábavy můžete odnést kamkoli.

EXPERTNÍ SKUPINA HI-FI

EISA STOJANOVÉ REPROSOUSTAVY 2023–2024

MoFi SourcePoint 8


Ačkoli je společnost MoFi Electronics na trhu s reprosoustavami relativním nováčkem, přesvědčivý výkon jejího modelu SourcePoint 8 vypovídá o velkých zkušenostech. Retro stylizace tohoto stojanového modelu je harmonicky vyvážená se zcela moderním návrhem, využívajícím nejnovější technologii koaxiálních měničů známého inženýra Andrewa Jonese, pečlivě modelovanou tak, aby poskytovala optimálně vyvážený výkon v plném rozsahu. Ve spojení s výkonným zesilovačem poskytuje SourcePoint 8 sebevědomou, poutavou reprodukci, vhodnou do malých i středně velkých poslechových místností, podpořenou silnými basy z 200mm (8″) středobasového měniče a doplněnou jasnými výškami. Jedná se o technicky inovativní reprosoustavy – a navíc stylové.

EISA PODLAHOVÉ REPROSOUSTAVY 2023–2024

Bowers & Wilkins 703 S3


Působivé basy, detailní výšky a kompaktní zvuková scéna svědčí o konstruktérském umu, který byl vložen do vývoje třetí generace řady 700 společnosti Bowers & Wilkins, z velké části převzatého ze špičkových modelů 800 D4. Nikde to neplatí více než u modelu 703 S3 – štíhlých sloupů s výškový reproduktorem umístěným na vrcholu kabinetu, spojeným s dvojicí 165mm basových měničů Aerofoil a 150mm kónickým středotónovým reproduktorem Continuum. Tyto podlahové kabinety nabízejí přitažlivý a emotivní poslech a zpřístupňují špičkový výkon produktů B&W většímu počtu milovníků hudby. Vedle klasické bílé nebo černé varianty bezesporu zaujme i nové barevné provedení Mocha.

EISA PRÉMIOVÉ PODLAHOVÉ REPROSOUSTAVY 2023–2024

Perlisten R7t


Ačkoli je tato podlahová reprosoustava mladší sestrou vlajkové lodi Perlisten S7t, zdědila tolik z designové a technické DNA svého sourozence, že jeho prémiový status je zaručen. V centru pozornosti stojí patentovaná technologie DPC (Directivity Pattern Control), jejíž pečlivě optimalizovaná trojice středotónových a výškových jednotek je doplněna basovými a středobasovými měniči ve čtyřpásmovém provedení, které nabízí možnost volby mezi bassreflexovým, či uzavřeným „řešením“. V plném rozletu nabízejí R7t velkorysý a sugestivní zvuk postavený na základech hlubokých a pevně kontrolovaných basů, jež se hladce mísí se svěžími středními tóny a jemnými detailními výšek. Tyto sloupy si zaslouží nejvyšší ocenění.

EISA HIGHENDOVÉ REPROSOUSTAVY 2023–2024

Wilson Audio Alexia V


Model Alexia V je příkladem přístupu společnosti Wilson Audio ke konstrukci highendových reprosoustav, počínaje na míru upravenými měniči a speciálně navrženými materiály skříně až po možnosti jemného ladění a řadu luxusních povrchových úprav. Jedná se o třípásmový model, na jehož spodní díl – „vytesaný“ z patentovaného V-materiálu a osazený 200mm a 255mm basovými měniči – navazují samostatné boxy středotónového a výškového měniče, přičemž oba jsou nastavitelné pro co nejpřesnější synchronizaci. Výkon modelu Alexia V lze proto přizpůsobit jakémukoli prostředí a zážitek z poslechu je velkolepý: obrovský co do rozsahu, vynikající co do detailů a zcela oproštěný od samotných soustav. Jak je popsat jedním slovem? Božské.

EISA BEZDRÁTOVÉ STOJANOVÉ REPROSOUSTAVY 2023–2024

KEF LSX II


U této druhé generace vylepšených reproduktorů LSX, které získaly ocenění EISA 2019–2020, rozšířila společnost KEF kompatibilitu o další vstupy USB-C a HDMI ARC a novou platformu pro bezdrátové ovládání prostřednictvím vynikající aplikace. Jejím prostřednictvím lze procházet streamovací služby, přepínat mezi zdroji a přistupovat ke komplexnímu nastavení ekvalizéru a poté si vychutnávat mohutný a zároveň přirozený zvuk reprosoustav LSX II. Miniaturní kabinety jsou vzadu osazeny kompletní elektronikou a vepředu vybaveny na míru vytvořeným firemním koaxiálním systémem Uni-Q, jehož výškové a středobasové jednotky jsou samostatně poháněny moduly zesilovačů třídy D. Model LSX II je k dispozici v několika atraktivních barevných provedeních a může nahradit kompletní stojan s hi-fi sestavou – a zní stejně dobře!

