Bleskovky no image

Publikováno 15. října 2012 | Redakce

0

Od 15. října začala vysílat nová celoplošná stanice – TV PĚTKA

Televize PĚTKA je nová stanice, která se zaměřuje na vlastní tvorbu ve stylu české zábavy. Navazuje na dlouhou tradici českých zábavních pořadů, prohlubuje je a přináší nové formáty. Televize Pětka jim nabízí to, co doposud na svých obrazovkách postrádali. „Naše programové schéma vychází z potřeb českého diváka. Nabízíme mu zábavné pořady, u kterých se může odreagovat a pobavit, ale i dozvědět zajímavosti nejen ze světa showbyznysu. Na své si přijdou i zastánci typického českého humoru,“ přibližuje novou televizi její generální ředitel Marek Vítek.

Na obrazovkách televize PĚTKA budou diváci každý týden pravidelně vídat známé české celebrity, jako je Iveta Bartošová, Alice Bendová, Mahulena Bočanová či Petr Vondráček. Mezi další hvězdy Pětky se zařadí oblíbený český komik Zdeněk Izer, uznávaná kuchařka a maminka malé Christel Markéta Hrubešová nebo nekonformní režisér Jakub Kohák.
Generálním ředitelem TV PĚTKA je Marek Vítek, reportér a publicista, který získal za svoji práci mnohá ocenění. V současné době také stojí v čele TV Metropol. Výkonným ředitel televize Pětka se stal Pavel Attel, spoluzakladatel první české hudební stanice Očko. Ve skupině Metropol zastupuje oblast provozu, obchodu a marketingu. Programový ředitel, Václav Kutil, má dvacetiletou zkušenost v dramaturgické, scénáristické, redaktorské i režisérské činnosti. Působil jako producent a stál u zrodu TV Metropol.
 
Jak si naladit TV PĚTKU?
TV PĚTKA odstartuje vysílání v pondělí 15. 10. 2012 ve 20 hodin. Naladit ji lze už nyní. Televize má 98% pokrytí, vysílá celoplošně na standardním digitálním televizním vysílání přes pozemní vysílače DVB-T. Je možné ji naladit jak přes satelit (Astra 23, E 5, SKYLINK digital), tak přes kabelové připojení (UPC, O2). Navíc na svých webových stránkách bude mít k dispozici archiv pořadů a streaming živého vysílání.

Tags:


O autoroviNapsat komentář

Zpět nahoru ↑