Předplatné časopisu Stereo & Video s minisystémem JVC RD-E861 DAB

Kompaktní minisystém zabudovaný v elegantní a praktické dřevěné skříňce s futuristicky vyhlížejícím hliníkovým čelem spolehlivě pokrývá veškeré požadavky domácího autoprovozu – od příjmu rozhlasových stanic přes reprodukci kompaktních disků až po poslech obsahu z externích zdrojů USB paměťmi počínaje a mobilními telefony a tablety konče. Jeho základem je rozhlasový přijímač, který dosáhne jak na klasické analogové vysílání z pásma FM, tj. VKV, tak na jeho mladšího digitálního následníka DAB/DAB+, přičemž v prvém případě zobrazuje i doprovodná data RDS, konkrétně radiotext, typ programu i zvuku, frekvenci, datum a čas. Nejposlouchanější stanice umožňuje ručně ukládat do předvoleb (pro každý typ příjmu jich má třicet) a za provozu je volit nejen posloupným přepínáním, ale i přímým zadáním čísla jejich předvolby. V případě potřeby pak dovoluje při poslechu analogového signálu změnit stereofonní reprodukci na monofonní a u jeho digitálního kolegy zařadit kompresi dynamického rozsahu (režim DRC), která zvýrazní tišší pasáže a naopak částečně potlačí ty hlasitější. To přijde vhod nejen při nočním provozu, kdy zajistí při nižší hlasitosti (a tím i rušení okolí)odpovídají dynamiku zvuku, ale i v hlučnějším prostředí, kde zlepší jeho srozumitelnost.

Rádio doplňuje CD přehrávač s poměrně briskně reagující výsuvnou zásuvkou, jenž si poradí s disky CD, CD-R, CD-RW, a to i s  nahrávkami v MP3. Uživatel si může naprogramovat libovolné pořadí reprodukce až 32 skladeb i zadat samočinné zopakování celého disku, složky či jednotlivé položky. A nechybí ani režimy Random pro přehrávání obsahu v náhodném pořadí a Intro pro ukázkovou prezentaci pouhých prvých deseti sekund z každé skladby. Stejné funkce jsou dostupné rovněž pro MP3 záznamy z přímo připojených USB pamětí, u nichž se navíc zdvojnásobil počet individuálně programovatelných skladeb až na 64. Ostatní externí přispěvatele lze k systému připojit buď kabelem přes konektor minijack na předním panelu, nebo bezdrátově prostřednictvím Bluetooth. Prvou cestu může zvolit třeba klasický gramofon nebo magnetofon, druhou využívají hlavně mobilní telefony a tablety.

Přístroj se dvěma čelními reproduktory, doplněnými párem dozadu vyústěných bassreflexů, poskytuje celkový hudební výkon 10 W. Hlasitost jeho zvuku se upravuje buď malým točítkem s nekonečným chodem, umístěným na frontálním panelu, nebo tlačítky přehledného dálkového ovladače, z něhož se může i operativně umlčet. Jeho tonální úpravu pak zajišťuje čtveřice pevně přednastavených předvoleb. Ve výbavě systému nechybí ani časový obvod, který jej na přání po předvolené době vypne (za 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80 či 90 min.), nebo v určený čas naopak zapne, takže může fungovat i jako budík. Za provozu servíruje malý modře podsvícený displej přístroje ve dvou ubíhajících řádkách všechny potřebné informace včetně ID3 tagů MP3 nahrávek, po vypnutí pak zobrazuje aktuální čas. Ten nastavuje automaticky podle signálu DAB, ale možné je i jeho ruční zadání. Displej umí komunikovat v několika jazycích, a to včetně češtiny, což nebývá v této třídě příliš časté. Přičteme-li k tomu solidní výkon a jednoduché, pohodové ovládání tohoto modelu, je zřejmé, že dokáže stejně dobře sehrát roli jak hlavního domácího audiosystému, tak osobního společníka v kuchyni, pracovně či ložnici. Není tedy nejvyšší čas, pozvat jej i k vám?

celkový výkon:: 2× 5 W (RMS), tuner: FM, DAB/DAB+, počet předvoleb: FM 30, DAB 30, kmitočtový rozsah: FM 87,5-108 MHz, DAB+ 174-240 MHz, přehrávaná média: CD, CD-R, CD-RW, MP3, podporovaná média: CD.-DA, MP3, frekvenční rozpětí: 20 – 20 000 Hz; audiovstupy: analogový jack 3.5 mm, USB 2.0, bezdrátové spojení: Bluetooth 5.0, profily A2DP a AVRCP, příkon: pohotovostní <1 W, provozní < 32 W; rozměry (v × š × h): 12 × 35× 21cm; hmotnost: 2,6 kg

 A teď to nejpodstatnější. Kompaktní minisystém „vše v jednom“ JVC RD-E861 DAB lze nyní získat v rámci celoročního předplatného časopisu Stereo & Video jen za 3 290 Kč! Tedy ještě o několik set korun levněji, než za kolik momentálně prodává samotný minisystém většina obchodů. Takovou příležitost by bylo škoda nevyužít, co říkáte?.

Objednávka ročního předplatného časopisu Stereo & Video s minisytémem JVC RD-E861 DAB

Upozornění: Toto předplatné lze objednat pouze v rámci České republiky, na Slovensku je dostupné jen standardní předplatné za 43,80 Eur.

  Způsob platby


  Požaduji daňový doklad

  Údaje o plátci  Předplatné časopisu Stereo & Video s minisystémem JVC RD-E861 DAB si můžete objednat také:

  • telefonicky na číslech 225 985 225 a 777 333 370 (v pracovní dny od 8 do 18 hod.)
  • e-mailem na adrese send@send.cz
  • odesláním písemné objednávky poštou na adresu Send, Ve Žlíbku 77/1800, 193 00 Praha 9 – Horní Počernice
  • zasláním písemné objednávky faxem na číslo 225 341 425

  Není možné vkládat příspěvky.

  Zpět nahoru ↑