Předplatné časopisu Stereo & Video s bezdrátovými sluchátky Optoma Sport 3

Bezdrátová sluchátka Optoma NuForce BE Sport 3 ocení především sportovci a další aktivní uživatelé, kteří požadují lehká, nepřekážející a bez ohledu na druh pohybu vždy perfektně sedící a držící sluchátka, jež se nezaleknou ani vlhkosti a potu, ani prachu a nečistot. Sluchátka s hliníkovým tělem a širokopásmovými dynamickými měniči o průměru šest milimetrů jsou osazena pryžovými průchodkami s výměnnými silikonovými ušními nástavci. V základním příslušenství mají šest párů různě velkých nástavců a jeden patentovaný univerzální pár SpinFit Twin Blade, takže si každý může najít ten, který jeho uším padne nejlépe. Sluchátka propojuje 56 cm dlouhý plochý kabel bez sklonu k zamotávání doplněný malým třítlačítkovým ovladačem s integrovaným mikrofonem. Sluchátka tak obstojí i jako plnohodnotná součást handsfree sady. S mobilním telefonem či jinými zdroji signálu komunikují po rádiových vlnách (Bluetooth 4.1), přičemž na jedno nabití akumulátorů vystačí až na deset hodin souvislého provozu. Kromě zmíněných výměnných náušníků mají ve standardní výbavě i kabel USB pro dobíjení a polstrované textilní pouzdro uzavíratelné zipem se zavěšovací karabinkou. A jak hrají? Citujeme z jejich recenze ve Stereu & Videu 3/2017:“ Zvuk je kmitočtově vyvážený a čistý, s vynikající dynamikou, detailním prokreslením i přesnou lokalizací“.

Technické parametry: impedance 16 Ω, kmitočtový rozsah 20 – 20 000 Hz, citlivost 94 dB (±3 dB na 1 kHz), citlivost mikrofonu -42 dB (±3 dB), připojení Bluetooth 2, 4 GHz verze 4.1, kodeky AAC, aptX, SBC, napájení dva akumulátory LiIon 3,7 V/0,75 Ah, doba opětného dobití cca 2,5 hodiny, hmotnost 15 g.

A cena? V kombinaci s ročním předplatným časopisu Stereo & Video přijdou bezdrátová sluchátka Optoma NuForce Be Sport 3 pouze na 1990 Kč!

Objednávka ročního předplatného časopisu Stereo & Video se sluchátky Optoma NuForce BE Sport 3

Způsob platby


Požaduji daňový doklad

Údaje o plátciPředplatné časopisu Stereo & Video se sluchátky Optoma NuForce BE Sport 3 si můžete objednat také:

 • telefonicky na číslech 225 985 225 a 777 333 370 (v pracovní dny od 8 do 18 hod.)
 • e-mailem na adrese send@send.cz
 • odesláním písemné objednávky poštou na adresu Send, Ve Žlíbku 77/1800, 193 00 Praha 9 – Horní Počernice
 • zasláním písemné objednávky faxem na číslo 225 341 425

Není možné vkládat příspěvky.

Zpět nahoru ↑
 • Aktuální číslo

  Aktuální číslo

  • Test: Přehrávače 4K Ultra HD Blu-ray
  • Test: Dvou(apůl)pásmové podlahové reprosoustavy do 35 000 Kč
  • HIGH FIDELITY
  • Profily


  UPOZORNĚNÍ PRO PŘEDPLATITELE STEREA & VIDEA:

  Od čísla 8/2018 převzala distribuci našeho časopisu pro předplatitele v České republice společnost Send předplatné, Ve Žlíbku 77/1800, 193 00 Praha 9 – Horní Počernice, web  www.send.cz. Pro vás, předplatitele,  se tím kromě změny kontaktního místa nic jiného nemění. Časopis budete nadále dostávat poštou jako dosud.

  Logo a název STEREO & VIDEO jsou chráněny ochrannou známkou zapsanou Úřadem průmyslového vlastnictví pod ev. č. 359725.

 • Aktuální články

 • Rubriky

 • Užitečné odkazy

 • Heureka.cz

 • S&V je členem mezinárodní organizace EISA

  Co je EISA?

  The European Imaging and Sound Association, která v roce 2012 oslavila třicetileté výročí založení, je sdružení 50 šéfredaktorů specializovaných časopisů z 19 zemí Evropy. EISA každoročně volí nejlepší výrobky, EISA Awards, v oborech Video, Audio, Domácí kino, Mobilní přístroje, Foto a Elektronika do automobilu. Stereo & Video unikátně zastupuje Českou republiku v porotách prvních čtyř kategorií. Plnohodnotným členem EISA se náš časopis stal již v srpnu 1994.