Předplatné časopisu Stereo & Video s herními sluchátky Niceboy Oryx X500 Shadow

Do nezbytné výbavy každého počítačového hráče patří i kvalitní sluchátka. Ideálně taková, která jsou pohodlná i při dlouhodobém nasazení, dokonale simulují zvukový prostor a případně poskytují i nějaký ten bonus navíc, například světelný efekt. Všechny tyto požadavky dokážou splnit herní sluchátka Niceboy Oryx X500. Jejich základem je ergonomický volně nastavitelný lehký duralový hlavový most, který nese uzavřené mušle s pohodlnými polstrovanými náušníky z umělé kůže, v jejichž nitru se ukrývají velké měniče s víc než pěticentimetrovým průměrem, které dokáží zprostředkovat virtuální prostorový zvuk až 7.1. Do mušle pro levé ucho je konektorem jack připojen malý mikrofon s velmi čistým přenosem řeči, jenž lze – pokud není zapotřebí – jednoduše odejmout, aby nepřekážel. Zároveň z této mušle vychází také před dva metry dlouhý opletený propojovací kabel, zakončeným standardním konektorem USB-A , který nese jednoduchý integrovaný ovladač. Jeho prostřednictvím se může operativně upravovat hlasitost, ztlumení mikrofonu, červené kruhové podsvícení mušlí a případně i přepínat jednotlivé skladby. Tato lehká, pohodlná a výkonná sluchátka lze totiž využít nejen při hrách, ale rovněž při poslechu hudby, podcastů apod. a samozřejmě i při veškeré internetové komunikaci. Aktuálně jsou proto ideální také pro žáky a studenty na distanční výuce (o jejich pedagozích ani nemluvě).

Technické parametry: dynamické měniče 53 mm, kmitočtový rozsah 20 – 20 000 Hz, impedance 32 Ώ, citlivost 117 dB/ ±3 dB, výstupní akustický tlak 110 dB/ ±3 dB, provozní proud 100 mA, délka kabelu 2,1, připojení USB-A.

A nakonec to nejpodstatnější: Roční předplatné s herními sluchátky Niceboy Oryx X500 Shadow stojí pouze 1590 Kč!

Objednávka ročního předplatného časopisu Stereo & Video s herními sluchátky Niceboy Oryx X500 Shadow

Upozornění: Toto předplatné lze objednat pouze v rámci České republiky, na Slovensku je dostupné jen standardní předplatné za 43,80 Eur.

  Způsob platby


  Požaduji daňový doklad

  Údaje o plátci  Předplatné časopisu Stereo & Video s  herními sluchátky Niceboy Oryx X500 Shadow si můžete objednat také:

  • telefonicky na číslech 225 985 225 a 777 333 370 (v pracovní dny od 8 do 18 hod.)
  • e-mailem na adrese send@send.cz
  • odesláním písemné objednávky poštou na adresu Send, Ve Žlíbku 77/1800, 193 00 Praha 9 – Horní Počernice
  • zasláním písemné objednávky faxem na číslo 225 341 425

  Není možné vkládat příspěvky.

  Zpět nahoru ↑