EISA BEZDRÁTOVÉ ZÁVĚSNÉ REPROSOUSTAVY 2023–2024

System Audio Silverback 1


Reprosoustavy Silverback 1 dokazují, že působivá kvalita zvuku nemusí vždy vyžadovat rozměrné podlahové kabinety, a využívají svého nenápadného umístění na stěně k vytvoření velkolepého zvuku bohatého na basy. Dvoupásmové reproduktory System Audio s hedvábným kónickým tweeterem a 133mm středobasovým reproduktorem jsou velké přibližně jako list A4, takže jsou ideální pro menší obývací pokoje nebo prostředí, kde je vyžadováno diskrétní audio řešení. Uživatelsky přívětivý charakter reproduktorů Silverback 1 podtrhují integrovaný zesilovač, výkon zvyšující DSP a bezdrátový Stereo Hub kompatibilní s technologií WiSA. Tyto dobře vypadající modely na stěnu jsou schopné stejně kvalitně reprodukovat hudbu i vylepšovat zvuk televizoru…

EISA BEZDRÁTOVÉ PODLAHOVÉ REPROSOUSTAVY 2023–2024

Dynaudio Focus 50


Třípásmový model Focus 50 využívá osvědčené technologie soustav ze špičkových firemních řad Confidence a Contour a ve spojení s výkonným vestavěným zesilovačem značky Pascal přináší hudbu s vynikající dynamikou a rozsahem. K tomuto nekompromisnímu výkonu přispívá vysoce kvalitní propojení mezi reproduktory s podporou technologie WiSA a funkce Dirac Live pro korekci poslechového prostoru. Podporována je široká škála zdrojů, od streamovacích služeb a Roon až po fyzický hardware připojený přes analogové a digitální vstupy včetně HDMI ARC. Model Focus 50 představuje kompletní hudební systém, který naplno ukazuje, co nabízejí aktivní reprosoustavy – stačí jen přidat napájecí kabel a vybrat si jednu ze čtyř krásných variant povrchové úpravy.

EISA SLUCHÁTKA 2023–2024

Meze Audio 109 PRO


V katalogu společnosti Meze, která je známá svými luxusními a oceňovanými magnetoplanárními sluchátky s isodynamickými měniči, představuje model 109 PRO určitý odklon, neboť se jedná o otevřenou konstrukci s 50mm dynamickými reproduktory. Jejich výkon však dokazuje flexibilitu výrobce: díky lákavé kombinaci vyváženého, detailního zvuku a hutných, kontrolovaných basů jsou 109 PRO vynikajícími sluchátky vhodnými pro všechny typy hudby. Triumfují i po stránce vzhledu – jejich elegantní, z hlediska akustiky optimální design je postaven na opulentních mušlích z černého ořechu a štíhlém, lehkém rámu. A díky elegantnímu automaticky nastavitelnému hlavovému mostu a velurovým náušníkům je pohodlí při poslechu zaručeno.

EISA STREAMER 2023–2024

iFi Audio NEO Stream


NEO Stream společnosti iFi Audio, který funguje jako externí D/A převodník i digitální streamer, zaujme svou všestranností a poté okouzlí svým zvukovým výkonem. Vestavěná konverze zvládá soubory ve formátech PCM (až do 768 kHz), DSD (až do 512), ať už jsou streamovány z domácí sítě, předplacené služby nebo připojeného pevného disku, a poradí si i s MQA. Díky těmto širokým možnostem a ovládání aplikací a výběru filtrů je NEO Stream neodolatelný pro milovníky hudby, kteří hledají snadno použitelný doplněk systému, ale osloví i všetečné hi-fi kutily. Kompaktní, futuristický design, jenž počítá s vertikální i horizontální instalací, zvyšuje atraktivitu zařízení, které předčí mnoho dražších konkurentů.

EISA D/A PŘEVODNÍK 2023–2024

Ferrum Audio WANDLA


WANDLA je novou akvizicí v portfoliu polské společnosti Ferrum Audio. Tento inovativní DAC/předzesilovač, přezdívaný „The Convertor“, má díky kombinaci čipu ESS Sabre, vlastního DSP a analogové elektroniky vysoké ambice. Poskytuje vynikající výkon, hudba jakéhokoli žánru je věrně vykreslená a plná detailů, zatímco dynamické digitální filtrování, které zahrnuje filtry softwarového specialisty Signalyst, nabízí možnosti pro jemné vyladění poslechu. Chcete výkon přehrávače WANDLA ještě vylepšit? Stačí přidat firemní napájecí zdroj HYPSOS, který získal ocenění EISA 2021–2022.

EISA DIGITÁLNÍ PŘEHRÁVAČ 2023–2024

Volumio Rivo


Štíhlý a stylový přehrávač Rivo, který je jedním z trojice nových zařízení uvedených na trh společností Volumio a pracuje se stejnojmenným softwarem, se zaměřuje na poskytování vysoce kvalitních digitálních streamů do vašeho D/A převodníku nebo integrovaného zesilovače, a to bez jakýchkoliv komplikací. Jedná se o působivé spojení dobře navrženého hardwaru a osvědčeného softwaru Volumio, který umožňuje streamovat vlastní hudební knihovnu, přehrávat soubory z USB úložiště a procházet další nesčetné možnosti streamování. Pozoruhodná flexibilita softwaru, včetně možnosti přidání dalších funkcí (včetně DSP) prostřednictvím zásuvných modulů, je stejně přitažlivá jako schopnost modelu Rivo dostat ze spolupracujícího D/A převodníku to nejlepší.

EISA HIGHENDOVÝ CD PŘEHRÁVAČ 2023–2024

Hegel Viking


CD přehrávač norské značky razí neokázalý puristický přístup, díky kterému se bude snažit vaší sbírku kompaktních disků „vytěžit“ do poslední jedničky a nuly. Za tímto účelem Hegel zkonstruoval vysoce kvalitní D/A převodník a plně vyvážený analogový výstup, které jsou napájeny samostatnými napájecími zdroji, zatímco jeho vlastní technologie SoundEngine pracuje mimo jiné na potlačení digitálního jitteru. Přehrávač Viking, jenž esteticky ladí s nejnovějšími konstrukcemi předzesilovačů a výkonových zesilovačů Hegel, nabízí zvuk, který je třeba slyšet: artikulovaný, trojrozměrný a věrný zdroji, takže dlouhý poslech je naprostým potěšením. Vynikající kvalita provedení a mimořádně intuitivní obsluha jen zvyšují přitažlivost tohoto modelu.

