Novinky

Publikováno 22. dubna 2019 | Redakce

0

Televizní set Beovision Harmony od Bang & Olufsen

Bang & Olufsen nedávno představil novou televizi Beovision Harmony, která pozvedne design každého prostoru a naplní ho spektakulárním zvukem. Když je televize Beovision Harmony vypnutá, nebo slouží jen k přehrávání hudby, tenká obrazovka sedí nízko při zemi, zčásti zakrytá dvěma křídly přední stěny. Ta jsou precizně vyrobena z kombinace hliníku a dubového dřeva a nachází se v nich výkonné reproduktory. Když se Beovision Harmony zapne, části přední strany se vyklopí, přesně tak, jak motýl rozevírá křídla. Obrazovka televize se vysune nahoru do ideální výšky pro sledování. Když se naopak televize vypne, celá tato sekvence proběhne pozpátku.

Beovision Harmony je navržen jako středobod domácí zábavy. S robustním a skutečně silným zvukovým systémem nabízí Beovision Harmony pokročilé schopnosti v oblasti streamovaní hudby s integrovanými službami jako Tune-In a Deezer. Ze svého smartphonu potom můžete streamovat pomocí vestavěných funkcí Apple Airplay 2, Chromecast, nebo přes Bluetooth. Beovision Harmony také disponuje nejnovějším operačním systémem LG platformy webOS 4.5, který umožňuje přístup k nejoblíbenějším obsahovým službám, jako jsou Netflix, Amazon či YouTube.

Televize se také bezproblémově integruje s rozšiřující se nabídkou multiroom produktů od Bang & Olufsen. Pro ty, kteří se chtějí kompletně ponořit do prvotřídního prostorového zvuku, nabízí Beovision Harmony vestavěný 7.1 dekodér. Ten umožní připojit až osm Beolab reproduktorů, jako Beolab 18, Beolab 50 a Beolab 90.

Všechny zdroje a připojené zařízení je možné kontrolovat pomocí ovladače Beoremote One – krásného kusu techniky, který byl navržen s největším ohledem na ergonomii a je vyroben z jednoho kusu extrudovaného hliníku.

Ceny a dostupnost
Beovision Harmony včetně televize LG OLED C9 77“ optimalizované pro Bang & Olufsen bude dostupná v obchodech Bang & Olufsen od října 2019. Televize bude dostupná v provedení přední strany v kombinaci hliník/dubové dřevo, nebo kombinované dvojtónové látky barvy Grey Melange a hliníku se dvojicí polohovacích možností  – podlahovým stojanem, nebo nástěnným držákem.


O autoroviNapsat komentář

Zpět nahoru ↑