Předplatné časopisu Stereo & Video s párty reproduktorem GoGEN BPS 736 CD

Chcete pořádně rozjet domácí či zahradní párty, společenskou akci, sportovní klání nebo komerční prezentaci? Pak jste na správné adrese, neboť  párty reproduktor GoGEN Happee BPS736 CD ji spolehlivě rozproudí. Ale nejen to. V mezičase neméně spolehlivě poslouží jako nepřeslechnutelný (i nepřehlédnutelný) domácí audiosystém. Má totiž vše, co se od takového sytému očekává, a navíc přidává ještě spoustu dalších funkcí a možností, které ocení zejména mladší uživatelé. Vybaven je jak tunerem pro přijem rozhlasové vysílání z pásma FM, tj. VKV, s třicítkou předvoleb pro uložení nejsledovanějších stanic, tak přehrávačem kompaktních disků CD, CD-R, CD-RW s širokým rejstříkem provozních režimů. Ten zahrnuje individuální programování pořadí reprodukce až dvaceti položek, jejich náhodný výběr (funkce Random) i automatické přehrávání pouze desetisekundových začátků každé z nich (funkce Intro). Samozřejmostí je rovněž možnost zadat samočinného zopakování jednoho úseku, složky či celého disku.

Stejně spolehlivě však tento systém prezentuje také zvuk z přímo vložených USB pamětí, pro něž poskytuje analogické funkce jako pro cédéčka (při programování rozšířené až na 99 položek), a z externích zařízení. Ty se k němu připojují buď kabelem přes vstup minijack, nebo bezdrátově prostřednictvím Bluetooth. Zásobovat signálem jej tak mohou také mobilní telefony a tablety, v otevřeném prostoru až desetimetrového odstupu. A nebyl by to párty systém, kdyby nenabízel i dva mikrofonní vstupy s oddělenou úpravou hlasitosti a podporou funkce Karaoke, při níž signál z mikrofonu smíchá s nahrávkou. Jeden mikrofon s dobrým odstíněním zpětné vazby má standardně přibalen, další lze dokoupit nebo použít kterýkoli běžný typ. Aby nezůstalo jen u zvuku, na přání jej diody LED soustředěné kolem reproduktorů i na vršku a spodku skříně doprovodí i výraznými barevnými světelnými efekty. Na výběr je pět režimů různě reagujících na intenzitu a tempo zvuku.

A vlastní zvuk? Ten může být díky dvěma párům čelních basových a výškových reproduktorů, doplněných dvěma zadními bassreflexy, a úctyhodnému hudebnímu výkonu 90 W skutečně nepřeslechnutelný. Dokáže tak plně pokrýt nejen velké prostory, ale neztratí se ani v hlučnějším plenéru. Pro jeho tonální úpravu je k dispozici kromě pěti fixních ekvalizačních předvoleb (Classic, Flat, Pop, Rock, Jazz) také separátní účinný posilovač basů a u signálů z mikrofonů i režim Echo, který jej opatří efektní ozvěnou. Všechny funkce se volí dostatečně velkými, modře prosvětlovanými ovladači, které jsou spolu se všemi přípojkami přehledně rozmístěny na vrchní ploše přístroje. Na jeho čele jim pak sekunduje neméně přehledný devítimístný informační displej. Potřebnou energii čerpá systém buď ze sítě, nebo ze zabudovaného výkonného akumulátoru, jenž při by při plném nabití a nastavené padesátiprocentní hlasitosti měl vystačit až na 22 hodin souvislého nezávislého provozu. Spolehlivě tak pokryje i dlouhodobější nasazení mimo dosah elektrická zásuvky. Ba co víc, o svou energii se v případě potřeby dokáže také podělit s mobilem či tabletem. Stačí je pouze připojit do jeho separátního napájecího konektoru USB, na který dodává proud 1 A. Zcela vyčerpaný akumulátor se pak na plnou kapacitu znovu dobije zhruba za čtyři hodiny, přičemž tento proces nijak neomezuje souběžné používání přístroje. I když je GoGEN Happee BPS736 CD nejen nepřeslechnutelným, ale nepřehlédnutelným víc než půl metru vysokým a téměř sedm kilogramů vážícím solitérem, díky úchopům na bocích se i poměrně snadno přenáší.

Technické parametry: výstupní výkon: 90 W (RMS), frekvenční rozsah: 40 – 15 000 Hz, tuner: digitální FM (87,5-108 MHz), 30 předvoleb: 40, přehrávač: CD, CD-R, CD-RW, MP3, přípojky: audiovstup minijack 3,5 mm, 2x mikrofonní vstup jack 6,3 mm, vstup USB (max. 32 Gb), nabíjecí USB 5 V/1 A, bezdrátová konektivita: Bluetooth 5.0, napájení: síť, akumulátor 12 V/4 Ah, příkon: pohotovostní <1 až 2 W, provozní 39 W; rozměry (v x š x d): 64 x 25 x 27cm; hmotnost: 8,6 kg.

Obsah balení: párty systém, FM anténa, mikrofon, síťový kabel a návod.

Spolu s celoročním předplatným časopisu Stereo & Video získáte párty reproduktor GoGEN Happe BPS736 CD jen za 4190 Kč, tedy o téměř osm set korun levněji než za kolik prodává samotný přístroj většina obchodů se spotřební elektronikou.

Naši recenzi tohoto výrobku naleznete zde

Objednávka ročního předplatného časopisu Stereo & Video s párty reproduktorem GoGEN Happe BPS736 CD

Upozornění: Toto předplatné lze objednat pouze v rámci České republiky, na Slovensku je dostupné jen standardní předplatné za 43,80 Eur.

  Způsob platby


  Požaduji daňový doklad

  Údaje o plátci  Předplatné časopisu Stereo & Video můžete objednat také:

  • telefonicky na číslech 225 985 225 a 777 333 370 (v pracovní dny od 8 do 18 hod.)
  • e-mailem na adrese send@send.cz
  • odesláním písemné objednávky poštou na adresu Send, Ve Žlíbku 77/1800, 193 00 Praha 9 – Horní Počernice
  • zasláním písemné objednávky faxem na číslo 225 341 425

  Není možné vkládat příspěvky.

  Zpět nahoru ↑