EISA GRAMOFON 2023–2024

Thorens TD 204


Cenově výhodný přístroj značky Thorens, který je mostem mezi základními firemními gramofony a špičkovými modely, cílí na vinylové nadšence, kteří hledají řešení „vše v jednom“, ovšem s potenciální možností upgradu. Model TD 204 je vybaven vlastním raménkem ve tvaru písmene J, MM přenoskou Audio-Technica, integrovaným phono předzesilovačem a navíc nabízí elektronickou regulaci rychlosti – zkrátka řešení typu plug-and-play. Po vybalení z krabice se odmění zvukovým výkonem, který vyniká propracovaností středního pásma, vynikající stabilitou rychlosti a otevřenou, příjemnou zvukovou scénou. Protože zmíněný phono pre-amp lze vypnout, je TD 204 dokonale připraven pro budoucí obměnu přenosky a připojení externích předzesilovačů.

EISA GRAMOFONOVÝ SYSTÉM 2023–2024

Pro-Ject T2 W


T2 W představuje ambiciózní pokus spojit analogového přehrávání vinylů s digitálním komfortem, který se společnosti Pro-Ject podle všeho vydařil. Základem je přístroj s řemínkovým pohonem, 9palcovým hliníkovým raménkem, MM přenoskou Sumiko a elektronickou regulací rychlosti, ale přidanou hodnotou gramofonu T2 W je integrovaný bezdrátový modul, který majitelům umožňuje streamovat hudbu do reprosystémů a hi-fi sestav v rámci domácí sítě. Aplikace Pro-Ject Control usnadňuje nastavení a ovládání, včetně bezztrátového výstupu FLAC (48 kHz/24 bit) a automatického streamování při spuštění jehly. Roztáčet gramodesky a zároveň integrovat vinylový formát do „moderního“ systému nebylo nikdy jednodušší.

EISA INTEGROVANÝ ZESILOVAČ 2023–2024

NAD C 3050


Zvnějšku vzdává C 3050 hold designovým řešením prvních přístrojů značky NAD svým věrně provedeným „vintage“ stylem, ale ve všech ostatních ohledech se jedná o důkladně moderní integrovaný zesilovač, který svému majiteli hodlá splnit jakékoliv audio přání. Výkon 2× 100 W zajišťuje zesilovač třídy D a konektivita zahrnuje HDMI eARC, speciální MM phono vstup a další. Po připojení firemního modulu BluOS-D se funkčnost rozšíří o vynikající možnosti streamování (včetně ovládání aplikací a multiroomové kompatibility) a kalibrační sadu Dirac. A zatímco pokročilé technologie poskytují působivou kvalitu zvuku, můžete se kochat velkými VU-metry modelu C 3050. A pak že člověk nemůže mít všechno…

EISA STREAMER/ZESILOVAČ S NEJLEPŠÍM POMĚREM VÝKON/CENA 2023–2024

SVS Prime Wireless Pro SoundBase


Chytré funkce a výkonná „amplifikace“ se snoubí v bezdrátové zvukové základně Prime Wireless Pro SoundBase společnosti SVS, stejně jako průrazný, autoritativní zvuk a intuitivní obsluha – stačí přidat vlastní reprosoustavy a můžete začít. Tento kompaktní zesilovač typu „vše v jednom“, jehož cena je příznivá, se vyznačuje velkým důrazem na detail, zahrnuje podporu aptX HD při streamování přes Bluetooth, připojení k televizoru přes HDMI eARC apřehrávání hudby ve vysokém rozlišení prostřednictvím aplikace DTS Play-Fi (nebo jedné z mnoha dalších možností streamování). K dispozici je jak dálkový ovladač, tak i hlasové ovládání Google/Siri/Alexa. V konkurenčním prostředí se tento vysoce flexibilní zesilovač rozhodně neztratí.

EISA KOMPAKTNÍ STREAMER/ZESILOVAČ 2023–2024

Bluesound POWERNODE EDGE


Díky působivě elegantnímu šasi s možností montáže na stěnu lze POWERNODE EDGE nainstalovat prakticky kamkoli – a kompaktní rozměry doplňuje široká funkční výbava. Tento elegantní zesilovač, který se ovládá prostřednictvím intuitivní aplikace Bluesound BluOS a ke kterému stačí přidat reprosoustavy, má přístup ke streamovacím službám, internetovým rádiím a hudebním souborům ze sítě nebo z USB úložiště, zatímco připojení včetně HDMI eARC a obousměrného Bluetooth ještě více zvyšují jeho všestrannost. Jeho zvuk, poskytovaný vestavěným zesilovačem a s podporou Hi-Res Audio, je úderný. POWERNODE EDGE můžete použít jako zesilovač v samostatné sestavě nebo jej zkombinovat s dalšími zařízeními BluOS a vytvořit tak multiroomový hudební systém.

EISA STREAMER/RECEIVER 2023–2024

Yamaha R-N2000A


Japonské řemeslné zpracování a hi-fi tradice se snoubí se špičkovou digitální technologií a díky této kombinaci je streamovací receiver Yamaha R-N2000A impozantní a inovativní zároveň. Na předním panelu inspirovaném „vintage“ stylem jsou tradiční VU-metry a dotykové ovládací prvky, které jsou však doplněny elegantním OLED displejem, jenž usnadňuje orientaci v množství funkcí. Vynikající firemní aplikace MusicCast poskytuje možnosti streamování a multiroomové funkce, ale k dispozici jsou také vstupy pro televizor, gramofon a FM rádio. Pod „kapotou“ se skrývá osvědčená technologie zesilovačů Yamaha, která poskytuje muzikální a vytříbený výkon s jemnými detaily, vykreslenými na široké a zároveň hluboké zvukové scéně. Zvláště vítaná je prostorová korekce Yamaha YPAO, díky níž tento zesilovač dokáže podat kvalitní výkon v každé poslechové místnosti.

