Předplatné časopisu Stereo & Video s meteostanicí GoGEN ME3900 wifi

Tato meteostanice se na rozdíl od většiny obdobných zařízení neomezuje pouze na údaje o venkovní a vnitřní teplotě a vlhkosti, ale poskytuje kompletní informaci o aktuálních povětrnostních podmínek v dané lokalitě a navrch přidává i rámcovou předpověď  jejího dalšího vývoje v nejbližších hodinách. Ukáže tedy nejen jak je momentálně venku, ale i na co se připravit. Kromě už zmíněné venkovní teploty a vlhkosti uvádí také reálnou pocitovou teplotu, barometrický tlak, směr a sílu větru, úhrn dešťových srážek a intenzitu slunečního i UV záření. Poslední informace je vítaná zejména v letních měsících, kdy upozorní na možná rizika při opalování a potřebu použití příslušné UV ochrany. Všechny tyto údaje zjišťuje venkovní jednotka stanice, z níž putují bezdrátově do vnitřní jednotky, která je prezentuje na velkém barevném LCD displeji spolu s aktuálním časovým a kalendářním údajem a ukazatelem fáze měsíce. Vnitřní jednotka, kterou lze postavit na podklad či zavěsit na stěnu a napájet buď ze tří tužkových baterií, nebo přes přibalený adaptér ze sítě, tak poslouží i jako hodiny a budík. Ale nejen to. Připojí-li se přes wifi k internetu, mohou se sledovat její údaje prakticky kdekoli a kdykoli, a to nejen v mobilním telefonu a tabletu, do něhož se nainstaluje příslušná aplikace WS View, ale lze je také umístit na vlastní web, případně na některou z mezinárodních webových stránek o počasí, např. Ecowitt Wetaher, Weather Cloud, Weather Observations Weather Underground. Meteostanice je tak ideální nejen pro obyvatele rodinných domů a venkovských usedlostí, ale i pro vlastníky „zasíťovaných“ rekreačních nemovitostí, kterým poskytne ještě před odjezdem na chatu či chalupu přehled o aktuálním počasí v daném místě i jeho předpokládaném vývoji. A velice ji ocení rovněž zahrádkáři i všichni ostatní pěstitelé, jimž zprostředkuje kromě informací o nejbližším vývoji teploty, vlhkosti a tlaku také přehled o množství místních srážek v denním, týdenním či měsíčním. Vlastník této meteostanice, jejíž uplatnění je velice široké, tedy sice větru a dešti (zatím) neporučí, ale díky ní je bude mít spolu se všemi ostatními důležitými meteorologickými parametry pod trvalou kontrolou. A pokud jí stanoví kritické hodnoty, např. teploty, vlhkosti, rychlosti větru, pak jej i sama upozorní na jejich dosažení či překročení.

Rozsahy měření: vnitřní teplota 0 – 50 °C, venkovní teplota -40 – 60 °C, vlhkost vzduchu 10 – 99 %, tlak vzduchu 700 – 1100 hPa, rychlost větru 0 – 50 m/s, úhrn srážek 0  – 6000 mm, rychlost větru 0 – 50 m/s, intenzita slunečního svitu 0 – 200 000 lux.

 Technické parametry: přenosová frekvence 868,3 MHz, dosah až 100 m, wifi 2,4 GHz, napájení venkovní jednotka: integrovaný solární panel + 2 baterie AA, vnitřní jednotka: 3 baterie AAA + síťový adaptér (provoz bez wifi je možný i jen na baterie), příkon s adaptérem 0,5 W, rozměry: venkovní jednotka 38 x 17 cm, vnitřní jednotka 19 x 12 x 2 cm.

Sestava s čtyřletou zárukou (!) obsahuje kompletní venkovní stanici, hlavní vnitřní jednotku, napájecí adaptér 230 V/5 V a sadu kotevních a montážních pomůcek.

A cena? Roční předplatné časopisu s touto meteostanicí stojí jen 3 990 Kč. To je ještě o něco méně, než za kolik aktuálně prodává samotnou meteostanici většina e-shopů!

Objednávka ročního předplatného časopisu Stereo & Video s meteostanicí GoGEN ME3900 wifi

Upozornění: Toto předplatné lze objednat pouze v rámci České republiky, na Slovensku je dostupné jen standardní předplatné za 43,80 Eur.

  Způsob platby


  Požaduji daňový doklad

  Údaje o plátci  Předplatné časopisu Stereo & Video s  meteostanicí GoGEN ME3900 wifi si můžete objednat také:

  • telefonicky na číslech 225 985 225 a 777 333 370 (v pracovní dny od 8 do 18 hod.)
  • e-mailem na adrese send@send.cz
  • odesláním písemné objednávky poštou na adresu Send, Ve Žlíbku 77/1800, 193 00 Praha 9 – Horní Počernice
  • zasláním písemné objednávky faxem na číslo 225 341 425

  Není možné vkládat příspěvky.

  Zpět nahoru ↑