Předplatné časopisu Stereo & Video s bezdrátovým reproduktorem Niceboy Raze 4 Origin

Kvalitní hlasitá reprodukce zvuku z chytrého telefonu, tabletu, kapesního přehrávače, ale třeba i notebooku, gramofonu, audiosystému či televizoru nebo z přímo přijímaného rozhlasového vysílání? Nic z toho není pro tento malý, kompaktní a přitom velice výkonný 20W přenosný bezdrátový reproduktor  žádný problém. Přehraje jej prakticky kdekoli. Tedy nejen doma či na terase, ale také v autě nebo venku. A protože mu nevadí prach, déšť a dokonce ani ponoření do vody, lze jej klidně provozovat třeba i ve sprše, vaně či bazénu. Skutečnost, že snese bez sebemenší újmy i půlhodinový pobyt v hloubce jednoho metru pod vodní hladinou, ovšem ocení asi jen vodníci…

Ke zdroji zvuku se může připojit jak bezdrátově prostřednictvím Bluetooth, přičemž jejich vzájemné spárování bývá dílem okamžiku, tak klasicky kabelem přes vstup jack 3,5 mm. Kromě těchto dvou obvyklých signálových cest však nabízí ještě třetí, v této kategorii jen zřídka vídanou. Má totiž i zdířku pro paměťové karty micro SD (s maximální kapacitou 32 GB),, z nichž přehrává soubory MP3 a WAV. Ale tím jeho možnosti ještě nekončí. Díky integrovanému tuneru a anténě dokáže také přímo přijímat rozhlasové vysílání z pásma VKV (FM), aniž by k tomu potřeboval vnější anténu.  Při plném nabití a nastavení hlasitosti zhruba do poloviny rozsahu vydrží hrát souvisle až dvacet hodin. Opětné dobití jeho LiIon akumulátoru na plnou kapacitu přes konektor USB-C pak trvá zhruba tři hodiny.

Všechny jeho základní funkce se ovládají trojicí velkých, dobře dosažitelných ovladačů na jeho boku, jimiž se zapíná a páruje, aktivuje reprodukce a pauza, přechází na sousední skladby, automaticky ladí rozhlasové stanice a upravuje hlasitost, ale také přijímají/odmítají a ukončují telefonní hovory. Samozřejmou součástí jeho výbavy je totiž i integrovaný mikrofon pro pohodlnou handsfree telefonní komunikaci. . Reproduktor jenž podává stejně kvalitně hudbu i mluvené slovo, podporuje i funkci True Wireless, které ho umožňuje propojit s druhým reproduktorem a tak vytvořit prostorový zvuk. Nestane se tedy i vašim univerzálním průvodcem, jenž vám dokáže zprostředkovat kvalitní hlasitou reprodukci kdykoli a kdekoli?

Technické parametry: výstupní výkon 20 W, frekvenční rozsah 75 – 18 000 Hz, impedance 6 Ώ, citlivost ≥75 dB, frekvenční rozsah FM rádia 87,5-108 MHz, bezdrátové připojení Bluetooth verze 5.0,  podporované profily A2DP, AVRCP, HFP, vzdálenost přenosu až 10 m, přípojky:  USB-C pro napájení (kabel je přibalen), jack 3,5 mm pro audiosignál, akumulátor LiIon 2,0 Ah, doba provozu na plné nabití při 50% hlasitosti 20 hod., doba  opětného dobití na plnou kapacitu cca  3 hod., vodotěsnost IP67.

A cena? V kombinaci s ročním předplatným časopisu Stereo & Video přijde bezdrátová reprosoustava Niceboy Raze 34 Origin pouze na 1690 Kč!

Objednávka ročního předplatného časopisu Stereo & Video s bezdrátovou reprosoustavou Niceboy Raze 4 Origin

Upozornění: Toto předplatné lze objednat pouze v rámci České republiky, na Slovensku je dostupné jen standardní předplatné za 43,80 Eur.

  Způsob platby


  Požaduji daňový doklad

  Údaje o plátci  Předplatné časopisu Stereo & Video s bezdrátovou reprosoustavou Niceboy Raze 4 Origin si můžete objednat také:

  • telefonicky na číslech 225 985 225 a 777 333 370 (v pracovní dny od 8 do 18 hod.)
  • e-mailem na adrese send@send.cz
  • odesláním písemné objednávky poštou na adresu Send, Ve Žlíbku 77/1800, 193 00 Praha 9 – Horní Počernice
  • zasláním písemné objednávky faxem na číslo 225 341 425

  Není možné vkládat příspěvky.

  Zpět nahoru ↑