Předplatné časopisu Stereo & Video s bezdrátovými sluchátky JBL Reflect Aero TWS

Chcete dopřát svým uším maximální komfort a naprosto dokonalý plný zvuk, který nebude díky vyspělému integrovanému systému pro adaptivní eliminaci vnějších vlivů rušen okolními zvuky, ale zároveň je umožní v případě potřeby kdykoli slyšet? Pak jste na správné adrese. To vše totiž dokážou zajistit bezdrátová „špuntová“ sluchátka JBL Reflect Aero TWS black osazená kromě výkonných 6,8mm dynamických měničů, zaručujících špičkové podání zvuku s dostatkem basů, také šesticí mikrofonů. Z nich se čtyři starají spolu s režimem Smart Ambient jak o aktivní potlačení rušivých okolních zvuků, a tedy i o ničím nerušený poslech, tak o potřebný plný sluchový kontakt s okolím. Kompletní šestice mikrofonů pak zajišťuje za přispění technologie beamforming krystalicky čistý přenos řeči při hovorech, přičemž funkce Voice Aware umožňuje i předvolit kolik vlastního hlasu při nich posluchač slyší.

S plně nabitými akumulátory vystačí sluchátka v závislosti na zvolených funkcích na tři a půl až osm hodin nepřetržitého provozu. Jejich malé kompaktní úložné a transportní dobíjecí pouzdro pak poskytuje zálohu na dalších šestnáct hodin. Pokud se jeho kapacita vyčerpá, lze ji obnovit na plnou hodnotu za dvě hodiny. Avšak už jeho pouhé čtvrthodinové dobíjení spolehlivě pokryje další až čtyřhodinový provoz.

Neméně komfortní jsou rovněž ostatní funkce sluchátek, které lze stejně jako jejich zvuk individuálně nakonfigurovat z mobilního telefonu či tabletu přes volně stažitelnou aplikaci JBL Headphones App. Tato aplikace poskytuje mj. velmi účinný ekvalizér či volbu hlasových asistentů. Samozřejmostí je také jejich prachu a vodě odolné provedení, odpovídající třídě IP 68, které garantuje jejich bezpečný provoz i pod vodou, a to až do hloubky jeden a půl metru, stejně jako jejich rychlé automatické spárování s příspěvkovými zařízeními, A nechybí ani výběr ze tří velikostí silikonových nástavců pro dokonalé přizpůsobení sluchátek ergonomii konkrétního ucha a ze tří nástavců Powerfins, zajišťujících jejich patřičně pevné a pohodlné usazení.

Nezasloužily by si takový komfort i vaše uši? Ale nejen ony. Sluchátka JBL Reflect Aero TWS mohou být totiž také vděčným dárkem, který potěší každého milovníka kvalitního poslechu.

Technické parametry: dynamické měniče 6,8 mm, kmitočtový rozsah 20 – 20 000 Hz, impedance 16 Ohm,citlivost 99 dB, stupeň krytí IP 68, Bluetooth verze 5.2 s profily A2DP V1.3/AVRCP 1.6/HFP V1.8, akumulátor boxu Lipol 3,8 V/400  mAh, akumulátor sluchátek  LiPol 2x 3,8 V/65 mAh, doba přehrávání až  8 hod., záložní kapacita v boxu na dalších 16 hod. provozu, hmotnost: sluchátka 2x 6,65 g, box 45 g.

Standardní příslušenství: nabíjecí a úložný box, napájecí kabel USB-C, tři výměnné silikonové náušníky různých velikostí, tři různě velké nástavce Powerfins.

Poohlížíte-li se po kvalitních bezdrátových sluchátkách, pak si tuto příležitost určitě nenechte ujít. Spolu s ročním předplatným je totiž pořídíte za pouhých 3790 Kč, přičemž  samostatná sluchátka JBL Reflect Aero TWS black se momentálně prodávají v obchodech za 3899 Kč! Ušetříte tak nejen při jejich nákupu, ale zároveň vlastně získáte i celoroční předplatné Sterea & Videa úplně zdarma!

Objednávka ročního předplatného časopisu Stereo & Video se sluchátky JBL Reflect Aero TWS black

Upozornění: Toto předplatné lze objednat pouze v rámci České republiky, na Slovensku je dostupné jen standardní předplatné za 43,80 Eur.

  Způsob platby


  Požaduji daňový doklad

  Údaje o plátci  Předplatné časopisu Stereo & Video se sluchátky JBL Reflect Aero TWS black si můžete objednat také:

  • telefonicky na číslech 225 985 225 nebo 777 333 370 (v pracovní dny od 8 do 18 hod.)
  • e-mailem na adrese send@send.cz
  • odesláním písemné objednávky poštou na adresu Send, Ve Žlíbku 77/1800, 193 00 Praha 9 – Horní Počernice
  • zasláním písemné objednávky faxem na číslo 235 341 425

  Není možné vkládat příspěvky.

  Zpět nahoru ↑