Předplatné časopisu Stereo & Video s bezdrátovými sluchátky JBL Live Pro+ TWS

OMLOUVÁME SE, STRÁNKA SE PŘIPRAVUJE

Zatím najdete podrobný popis výrobku zde

Bezdrátová voděodolná sluchátka do uší JBL Reflect Flow ocenila renomovaná mezinárodní novinářská asociace EISA, sdružující přední odborné časopisy zaměřené na spotřební elektroniku, jako nejlepší ve své kategorii. Tomu odpovídá jejich provedení, výbava i zvuk, který poskytují. Dopřejte tedy tento komfort nyní i Vašim uším! A to nejen při pohodovém poslechu doma či na cestách, ale třeba i při těch nejnáročnějších fyzických aktivitách. Sluchátka totiž díky vysokému stupni krytí nezaskočí nejen pot či déšť, ale ani stříkající voda, takže si je lze vzít bez obav třeba i do sprchy, vany či bazénu. Speciální konstrukce přitom garantuje jejich fixní ukotvení v uších i při velmi dynamických pohybech. Kromě obvyklé trojice rozměrově odstupňovaných silikonových náušníků, určených pro různé velikosti zvukovodu, je k nim totiž přibalena ještě trojice patentovaných ergonomických nástavců Freebit, které stabilizují jejich polohu v boltcích, takže nehrozí jejich nechtěné vypadnutí, a nádavkem navíc částečně pasivně potlačují okolní zvuk. Zvolí-li posluchač správnou velikost náušníků a nástavců, pak sluchátka nejen perfektně drží, ale jsou také velmi pohodlná a to i při dlouhodobém nošení. A pohodlně se také ovládají přes pogumované centrální ovladače na jejich vrchní straně. Ty slouží primárně ke spuštění a přerušení reprodukce, přeskoku skladeb směrem vpřed a příjmu či odmítnutí příchozího hovoru, ale lze jimi také aktivovat speciální režimy Ambient Aware a TalkThru, z nichž prvý zesílí „příposlech“ okolních zvuků a druhý sníží úroveň reprodukce. Díky nim lze zůstat v plném kontaktu i komunikaci s okolím, aniž by bylo třeba poslech přerušit či dokonce sluchátka sejmout. Neméně zajímavá je také možnost přivolat pouhým klepnutím na jejich povrch hlasové asistenty Bixby, Google či Siri. Pak lze bez jediného zavadění okem (natož pak prstem) o mobilní telefon třeba přímo přehrát konkrétní seznam skladeb, zjistit předpověď počasí či jiné informace. A nechybí samozřejmě ani integrovaný mikrofon, který je umožní využívat také jako praktické handsfree.

Sluchátka, která zajišťují velmi  kvalitní reprodukci s výraznými basy i výškami, vydrží hrát na jedno nabití až deset hodin. Úložný box z mechanicky velmi odolného pogumovaného plastu, do něhož se mohou vkládat včetně upevněných nástaveb, pak má pro ně zásobu energie na dalších dvacet hodin. Plnou kapacitu jim vrátí zhruba za dvě hodiny, ale už po pouhých deseti minutách dobíjení zvládnou téměř hodinu plného provozu.

Technické parametry: dynamické měniče 11 mm, kmitočtový rozsah 20 – 20 000 Hz, impedance 16 Ώ, citlivost 102 dB, Bluetooth verze 5.0 s profily A2DP V1.3/AVRCP 1.6/HFP V1.7, vzdálenost přenosu až 10 m, stupeň krytí IPX 4, akumulátor boxu LiIon 500  mAh, akumulátor sluchátek  LiPo 2x 55 mAh, doba přehrávání až  7 hod., záložní kapacita v boxu na dalších 21 hod. provozu, hmotnost sluchátek 5 g, celková hmotnost s boxem 49,5 g.

Standardní příslušenství: nabíjecí a úložný box, napájecí kabel USB-C, pět výměnné silikonové náušníky různých velikostí.

Poohlížíte-li se po kvalitních bezdrátových sluchátkách, pak si tuto příležitost určitě nenechte ujít. Spolu s ročním předplatným je získáte za pouhých 4790 Kč!

Objednávka ročního předplatného časopisu Stereo & Video se sluchátky JBL Live Pro+ TWS

Upozornění: Toto předplatné lze objednat pouze v rámci České republiky, na Slovensku je dostupné jen standardní předplatné za 43,80 Eur.

  Způsob platby


  Požaduji daňový doklad

  Údaje o plátci  Předplatné časopisu Stereo & Video se sluchátky JBL Live Pro+ TWS si můžete objednat také:

  • telefonicky na číslech 225 985 225 nebo 777 333 370 (v pracovní dny od 8 do 18 hod.)
  • e-mailem na adrese send@send.cz
  • odesláním písemné objednávky poštou na adresu Send, Ve Žlíbku 77/1800, 193 00 Praha 9 – Horní Počernice
  • zasláním písemné objednávky faxem na číslo 235 341 425

  Není možné vkládat příspěvky.

  Zpět nahoru ↑