Předplatné časopisu Stereo & Video se soundbarem 2.1 JVC TH-E631B

Kvalita zvuku většiny současných televizorů znatelně pokulhává za kvalitou jejich obrazu. Ale to lze poměrně snadno napravit. Stačí je jen doplnit externím zvukovým systémem. Optimální bývají zejména systémy 2.1 složené ze štíhlého soundbaru, umísťovaného přímo pod televizor, a ze samostatného subwooferu zajišťujícího patřičné podání nízkých kmitočtů čili basů, který se staví na podlahu. Tento koncept využívá i systém JVC TH-E631B, tvořený velice elegantním téměř devadesát centimetrů dlouhým a jen necelých sedm centimetrů vysokým soundbarem se čtveřicí reproduktorů (po dvou pro každý kanál) a kompaktním subwooferem s výrazným bassreflexem. Protože subwoofer je propojen se soundbarem bezdrátově, obejde se bez signálového kabelu, který by rušil výsledný estetický dojem, což ocení zejména něžnější část osazenstva domácnosti, a případně i limitoval jeho umístění.

S televizorem se soundbar propojuje ideálně před konektory HDMI, ale využít lze i alternativní digitální vstupy – optický a elektrický (koaxiální) na konektor cinchu. Přípojný panel, ukrytý na zádi soundbaru, však nese také analogový audiovstup jack 3.5 mm a konektor USB 2.0. Zatímco digitální a analogové audiovstupy mohou využívat i ostatní domácí audiopřístroje, jejichž zvuk dokáže sestava patřičně vyzdvihnout a umocnit, USB poslouží pro reprodukci MP3 záznamů z přímo připojených USB pamětí (s maximální kapacitou 32 GB). Ale tím spojovací možnosti ještě nekončí. Zvuk lze totiž přenášet do systému také éterem po rádiových vlnách, tj. prostřednictvím Bluetooth. Touto cestou zprostředkuje hudbu i další audioobsah také z mobilních zařízení tablety počínaje a smartphony konče. Pro optimální podání konkrétního zvuku poskytuje jak pevné ekvalizační předvolby (Film, Hudba, News, tj. řeč), tak plynule řiditelné korekce hloubek a výšek.

Pokud se systém propojí s televizorem, který podporuje protokol CEC (Consumer Electronic Control), přes konektory HDMI, pak se podle zadání automaticky zapíná a vypíná zároveň s přijímačem a na přání se může také přímo řídit jeho dálkou. Jinak se systém ovládá vlastní nevelkou, dobře přehlednou dálkou, nebo pěticí drobných tlačítek na jeho čele. Kromě dálkového ovladače a páru nezbytných síťových kabelů zahrnuje jeho standardně dodávané příslušenství také montážní sadu pro zavěšení soundbaru na stěnu a audiokabel jack 3.5/jack 3.5.

Technické parametry:

celkový výkon: RMS 220 W (soundbar 2× 60 W; subwoofer 100 W), frekvenční rozsah: soundbar 120 – 20 000 Hz; subwoofer 40 – 120 Hz, audiovstupy: HDMI 1.4 (ARC/CEC), digitální optický, digitální elektrický cinch, analogový jack 3.5 mm, USB 2.0, bezdrátové spojení: Bluetooth 5.1, profily A2DP a AVRCP, příkon: soundbar 20 W; subwoofer 20 W, rozměry (v × š × h): soundbar 7 × 87 × 9 cm; subwoofer 32 × 15 × 22 cm, hmotnost: soundbar 1,6 kg; subwoofer 3 kg

 A teď to nejpodstatnější. Tento kompaktní, vysoce výkonný univerzální zvukový systém JVC TH-E631B, který ve spojení s libovolným televizorem proměňuje běžný pokoj v opravdové kino, lze nyní získat v rámci celoročního předplatného časopisu Stereo & Video za velice výhodnou cenu. Nezasloužil by si jej tedy také váš přijímač a – hlavně – i vaše uši?

A cena? Roční předplatné časopisu s tímto systémem stojí jen 3 990 Kč.

Objednávka ročního předplatného časopisu Stereo & Video se soundbarem 2.1 JVC TH-E631B

Upozornění: Toto předplatné lze objednat pouze v rámci České republiky, na Slovensku je dostupné jen standardní předplatné za 43,80 Eur.

  Způsob platby


  Požaduji daňový doklad

  Údaje o plátci  Předplatné časopisu Stereo & Video se soudbarem 2.1 JVC TH-E631B si můžete objednat také:

  • telefonicky na číslech 225 985 225 a 777 333 370 (v pracovní dny od 8 do 18 hod.)
  • e-mailem na adrese send@send.cz
  • odesláním písemné objednávky poštou na adresu Send, Ve Žlíbku 77/1800, 193 00 Praha 9 – Horní Počernice
  • zasláním písemné objednávky faxem na číslo 225 341 425

  Není možné vkládat příspěvky.

  Zpět nahoru ↑