Předplatné časopisu Stereo & Video s párty reprosoustavou Gogen BPS 626

Bezdrátovou přenosnou reprosoustavu s úctyhodným výkonem 40 W ocení nejen ti, kdo rádi poslouchají hudbu na „plné pecky“, ale uplatnění nejde také na nejrůznějších akcích počínaje zahradními párty a oslavami všeho druhu, přes pěvecká a hudební vystoupení, kondiční cvičení, firemní i jiné prezentace až po veřejné mítinky. Úctyhodný však není jen její výkon, ale také její výbava, která z ní činí skutečně multifunkční zařízení. Ostatně posuďte sami. Soustava obsahuje digitální FM tuner s třicítkou předvoleb, integrovaný modul Bluetooth pro bezdrátový přenos zvuku z mobilních telefonů, tabletů, počítačů a dalších úložišť a pětici audiovstupů. Jim vévodí dvojice přípojek jack s oddělenou regulací hlasitosti, z nichž je jedna určena pro přibalený mikrofon a druhá pro elektrickou kytaru, a sekunduje pár konektorů USB pro přehrávání audiozáznamů v MP3 z USB pamětí. Pátý linkový audiovstup pak slouží pro přímé připojení libovolného externího zdroje signálu, např. CD či MP3 přehrávače, ale samozřejmě i mobilu, tabletu apod. Protože systém může být napájen nejen ze sítě, ale také ze zabudovaného akumulátoru, dokáže spolehlivě pracovat i mimo dosah sítě. Výrobce garantuje, že plně dobitý akumulátor vystačí při maximálním zvukovém výkonu minimálně na šest hodin nepřetržitého provozu. Při nižší hlasitosti dokáže udržet soustavu v chodu i přes dvacet hodin. Aby byl výčet funkcí kompletní, je třeba zmínit ještě oddělené korekce hloubek a výšek, regulaci úrovně echa signálu z mikrofonu (který je mimochodem vysoce odolný vůči zpětné vazbě) a vypínatelné osvětlení, jež na přání pulzuje v rytmu hudby.

Z předchozích řádek je zřejmé, že soustava má velice široké využití. Poslouží stejně dobře pro pohodový domácí poslech, kde účelně spojí funkci FM rádia a bezdrátové BT reprosoustavy, i pro nepřeslechnutelné ozvučení velkých či venkovních prostor, či jako výkonný zesilovač pro mluvené slovo a zpěv včetně karaoke a pro elektrickou kytaru. Díky nevelkým rozměrům i poměrně nízké hmotnosti je přitom snadno přenosná a zásluhou vestavěného akumulátoru i nezávislá na elektrické síti.

Technické parametry: bezdrátová monofonní dvoupásmová reprosoustava s bassreflexem, výstupní výkon 40 W, frekvenční rozsah 40 – 15 000 Hz, digitální FM tuner s 30 předvolbami, přípojky: 2x  USB, audiovstupy jack 3,5mm AUX, jack 6,3 mm pro mikrofon, jack 6,3 pro kytaru, příkon 30 W, doba provozu na jedno nabití akumulátoru až 6 ½ hod., rozměry (š x v x h) 20 x 49 x 20 cm, hmotnost 5,1 kg.

Podrobnější recenzi výrobku najdete zde.

Párty reprosoustavu Gogen BPS 626 pořídíte spolu s ročním předplatným časopisu Stereo & Video pouze za 2 790 Kč. Jen pro srovnání: Cena samotné reprosoustavy bez dopravy v internetových obchodech (k 2. 3. 2019):  Alza 2690 Kč, Datart 2999 Kč, Electroworld 2690 Kč, Euronics 2999 Kč, Mall.cz 2499 Kč.

Objednávka ročního předplatného časopisu Stereo & Video s párty reprosoustavou Gogen BPS 626

Upozornění: Toto předplatné lze objednat pouze v rámci České republiky, na Slovensku je dostupné jen standardní předplatné za 43,80 Eur.

Způsob platby


Požaduji daňový doklad

Údaje o plátciPředplatné časopisu Stereo & Video si však můžete objednat také:

  • telefonicky na číslech 225 985 225 a 777 333 370 (v pracovní dny od 8 do 18 hod.)
  • e-mailem na adrese send@send.cz
  • odesláním písemné objednávky poštou na adresu Send, Ve Žlíbku 77/1800, 193 00 Praha 9 – Horní Počernice
  • zasláním písemné objednávky faxem na číslo 225 341 425

Není možné vkládat příspěvky.

Zpět nahoru ↑