Předplatné časopisu Stereo & Video s bezdrátovými sluchátky GoGEN TWS Buddy

Nerušený kvalitní poslech hudby z mobilního telefonu či MP3 přehrávače bez překážejících, neustále se zamotávajících a svazujících kabelů? Žádný problém! Stačí si jen pořídit stylová „špuntová“ bezdrátová sluchátka do uší Gogen TWS Buddy, dodávána spolu s malým elegantním úložným a nabíjecím pouzdrem. Toto pouzdro, které se pohodlně vejde do každé kapsy, má pro ně v zásobě energii až na 25 hodin provozu. Samotná sluchátka pak vydrží hrát na jedno nabití nepřetržitě téměř osm (!) hodin a po vložení do pouzdra se dobijí na plnou kapacitu zhruba za dvě hodiny. O stavu jejich akumulátorů přitom informují světelné diody jak na sluchátkách, tak v pouzdře. A připojení sluchátek k telefonu? Nemůže být už snazší. Po vyjmutí z pouzdra se sluchátka nejprve automaticky vzájemně spárují, přičemž pravé je nadřazené levému, a po kliknutí na příslušnou aplikaci v telefonu se během několika sekund spojí samočinně i s ním. Po vrácení do pouzdra se pak od něj zase stejně samočinně odpojí. Za provozu, kdy zajišťují stabilní spojení až do vzdálenosti deseti metrů od zdroje zvuku, lze pak dotykovými tlačítky na jejich těle spouštět a zastavovat reprodukci, přepínat skladby a díky vestavěnému mikrofonu i přijímat a vést telefonní hovory, případně hovor podržet či zamítnout, takže poslouží rovněž jako handsfree. A to vše bez nutnosti vyjímat telefon z kapsy či brašny. Tak co, nezkusíte to i vy bez drátů? Zvlášť, když se tato sluchátka díky zvýšené odolnosti IPX5 nezaleknou ani deště či potu, takže se hodí i pro náročnější sportovní aktivity.

Technické parametry: výkon 3 mW, kmitočtový rozsah 20 – 20 000 Hz, impedance 32 Ώ, citlivost 96 dB, Bluetooth verze 5.0 s profily A2DP/AVRCP/HFP/HSP, vzdálenost přenosu až 10 m, stupeň krytí IPX 5, akumulátor boxu LiPo 500  mAh, akumulátor sluchátek  2x 75 mAh, doba přehrávání 8 hod., záložní kapacita v boxu na 25 hod. provozu, rozměry boxu 65 x 40 x 31 mm, rozměry sluchátek 23 x 19 x 13 mm, hmotnost sluchátek 5,8 g, celková hmotnost s boxem 70 g.

Standardní příslušenství: nabíjecí a úložný box, kabel microUSB, výměnné náušníky různé velikosti

Okovů drátového spojení s vaším mobilním telefonem, tabletem či MP3 přehrávačem vás zbaví celoroční předplatné časopisu se sluchátky Gogen TW Buddy, které pořídíte za pouhých 1790 Kč. Tak lákavou nabídku by bylo škoda nevyužít, nemyslíte?

Objednávka ročního předplatného časopisu Stereo & Video s bezdrátovými sluchátky Gogen TWS Buddy

Upozornění: Toto předplatné lze objednat pouze v rámci České republiky, na Slovensku je dostupné jen standardní předplatné za 43,80 Eur.

  Způsob platby


  Požaduji daňový doklad

  Údaje o plátci  Předplatné časopisu Stereo & Video si však můžete objednat také:

  • telefonicky na číslech 225 985 225 a 777 333 370 (v pracovní dny od 8 do 18 hod.)
  • e-mailem na adrese send@send.cz
  • odesláním písemné objednávky poštou na adresu Send, Ve Žlíbku 77/1800, 193 00 Praha 9 – Horní Počernice
  • zasláním písemné objednávky faxem na číslo 225 341 425

  Není možné vkládat příspěvky.

  Zpět nahoru ↑