Předplatné časopisu Stereo & Video s bezdrátovou reprosoustavou Niceboy Raze 3 Guru

Kvalitní hlasitá reprodukce zvuku z chytrého telefonu, tabletu, kapesního přehrávače, ale třeba i notebooku, gramofonu, audiosystému či televizoru? To není pro malý, kompaktní a přitom velice výkonný 24W přenosný bezdrátový reprosystém Niceboy Raze 3 Guru žádný problém. Přehraje jej prakticky kdekoli. Tedy nejen doma či na terase, ale také v autě nebo venku. A protože mu nevadí prach, déšť a dokonce ani ponoření do vody, lze jej klidně provozovat třeba i ve sprše, vaně či bazénu. Skutečnost, že snese bez sebemenší újmy i půlhodinový pobyt v hloubce jednoho metru pod vodní hladinou, ovšem ocení asi jen vodníci…

Ke zdroji zvuku se může připojit jak bezdrátově prostřednictvím Bluetooth, přičemž jejich vzájemné spárování bývá dílem okamžiku, tak klasicky kabelem přes vstup jack 3,5 mm. Kromě těchto dvou obvyklých signálových cest však nabízí ještě třetí, v této kategorii dosud jen zřídka vídanou. Má totiž i konektor USB pro připojení flashových pamětí, z nichž umí přímo přehrávat audiosoubory MP3, WMA , WAV i FLAC. V kombinací  s externí pamětí tak vytvoří kompletní audiosystém, který dokáže obstarat i mnohahodinovou hudební či jinou zvukovou produkci. V nouzi pak poslouží i jako powerbanka, jež přes tuto přípojku operativně dobije mobil či tablet. Při plném nabití a nastavení hlasitosti zhruba do poloviny rozsahu vydrží hrát souvisle až deset hodin. Opětné dobití jeho LiIon akumulátoru na plnou kapacitu přes další konektor USB-C trvá zhruba tři hodiny.

Všechny základní funkce přístroje se ovládají čtveřicí velkých, výrazně tvarovaných plastových ovladačů na jeho boku, jimiž se zapíná a páruje, aktivuje reprodukce a pauza, přechází na sousední skladby a upravuje hlasitost, ale také přijímají/odmítají a ukončují telefonní hovory a startuje vytočení posledního volaného čísla. Samozřejmou součástí jeho výbavy je totiž i integrovaný mikrofon pro pohodlnou handsfree telefonní komunikaci. Zmíněnou čtveřici ovladačů doplňuje na jeho vrchní straně ještě velké prosvětlené tlačítko, jímž se aktivuje firemní chlouba – zvukový režim MaxxBass. Tento režim, určený především pro poslech hudby, částečným zvýrazněním hloubek a vyrovnáním středních kmitočtů umocňuje celkový vjem a posiluje čistotu vokálů. Reprosystém, jehož do protilehlých stran vyústěný aktivní a pasivní měnič skvěle pokrývají široký prostor kolem něj, ovšem podává stejně kvalitně jako hudbu i mluvené slovo. Je proto velmi vhodný rovněž pro poslech běžných i internetových rádií a podcastů. Nestane se tedy i vašim univerzálním průvodcem, jenž vám dokáže zprostředkovat hlasitou reprodukci kdykoli a kdekoli?

Technické parametry: výstupní výkon 24 W, frekvenční rozsah 65 – 20 000 Hz, impedance 8 Ώ, citlivost ≥83 dB, bezdrátové připojení Bluetooth verze 5.0,  podporované profily A2DP, AVRCP, HFP, vzdálenost přenosu až 10 m, přípojky: USB pro flashové paměti až 32 GB, USB-C pro napájení (kabel je přibalen), jack 3,5 mm pro audiosignál, akumulátor LiIon 2,5 Ah, doba provozu na plné nabití při 50% hlasitosti 10 hod., doba  opětného dobití na plnou kapacitu cca  3 hod., vodotěsnost IP67, rozměry 9 x 11 cm, hmotnost 540 g.

 

A cena? V kombinaci s ročním předplatným časopisu Stereo & Video přijde bezdrátová reprosoustava Niceboy Raze 3 Guru pouze na 1690 Kč!

Objednávka ročního předplatného časopisu Stereo & Video s bezdrátovou reprosoustavou Niceboy Raze 3 Guru

Upozornění: Toto předplatné lze objednat pouze v rámci České republiky, na Slovensku je dostupné jen standardní předplatné za 43,80 Eur.

  Způsob platby


  Požaduji daňový doklad

  Údaje o plátci  Předplatné časopisu Stereo & Video s bezdrátovou reprosoustavou Niceboy Raze 3 Guru si můžete objednat také:

  • telefonicky na číslech 225 985 225 a 777 333 370 (v pracovní dny od 8 do 18 hod.)
  • e-mailem na adrese send@send.cz
  • odesláním písemné objednávky poštou na adresu Send, Ve Žlíbku 77/1800, 193 00 Praha 9 – Horní Počernice
  • zasláním písemné objednávky faxem na číslo 225 341 425

  Není možné vkládat příspěvky.

  Zpět nahoru ↑