Bleskovky

Publikováno 1. srpna 2013 | Redakce

0

InnoApps Challenge: Navrhněte aplikaci pro Windows Phone

 Účastnit se mohou studenti vysokých škol a mladí profesionálové do 27 let, podmínkou je bydliště na území EU. Cílem soutěže je přispět k otevřenější společnosti podporou „e-dovedností“, zvýšení „e-účasti“ a propagace podnikatelského ducha mezi mladými lidmi. Soutěžní příspěvky se přijímají do 8. září 2013. K slavnostnímu předání cen dojde na ceremoniálu v Bruselu v rámci Globálního týdne podnikání (od 18. do 24. listopadu 2013).

Výherce první ceny získá 5000 eur (bezmála 130 000 Kč) a plnou obchodní podporu při uvádění aplikace na mobilní trh, která zahrnuje pomoc při další propagaci aplikace a další podporu mladých podnikatelů. Vývojáři, kteří se umístí na prvním a druhém místě, a také nejlepší vývojářka (obdrží speciální Female Developer Prize), pojedou se společností Huawei na exkurzi do inovačních středisek v Číně. Jejich aplikace společně s tou, o které rozhodne hlasování publika, získají propagaci v obchodu Microsoft Windows. Šest finalistů získá technické a marketingové poradenství na workshopu v Bruselu a propagaci na webových stránkách pořadatelů. Tito finalisté a šest dalších navrch obdrží mobilní telefon Huawei.

Software pro vývoj a testování aplikací si studenti mohou zdarma stáhnout na www.dreamspark.com. Zdroje informací a bezplatné elektronické kurzy pro mladé vývojáře najdete na adrese http://www.microsoftvirtualacademy.com. Více informací najdete na www.innoapps.eu.

Tags:


O autoroviNapsat komentář

Zpět nahoru ↑