EISA HIGHENDOVÝ INTEGROVANÝ ZESILOVAČ 2023–2024

Musical Fidelity Nu-Vista 800.2


Oceněný vlajkový integrovaný zesilovač přebírá základní tvary a funkce svého vysoce respektovaného předchůdce a zároveň předvádí výkonnostní a estetická vylepšení. Tento hybrid společnosti Musical Fidelity kombinuje tranzistory s elektronkami nuvistor a nabízí tak zvuk, který je nejlepší z obou světů: hladký a muzikální s prostornou trojrozměrnou hudební scénou, ale také nádherně agresivní a závažný, když je to potřeba. Nezdráhá se uplatnit svou autoritu – tento zesilovač s výkonem 2× 330 W si poradí s jakoukoli reprosoustavou, která mu zkříží cestu, a přepracovaný displej na předním panelu usnadňuje ovládání. Nu-Vista 800.2 je fantastickým přírůstkem do špičkové řady Musical Fidelity a měl by ho slyšet každý milovník hudby.

EISA HIGHENDOVÝ STREAMER/ZESILOVAČ 2023–2024

Hegel H600


Hegel H600, který těží z vylepšeného digitálního stupně postaveného na novém čipu D/A převodníku a síťové desce, je důstojným nástupcem velkolepého streamovacího zesilovače H590. K dispozici je na zakázku vyvinutá technologie SoundEngine 2 pro potlačení chyb, aby poskytla zvuk s bohatými detaily a kontrolou, čemuž napomáhá komplexně přepracovaný předzesilovač, který zaručuje organický, poctivý a přesvědčivý výkon. Díky nesmírně výkonnému výstupu H600 (2× 303 W) jsou vítány reprosoustavy všech čeledí a druhů. Velkorysá konektivita zahrnuje kromě portu LAN také digitální USB-B vstupy (384 kHz/32 bitů; DSD256), tři optické a dva koaxiální konektory. Tato vlajková integrovaná loď je esteticky příjemná a je radost s ní pracovat.

EISA HIGHENDOVÝ SLUCHÁTKOVÝ SYSTÉM 2023–2024

dCS Lina System


Ohromující přírůstek do highendové sluchátkové říše, dCS Lina, sestává ze síťového D/A převodníku, „digitálních“ hodin a analogového sluchátkového zesilovače, které jsou vyrobeny podle stejného přísného standardu a navrženy tak, aby se daly úhledně poskládat. D/A převodník Lina, který podporuje streamované i kabelové digitální zdroje až do 384 kHz/DSD128, je tepajícím srdcem systému a využívá osvědčenou technologii dCS RingDAC, která hudbu oživuje s pozoruhodnou čistotou a množstvím detailů. Plně vyvážený zesilovač má energii a údernost, aby mohl pracovat i s těmi nejnáročnějšími sluchátky. Vzájemnou propojenost mezi třemi jednotkami zajišťuje připojení Power Link a aplikace dCS Mosaic Control nabízí výběr hudby, upsampling/výběr filtrů a mnoho dalšího.

EISA HIGHENDOVÁ SLUCHÁTKA 2023–2024

Yamaha YH-5000SE


Model YH-5000SE je velkolepým návratem jednoho z průkopníků magnetoplanární technologie do oblasti highendových sluchátek, jehož rodokmen sahá až ke slavnému modelu Yamaha HP-1 ze 70. let. Moderní design a konstrukce těchto ultralehkých sluchátek přes uši je ohromující – od otevřených zadních krytů až po výběr ze dvou prvotřídních materiálů náušníků. Ale jsou to dynamický výkon, smysl pro detail a snad až intimní atmosféra při poslechu, co vám vyrazí dech. Existuje mnoho adeptů na vůdčí pozici v oblasti sluchátkového poslechu, ale nová vlajková loď společnosti Yamaha je bezpochyby produktem, se kterým je třeba počítat.

EXPERTNÍ SKUPINA HI-FI A DOMÁCÍ KINO – AUDIO

EISA SÉRIE REPROSOUSTAV 2023–2024

KEF R Series


Technologie vyvinuté pro reproduktory KEF vyšší třídy, včetně nejnovější generace měničů Uni-Q s Metamaterial Absorption Technology (MAT), jsou základem designu a výkonu ohromující řady R. Tato řada sedmi modelů, zahrnující podlahové, stojanové, centrální a prostorové reproduktory s podporou Dolby Atmos, je vhodná jak pro domácí kino, tak pro milovníky hi-fi. Ať už se jedná o hudbu nebo filmy, všechny reprosoustavy nabízejí dynamický, detailní a vzrušivě přirozený zvuk, který kombinuje kontrolované, prokreslené nízké tóny s otevřenými, do stratosféry sahajícími výškami. A díky různým barevným variantám, včetně speciálních edic pro stojanové (R3) a sloupové (R7) reprosoustavy, se tyto nádherně vypadající kabinety budou náramně vyjímat v jakémkoliv prostoru.

EISA AKTIVNÍ STOJANOVÉ REPROSOUSTAVY 2023–2024

Klipsch The Sevens


Aktivní stojanový model vychází z designu reprosoustav „Heritage“ americké značky a kombinuje jej s aktuálními technologickými možnostmi – výsledkem je sestava pozoruhodná svým stylem, sadou funkcí a výkonem. Výškové reproduktory Tractrix s hornovou membránou a 165mm středobasové měniče jsou poháněny vlastním DSP a silným zabudovaným zesilovačem. Zvuk modelu The Sevens je bohatý na basy, širokospektrální a plný detailů a lze jej přizpůsobit podle vlastního vkusu prostřednictvím intuitivní aplikace Klipsch Connect. Rozsáhlá konektivita zahrnuje HDMI ARC, USB-B, Bluetooth, analogové vstupy (včetně MM phono). Nedosti na tom – přehrávání hudby ve vysokém rozlišení až 192 kHz/24 bitů zaručuje, že tento systém je připraven na všechno!

