Předplatné časopisu Stereo & Video s bezdrátovými sluchátky Niceboy HIVE pods 2

Nerušený kvalitní poslech hudby z mobilního telefonu bez překážejících, neustále se zamotávajících kabelů?  Žádný problém! Stačí si jen pořídit  stylová vodotěsná „špuntová“ bezdrátová sluchátka do uší Niceboy HIVE pods 2, dodávána spolu s malým elegantním nabíjecím pouzdrem. Toto pouzdro, které se pohodlně vejde do každé kapsy, pro ně má v zásobě energii na 35 hodin provozu Samotná sluchátka vydrží hrát na jedno nabití nepřetržitě téměř sedm (!) hodin a po vložení do pouzdra se dobijí na plnou kapacitu zhruba za dvě hodiny. O stavu jejich akumulátorů přitom informují světelné diody jak na sluchátkách, tak v pouzdře. A připojení sluchátek k telefonu? Nemůže být už snazší. Po vyjmutí z pouzdra se s ním totiž během několika sekund sama spárují a po vrácení do pouzdra od něj zase samočinně odpojí. Za provozu, kdy zajišťují stabilní spojení až do vzdálenosti deseti metrů od zdroje zvuku, lze pak multifunkčními dotykovými tlačítky na jejich těle spouštět a zastavovat reprodukci, přepínat skladby, regulovat hlasitost i přijímat a vést telefonní hovory, takže poslouží rovněž jako handsfree. Tak co, nezkusíte to i vy bez drátů?

Technické parametry: měniče 6 mm, kmitočtový rozsah 20 – 15 000 Hz, citlivost 94 dB±3 dB, Bluetooth 5.0 s profily A2DP/AVRCP/HFP/HSP, vzdálenost přenosu až 10 m, vodotěsnost IPX 5, akumulátor boxu 500  mAh, akumulátor sluchátek  70 mAh, doba přehrávání 6,5 hod., doba dobíjení 2 hod., rozměry boxu 65 x 31 x 40 mm, celková hmotnost cca 80 g

Standardní příslušenství: nabíjecí box, kabel microUSB, náhradní ušní špunty

 

Okovů drátového spojení s vaším mobilním telefonem či tabletem vás zbaví celoroční předplatné časopisu se sluchátky Niceboy HIVE pods 2, které pořídíte za pouhých 2090 Kč. Tak lákavou nabídku by bylo škoda nevyužít, nemyslíte?

Objednávka ročního předplatného časopisu Stereo & Video s bezdrátovými sluchátky Niceboy HIVE pods 2

Upozornění: Toto předplatné lze objednat pouze v rámci České republiky, na Slovensku je dostupné jen standardní předplatné za 43,80 Eur.

Způsob platby


Požaduji daňový doklad

Údaje o plátciPředplatné časopisu Stereo & Video si však můžete objednat také:

  • telefonicky na číslech 225 985 225 a 777 333 370 (v pracovní dny od 8 do 18 hod.)
  • e-mailem na adrese send@send.cz
  • odesláním písemné objednávky poštou na adresu Send, Ve Žlíbku 77/1800, 193 00 Praha 9 – Horní Počernice
  • zasláním písemné objednávky faxem na číslo 225 341 425

Není možné vkládat příspěvky.

Zpět nahoru ↑