EXPERTNÍ SKUPINA HI-FI A MOBILNÍ ELEKTRONIKA

EISA PRÉMIOVÁ BEZDRÁTOVÁ SLUCHÁTKA 2023–2024

T+A Solitaire T


Využít audiofilské technologie v mobilních bezdrátových sluchátkách je výzva, ale firma T+A ji přijala. Její inteligentní Solitaire T, luxusní a lehký model, nabízí vynikající potlačení šumu a pozoruhodný výkon, který konkuruje špičkovým kabelovým konkurentům. Klíčem k jejich přitažlivosti je jejich všestrannost: samostatný převodník ESS DAC podporuje režim poslechu v HQ módu, špičková čipová sada Bluetooth je kompatibilní s aptX HD a k dispozici je také připojení USB-C a analogové připojení. Kolem 42mm dynamických měničů jsou uzavřené náušníky spojené hliníkovým rámem – nádherné černé a bílé barevné varianty zajišťují, že sluchátka Solitaire T jsou stejně odolná jako stylová. Můžete je považovat za triumf technologie a zvuku.

EISA MOBILNÍ D/A PŘEVODNÍK 2023–2024

iFi Audio GO pod


Díky sluchátkům GO pod společnosti iFi Audio mají vyznavači špičkových kabelových in-ear monitorů konečně alternativu k mainstreamovým „true wireless stereo“ modelům. Tento neotřelý systém obsahuje dva chytré, dotykově ovládané adaptéry, které se pohodlně vejdou za ucho a připojí se přímo k vámi vybraným IEM – dodávají se standardní 2pinové a MMCX konektory, další jsou k dispozici jako volitelné příslušenství. V každém sluchátku je zabudován výkonný D/A převodník/sluchátkový zesilovač, který pohání i ta nejnáročnější sluchátka do uší. Velkorysá podpora kodeků Bluetooth (včetně aptX Adaptive a LDAC) zajišťuje bezdrátovou věrnost. Dokonce i pouzdro GO pod, které dobíjí sedmihodinové baterie adaptérů, je chytré – prakticky ve všech významech tohoto slova!

EXPERTNÍ SKUPINA MOBILNÍ ELEKTRONIKA

EISA SMARTPHONE S NEJLEPŠÍM POMĚREM VÝKON/CENA 2023–2024

Honor 90


Oceněný mobil překonává vaše představy, co všechno může model ve své cenové třídě nabídnout. Přestože je typickým představitelem střední kategorie, má vlastnosti, na něž jsme zvyklí z vlajkových strojů, zejména jasný a ostrý 120Hz displej AMOLED s úhlopříčkou 6,7″/17 cm. Také trojitý fotoaparát se snímačem s rozlišením 200 Mpx a 5000mAh akumulátor s 66wattovým rychlým nabíjením nejsou ve střední třídě vůbec obvyklé. Vysoce respektovaný procesor Snapdragon 7 Gen 1 Accelerated Edition zaručí bryskní a stabilní provoz firemního systému Magic OS 7.1. Dostáváme bravurní výkon z cenově hodně kamarádského mobilu, jenž si zaslouží pochvalu také za svou robustní konstrukci.

EISA SPOTŘEBITELSKÝ SMARTPHONE 2023–2024

OPPO Reno10 Pro


Díky uaoblenému OLED displeji, ktery se obnovuje v taktu 120 Hz, oslní OPPO Reno10 Pro oči živým a plynulým obrazem. Pod kapotou má čipovou sadu Mediatek Dimensity 8200 a obrovskou 16GB paměť RAM, která umožňuje bleskový výkon, jenž zvládne i ty nejnáročnější aplikace a hry. A pokud jde o výkon, může se pochlubit baterií s kapacitou 4600 mAh, kterou lze plně nabít během několika minut prostřednictvím 80W rychlonabíječky OPPO. Reno10 Pro zaujme také trojitou fotosestavou – 50Mpx hlavní fotoaparát s optickou stabilizací obrazu, 32Mpx teleobjektiv a 8Mpx ultraširokoúhlý objektiv vám poskytnou flexibilitu pro pořizování úžasných fotografií a videí v jakékoli situaci. Společnost OPPO zde představila dokonalý spotřebitelský smartphone, který v sobě spojuje krásu, rychlost a všestrannost.

EISA CHYTRÉ HODINKY 2023–2024

Honor Watch GS 3


AMOLED displej s úhlopříčkou 1,43″/3,6 cm, výkonný akumulátor s kapacitou 451 mAh poskytující energii až po dva týdny a osmikanálový PPG snímač vašeho srdečnímu rytmu hovoří za vše. K tomu přičtěme Bluetooth 5.0 (s NFC), GPS a bezdrátové nabíjení a máme na zápěstí univerzální a pohodlnou pomůcku pro každodenní potřebu a zábavu. Chytrý asistent obstará vaše hovory, poznámky, platby i poslech muziky. A za tuto cenu není co řešit!

EISA PRÉMIOVÝ MOBILNÍ REPROSYSTÉM 2023–2024

Bang & Olufsen Beosound A5


V reprosystému Beosound A5 se snoubí špičková technologie a úžasný skandinávský design v provedení Nordic Weave i Dark Oak. Plně přenosný reproduktor s 12hodinovou výdrží akumulátoru a kombinací technologií Bluetooth, streamování přes Wi-Fi a ovládání pomocí aplikací znamená, že si svou hudbu můžete vzít vždy s sebou. Je výkonný díky sestavě měničů včetně 130mm wooferu a jeho vyvážený zvuk se šíří do všech stran pod úhlem 360 stupňů. Horní plocha reprosystému Beosound A5 s ovládacími prvky slouží i jako bezdrátová nabíječka Qi pro chytrý telefon a pozornost byla věnována také udržitelnosti. Díky modulární konstrukci, která umožňuje budoucí aktualizace nebo opravy, vytvořila společnost Bang & Olufsen prémiový systém, který hraje skvěle – a možná ještě dlouho bude…

EISA PRÉMIOVÉ CHYTRÉ HODINKY 2023–2024

Huawei Watch Ultimate


Především vrcholný styl a bohatá funkcionalita charakterizuje tento špičkový model. Vybrat si můžete ze dvou barev, modré a černé, kovové tělo je vyrobené ze zirkonu, jenž je mimořádně odolný vůči korozi. To doplňuje safírové sklo a keramický rámeček AMOLED displeje s úhlopříčkou 1,5″/3,8 cm. 530mAh akumulátor vám vydrží 14 dní a natlakování 10 atmosférami z vás učiní potápěče až do hloubky sta metrů. Dobře navržené hodinky udrží krok i s vyznavači dynamičtějšího životního stylu a pohlídají i plnění těch nejnáročnějších fitness cílů.

EISA BEZDRÁTOVÁ SLUCHÁTKA S NEJLEPŠÍM POMĚREM VÝKON/CENA 2023–2024

Philips Fidelio L4


Sluchátka Philips Fidelio L4 představují dokonalý každodenní pracovní model: jsou stylová, pohodlná, plně vybavená a v neposlední řadě vynikají kvalitou zvuku, k čemuž přispívají 40mm dynamické měniče potažené grafenem. Design firemní vlajkové lodi je uzpůsoben pro dlouhý poslech díky polstrovaným náušníkům, hlavovému mostu potaženému kůží Muirhead a šasi z lehké slitiny. K dispozici je adaptivní ANC využívající čtveřici strategicky umístěných mikrofonů, které zabraňují šíření nežádoucích zvuků a dále zvyšují výkon vysoce kvalitního připojení Bluetooth (s reprezentativní nabídkou kodeků LDAC, AAC, SBC a LC3). Mezi další prémiové funkce patří možnost rychlého párování Bluetooth s více zdroji najednou, připojení přes USB-C a až 50hodinová výdrž akumulátoru s možností rychlého nabíjení. Zkrátka obdivuhodně všestranná sluchátka dle představ společnosti Philips.

EISA SLUCHÁTKA DO UŠÍ 2023–2024

Philips Fidelio T2


Oproti svému předchůdci představuje model T2 významný pokrok – sluchátka i pouzdro jsou výrazně menší, zvuková kvalita a jednoduchost obsluhy se naopak zvýšily. Dvoupásmová konstrukce je založena na elektrodynamických měničích s membránou pokrytou grafenem, supertenkým materiálem podobným grafitu, který patří k nejpevnějším materiálům na světě. Každá kapsle má tři mikrofony pro účinné potlačení okolního hluku a zachycení hlasu. Pohodlný tvar padne každému uchu, kde se bezpečně usadí díky firemní tříbodové konstrukci targus lock. Sluchátka jsou plně kompatibilní s aplikacemi Amazon Alexa, Apple Siri a Google Assistant, jejich předností je neobvykle rychlé párování se zdrojem. Po 15minutovém nabíjení můžete poslouchat celou hodinu, nejmodernejší verze Bluetooth se postará o poslech ve vysokém rozlišení.

EISA PŘENOSNÁ REPROSOUSTAVA S NEJLEPŠÍM POMĚREM VÝKON/CENA 2023–2024

Pure Woodland


Woodland vám zajistí pohodný 14hodinový poslech hudby a rádia, kamkoli se hnete, a to i v dešti díky indexu ochrany IP67. Díky šesti předvolbám se kdykoli vrátíte ke svým oblíbeným DAB+ nebo FM radiostanicím, poslech čistý, výrazný, ideální pro hudební nebo sportovní přenosy. Bluetooth 5.1 vám zprostředkuje jakoukoli stramovací službu nebo podcast. Odolná konstrukce snese nejednu ránu i pád. Elegantně navržené a cenově výhodné rádio Pure zaujme z každého úhlu pohledu.

EXPERTNÍ SKUPINA MOBILNÍ ELEKTRONIKA A FOTO

EISA MULTIMEDIÁLNÍ SMARTPHONE 2023–2024

Sony Xperia 1 V


Fotoaparát toho mobilu, jenž představuje pátou generaci firemních vlajkových lodí, skutečně vyniká nade vše. Snímač je vyhlášený Exmor T for mobile, jenž odděluje vrstvu tranzistorů a fotodiod. 1,7násobné zvětšení snímače přináší dramatické snížení šumu a širší dynamický rozsah, což povyšuje především noční záběry na zcela odlišnou úroveň. Hlavní 24mm fotoaparát má rozlišení 48 Mpx, doplňuje jej ultraširoká kamera se 16mm objektivem a optický zoom objektiv s působivým rozsahem 85–125 mm. Rozlišení HDR OLED obrazovky s poměrem zobrazení 21:9 je 4K provoz jistý výkonný 5000 mAh akumulátor, a to vše diriguje poslední generace procesoru Napdragon.

EXPERTNÍ SKUPINA DOMÁCÍ KINO – AUDIO

EISA AV RECEIVER S NEJLEPŠÍM POMĚREM VÝKON/CENA 2023–2024

Onkyo TX-RZ50


Díky rozsáhlé výbavě, včetně plnopásmové hloubkové kalibrace Dirac Live, nabídne TX-RZ50 impozantní poměr výkon/cena. Vyniká kurážným výkonem, který vyždímá každičký detail z filmových nahrávek formátů Dolby Atmos a DTS:X. Devítikanálový zesilovač firemního systému Dynamic Audio Amplification zaručí energický výkon plný basů, 11kanálové zpracování signálu umožňuje další rozšíření sestavy. Hudební reprodukci usnadňuje dvoukanálový Bluetooth a tuner DAB+, který spojuje síly s multiroomovými aplikacemi Apple AirPlay 2, Chromecast a DTS Play-Fi. Propracovaná a spolehlivá ovládací aplikace Controller pak činí z nastavení a obsluhy pohodovou záležitost.

EISA AV RECEIVER 2023–2024

Primare SPA25


S vítaným návratem značky do arény AV přijímačů přichází Primare s neodolatelnou multikanálovou audio centrálou, která vás oslní reprodukcí filmů i muziky. Devítikanálový zesilovač energeticky úsporné třídy Hypex Class D umožňuje bi-ampingové zapojení předních kanálů, reprodukce je kombinací decentní hebké jemnosti s přechodnými basovými útoky vytvářejícími jednolitou hudební scénu. K nejjemnějšímu nastavení detailů vám pomůže software Dirac Live. K dalším unikátním přednostem SPA25 patří firemní vyhlášená streamovací hi-res platforma Prisma a vysoce kvalitní vstup USB DAC pro nejvyšší nároky dvoukanálových hifistů. Elegantní design doplňuje prémiová mechanická konstrukce, proto receiver vypadá stejně dobře, jako hraje.

EISA PRÉMIOVÝ AV ZESILOVAČ 2023–2024

Denon AVC-A1H


Nejmodernější návrh AV zesilovačů zahrnuje 15.4kanálové řešení s 15kanálovým zesilovačem, proto je A1H určený pro ty nejrozsáhlejší instalace domácího kina vůbec. Pozornost se v tomto křižníku třídy A1 věnovala každému detailu, od robustního 11,5kilogramového transformátoru typu EI, přes externí napájení DAC stupně až po 32bitový procesor DSP. Ladit zvuk lze s pomocí kalibrace Audyssey MultEQ XT i Dirac Live, výsledkem pak je referenční zvuková úroveň reprodukce filmů i hudby. Dech se vám zatají nad filigránskými detaily, rozlišením a čistotou zvuku, které nemají v kategorii multikanálových integrovaných zesilovačů konkurenci.

EISA SOUNDBAR S NEJLEPŠÍM POMĚREM VÝKON/CENA 2023–2024

JBL Bar 300


Bar 300 je okamžitě připravený poskytnout vašemu plochému televizoru zvukovou vzpruhu, hraje výrazně nad svou příznivou cenou, a to z překvapivě kompaktního těla, které usnadňuje jeho umístění v poslechové místnosti. Obsahuje šest reproduktorů zásobovaných výkonnými zesilovači, technologie MultiBeam a dekódování Dolby Atmos vytváří dovedně vyrovnaný zvuk v celém pásmu s pozoruhodně rozmístěnými efekty. JBL vylepšilo svůj ovladač a představilo novou řídicí aplikaci pro snadné nastavení ekvalizéru, spuštění automatické kalibrace a streamování hudby. Tento soundbar vstupuje na tvrdě konkurenční trh s jednoznačnou proklamací o svém vrcholné pozici.

EISA SOUNDBAR 2023–2024

Loewe klang bar3 mr


Tento soundbar se zaměřuje na všechny, kdo žádají přesvědčivý televizní zvuk bez jakýchkoli komplikací. Podporuje Dolby Atmos v 3.1kanálové konfiguraci. Překvapí vás hutná reprodukce plná detailů a také ohromí hudební výkon se dvěma 10cm basovými měniči instalovanými na vrchním panelu, které pro svůj mocný přednes nevyžadují externí subwoofer. A pokud si jej přesto přejete, připojíte jej bezdrátově a umístíte neviditelně kdekoli v místnosti, kde zvýrazní efekt prostorového zvuku. Loewe nabídne platformu DTS Play-Fi s pestrou paletou streamovacích možností a obstará multiroomovou instalaci, protože má výstupy až pro pět kanálů, které nakrmí připojené aktivní reprosoustavy.

EISA PRÉMIOVÝ SOUNDBAR 2023–2024

Bang & Olufsen Beosound Theatre


Se svými dvanácti reproduktory, včetně koaxiálního centrálního a dvojice 165mm basových měničů, vás Beosound Theatre obklopí prostornou reprodukcí s přesně definovanými detaily a mocnými basy z jediného úžasného kabinetu s nádherným designem. Filmový doprovod je dramatický až úchvatný, přičemž hudba, stereofonní nebo přemixovaná do zvukového pole Dolby Atmos, těží z výhod pozoruhodného přednesu středního pásma. Bohatá konektivita zahrnuje čtyři HDMI rozhraní a kabelový i bezdrátový systém PowerLink pro doplnění sestavy dalšími reprosoustavami B&O. Ovládání celého systému je snadné a spolehlivé díky firemní aplikaci, která vám také otevře dveře pro streamování hudebních služeb. Vzhled soundbaru si můžete vybrat z mnoha variant, šířku jeho základny si pak přizpůsobíte podle úhlopříčky svého televizoru. Máme tu světového favorita ve svém oboru.

EISA SOUNDBAR SYSTEM 2023–2024

Yamaha True X series


Sestava True X překvapí svou pozoruhodnou přizpůsobivostí a variabilitou. Vybírat můžete ze soundbaru SR-X40A, subwooferu SW-X100A a efektových reprosoustav WS-X1A – všechny lze propojit bezdrátově a poskytují autentický a hodnověrný prostorový 3D audio zážitek. Ať si za zdroj zábavy zvolíte filmy v Dolby Atmos, hry nebo stereofonní hudbu, reprodukce vás vždy okouzlí a upoutá svou vysokou energií, detailností a precizním rozmístěním v prostoru. Látkový potah ozvučnic je příjemný na omak, systém řídíte prostřednictvím dálkového ovladače, aplikace neho svým hlasem přes vestavěný mikrofon s Alexou. Další fintou je možnost využít obě zadní efektové soustavy samostatně jako zcela přenosné a voděodolné bluetoothové repsosystémy.

EISA VÝKONOVÝ ZESILOVAČ PRO DOMÁCÍ KINO 2023–2024

Musical Fidelity M6x 250.7


Představujeme vám dokonalého partnera pro vaše hladové reprosoustavy v sestavě domácího kina. M6x 250.7 přichází s dynamickou prezentací naplněnou basy a pocitem neúnavné energie zesilovačů s výkonem 7× 150 W. Uvnitř celokovového šasi s frézovaným hliníkovým předním panelem najdete dvojici firemních toroidních transformátorů Super Silent krmících sedm nezávislých zesilovacích modulů, každý s vlastním chlazením. Biampingové připojení může vést přes symetrické i nesymetrické přípojky. Musical Fidelity vyrobil těžkotonážní zesilovač s překrásně průzračným zvukem, opravdový multikanálový zázrak.

EISA SUBWOOFER PRO DOMÁCÍ KINO 2023–2024

Perlisten D212s


D212s má hrůzu nahánějící parametry. Dva zakázkově vyráběné basové reproduktory v push-pull zapojení mají průměr 30 cm a pohání je zesilovač s výkonem 2,4 kW, který slibuje dosáhnout hloubek pod 20 Hz. Do vaší aparatury domácího kina se sebevědomě hlásí úzkostlivě pečlivě konstruovaný subwoofer nabízející rychlé dynamické akustické hlubiny, které si na jeho výstupu detailně regulujete progresivním DSP procesorem, parametrickým ekvalizérem i firemní aplikací. Hlubokotónové efekty předvádí D212s s notnou agresí, přičemž atmosférické basové detaily slyšíme s impozantní delikátností a smyslem pro detail.


EXPERTNÍ SKUPINA FOTO

EISA FOTOAPARÁT ROKU 2023–2024
Nikon Z 8

EISA VYSPĚLÝ FULL-FRAME FOTOAPARÁT 2023–2024
Sony Alpha A7R V

EISA FULL-FRAME FOTOAPARÁT 2023–2024
Canon EOS R6 Mark II

EISA VLOGOVACÍ FOTOAPARÁT 2023–2024
Sony ZV-E1

EISA APS-C FOTOAPARÁT 2023–2024
Fujifilm X-H2

EISA FOTOAPARÁT S NEJLEPŠÍM POMĚREM VÝKON/CENA 2023–2024
Canon EOS R8

EISA FOTO/VIDEO FOTOAPARÁT 2023–2024
Panasonic Lumix S5IIX

EISA OBJEKTIV ROKU 2023–2024
Sony FE 20–70 mm F4 G

EISA ŠIROKOÚHLÝ ZOOMOVÝ OBJEKTIV 2023–2024
TAMRON 20–40 mm F/2.8 Di III VXD

EISA STANDARDNÍ OBJEKTIV 2023–2024
Sony FE 50 mm F1.4 GM

EISA PORTRÉTNÍ OBJEKTIV 2023–2024
Nikon NIKKOR Z 85 mm f/1.2 S

EISA TELEOBJEKTIV 2023–2024
Canon RF 135 mm F1.8L IS USM

EISA SUPER TELEOBJEKTIV 2023–2024
Nikon NIKKOR Z 400mm f/4.5 VR S

EISA ZOOMOVÝ TELEOBJEKTIV 2023–2024
TAMRON 50-400 mm F/4.5-6.3 Di III VC VXD

EISA ZOOMOVÝ SUPER TELEOBJEKTIV 2023–2024
SIGMA 60–600 mm F4.5-6.3 DG DN OS | Sports

EISA MACRO OBJEKTIV 2023–2024
OM System M.Zuiko Digital ED 90mm F3.5 Macro IS Pro


EXPERTNÍ SKUPINA ELEKTRONIKA DO AUTA

EISA PŘEHRÁVACÍ JEDNOTKA DO AUTA 2023–2024
Alpine HDS-990 Status

EISA ZESILOVAČ DO AUTA 2023–2024
Ground Zero GZUA 6SQ

EISA DSP ZESILOVAČ DO AUTA 2023–2024
Mosconi Gladen One 8|10 DSP

EISA IN-CAR SOUND PROCESSOR 2023–2024
ESX QE812SP

EISA DSP SOFTWARE DO AUTA 2023–2024
Audison bit Drive

EISA REPROSYSTÉM DO AUTA 2023–2024
Ground Zero GZPC 165.3SQ-ACT

EISA SUBWOOFER DO AUTA 2023–2024
Morel Ultimo PowerSlim PS12D

EISA OEM PREMIOVÝ AUDIO SYSTÉM DO AUTA 2023–2024
Maserati GranTurismo se Sonus faber High Premium Audio System

EISA INTEGRACE DO AUTA 2023–2024
Helix Compose Platform


EISA KOMPONENTY PRO MOTOCYKLY 2023–2024
Rockford Fosgate HD9813RG-STAGE3


O autoroviNapsat komentář

Zpět nahoru ↑